Tatile Gideceğim Uçak Fobim Var! Yardımmm !!!

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve UmuTBahaR tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : UmuTBahaR
  1. UmuTBahaR

UmuTBahaR MasaLdan GeLdim =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar daha önce hiç uçağa binmedim erzurumdayım ve haftaya sevgilimin yanına izmire gideceğim. Beni otobüs tutuyor 2 saatlik yolda bile helak oluyorum ondan uçakla gitmem şart ama uçağada hiç binmedim acaba beni tutarmı ? Korkuyorum düşüncesi bile başımı ağrıtıyor? Önerileriniz varmı bununla alakalı ? Yardım edin lütfen tecrübelerinizi paylaşın benimle :sinifsinif:

2. 18 Haziran 2010
  3. Scarlet89

Scarlet89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    786
    Ödül Puanları:
    198
    canım uçak hiç tutmaz merak etme ben de sürekli uçakla seyahat eden biri olarak gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. ztn psikolojik olarak tutucak die düşünürsen öyle hissedersin koltuğuna oturduğunda arkana yaslan ve rahatla ztn hareket ettiğini bile anlamıosun :hulya:

4. 18 Haziran 2010
  5. patiska

patiska Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    87
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben de uçakla seyahat ediyorum çok sık. herkes ilk bineceğinde tedirgin olmuştur illa ki. annem ilk bineceği zaman günlerce uyuyamadı ya korkarsam diye ama şimdi bayılıyor uçakla seyahat etmeye :)))) hiç kasma kendini, rahatlığı olacak tek fark ettiğin. zaten kalkış ve iniş dışında evde koltukta oturuyor olmaktan farksız