Tatile Gidecek Hamişler...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Fei_Lian tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Fei_Lian
  1. Fei_Lian

Fei_Lian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatil Planı yapan arkadaşlar, güneş lkosyonu olarak bana ne önerirsiniz? cuma akşamı tatile çıkıyorum...

nelere dikkat etmeliyim... bilgilerinizi paylaşır mısınız?
    Birde güneş lekelenmesi denen şey nasıl oluyor...

:eek:

2. 8 Temmuz 2009
  3. Fei_Lian

Fei_Lian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kimse bişi paylaşmıcak mı? :KK43:

4. 8 Temmuz 2009
  5. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben yeni tatilden geldim. Hiç güneşlenmedim ama her havuza ve denize girmeden mutlaka güneş kremimi sürdüm hatta şezlongda dinlenirken bile süründüm.Sebamed 50 faktör kullandım.
    havuza girdiğim için sebamedin likit yüz ve vücut şampuanı var onunla duş aldım bu bakteri ve mantarlardan koruyor.Sebamed eczane ürünü olduğu için önceki hamileliğimde de bunda da kullandığım için çok memnunum.

6. 8 Temmuz 2009
  7. begonvil07

begonvil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben sürekli plaja gidiyorum hatta doktorum bir süre yüzme dedi ben de güneşlenmek için gidiyorum saat 16 dan sonra sebamet krem kullanıp güneşe çıkıyorum ama havuza girmiyorum havuza girmekten de korkuyorum...

iyi tatiller...

8. 14 Temmuz 2009
  9. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar yardım.bu haftasonu tatile çıkıcaz kısmet olursa.6 hafyalık hamileyim.doktorum git dedi.hatta adaha iyi olur dinlen dedi.ama ne biliyim işte iyi olucağını bildiğim halde allah korusun korkuyorum.yeni hamileliğin başında olupta ttaile çıkanlar varmı aranızda.bide güneşte ço kalmam lazım sanırım.denizede havuzada gir dedi ama ben denize girmeyi ve havuzdan uzak durmayı düşünüyorum.sizler ne önerirsiniz.

10. 14 Temmuz 2009
  11. educa

educa cookieciğimin pabucu dama Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorum ilk 3 ay kadar deniz ve çok güneş yasak dedi ben de dikkat ediyorum maalesef...

12. 14 Temmuz 2009
  13. bozkan

bozkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bene 4+3 gunluk hamileyim. Cuma gunu tatile cikiyorum. Doktorum bol bol gez yuz tadini cikar dedi. Oglen saatlerine dikkat et, gunes kremini sur dedi. havuzda bir problem olmaz girebilirin dedi. zaten surekli giriyorum. eger otelde kalacksaniz benim tavsiyem cig sebzelere dikkat edin. iyi yikanmaz ise cok riskli. yuruyus ve yuzme tatilde yediklerimizi eritmek icin iyi bir firsat:) birde yolculukda 2 saatde bir mola verip yuruyus yapmak gerekiyor.

14. 15 Temmuz 2009
  15. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok sağol tavsiyelerin için.evet otelde kalıcaz.dediklerine dikkat edicem.özlleikle çiğ sebzelere.doktorum banada tadını çıkar dedi.denize grircem.ama havuzada girebilirsin demesine rağmen girmeyi düşünmüyorum.enfeksiyon malum.mikrop kaparım diye korkuyorum.bu seferde idrar yollarıyla uğraşmak istemiyorum.şimdiden sana iyi yolculuklar.iyi tatiller.inşallah haftaya dönücez.nasıl geçtiğini konuşuruz artık.

16. 15 Temmuz 2009
  17. haziran3

haziran3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz 1.5 yıllık evliyiz balayı yapamamıştık geçensene bu sene tam tatile hazırlanırken hamileolduğumu öğrendim.bugün tam 6 hafta bitti doktor denize girme dedi 10 15 saatleri arası güneşlenme dedi bizim de hevesimiz kaçtı e başka napılır ki tatilde seneyede yaza 4 ,,5 aylık olur yine gidemeyiz ama tek isteğim sağlıklı bi şekilde dünya ya gelmesi kısmet değilmiş tatil napalım

18. 15 Temmuz 2009
  19. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende agustosta tatile gitcektim...arkadaslarim dediki 4 aydan asagisi hamileler icin ucmak zararliymis..yarin doktoruma sorcam büyük ihtimal gidemeyecegim:KK43:(artik bebisimle giderim bende napi..