tavşan dudakkk

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve aynuronur tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : aynuronur
  1. aynuronur

aynuronur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim tavşan dudak doğdu ve şun an 2.5 aylık başıondan bu amlyat geçen anneler lütfen msj atsın yaşadıklarını çok merak ediyorummm zor bi tevrübee nasıl geçti öğrenmek istiorummm

2. 25 Ocak 2010
  3. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba benim oğlumda damak dudak yarıklı doğdu 6 aylıkken dudak ameliyatını oldu sanırım sende Özhan Çelebiler'e gidiyosun kesinlikle seçimin çok ii biz çok memnun kaldık merak ettiğin soruların varsa seve seve yardımcı olabiliriim..

4. 25 Mart 2010
  5. nursel20

nursel20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar...Öncelikle geçmiş olsun.Benim oğlum dudak-damak yarıklı doğdu ve şimdi 4 aylık.Siz dr olarak özhan çelebiler'i öneriyorsunuz.Ameliyatı kaça mal oldu size ve marmara üniversitesinde mi yaptırdınız.

Son düzenleme: 25 Mart 2010
  6. 25 Mart 2010
  7. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ameliyatı Acedemic Hospital'da yaptırdık 2 ameliyatın toplamı 7 milyar kadar tuttu bu hastane Marmaranın özeli doktorlar aynı sadece sıra beklemiyosun ssk indirimide yok sana da çok geçmiş olsun canım İnşallah hayırlısıyla atlatırsınız...

8. 1 Kasım 2011
  9. cnnkpc

cnnkpc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba benim 4 aylık prematüre bebeğim var.Damak yarıklığı var.Beslenme problemi yaşıyoruz.Böyle problemi olan varsa bebeğini nasıl besliyor paylaşırsa gercekten cok memnun kalacam :KK43:

10. 3 Kasım 2011
  11. prizma46

prizma46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba benimde 2 aylık kızım var dudak -damak yarığıyla dünyaya geldi doğumdan önce bilmiyorduk sürpriz oldu bize.doğumdan hemen sonra inönü ünv ne gittik kızımı orda beslediler sonra biz heberman biberon aldık 3 günlükken ortodontide protez bir damak(aparey)yapıldı ilk günler çok acıdı zorlandı ağladı ama sonra çok alıştı onsuz ememiyor şu anda normal biberonla besliyoruz.zaten anne sütü alamıyor bir süre sağıp verdim ama şimdi sütüm de kalmadı dr önerisyle mama kullanıyoruz.mılupa veya sma dedi ama tıp fakültesindeki dönemdede bebelac ve milupa verdiler sadece hero baybı kullanma allerji yapabilir dediler.çok zor bir süreç Allah hepimizin yardımcısı olsun sabrımızı arttırsın.sizin ameliyat ne zaman nerde ve kime yaptıracaksınız

Son düzenleme: 3 Kasım 2011
  12. 10 Kasım 2013
  13. sarihanim

sarihanim Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaslar bu yarık dudağın sebebi nedir? Akraba evliliği deniyor, sigara yada folik asit eksikliği.