tavsiye edebilceğiniz bebek arabaları

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve tbmtn tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

8 Nisan 2012
    Konu Sahibi : tbmtn
  1. tbmtn

tbmtn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili anneler tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Bebişime araba almam lazım karar veremiyorum. çift yönlü olmasını istiyorum ama travel sistem istemiyorum bir de çok pahalı birşey olmasın mümkünse :)) yardımlarınızı bekliyorum.
  2. 16 Nisan 2012
  3. anqeLoyku

anqeLoyku UtKum DünYaMa HoşqeLdİn.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım bende hangi arabadan alsam karar veremedim travel sistem bende istemiyorum ama hep çarşıda falan gezerken bebek arabalarını görüyorum çoğu kişi kraft kullanıyo ne kadar memnunlar bilemem tabi tecrübesi olanlardan yardım istiyoruzzzzz =)):KK46:
  4. 16 Nisan 2012
  5. altinyuvali

altinyuvali Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    chicco nun baston pusetini tavsiye ederim.200 tl olması lazım.hem hafif hem rahat
  6. 18 Nisan 2012
  7. felisimfelis

felisimfelis Elif'in annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pahalı bir şey olmasın diyorsan çift yönlü Kraft var, ama kullanmadım bilemem. Baby Max'in de çift yönlüleri var. Tek yönlüde en hafif ve ucuz olarak Chicco'nun 0.6 diye bir modeli var, hani en hafif olanı ama küçük bebeğe değil de şöyle yaşına yakın bebeklere daha bir uygun, ben onu tatile falan giderken yanımıza alacağımız yedek araba olsun diye almıştım, ilkel,rahatsız ve sevimsiz bir şey, ama çok hafif:) Çift yönlüde ısrarlı değilsen Chicco Liteway'e bir bak bence, hem renkleri hem modeli güzel.
  8. 18 Nisan 2012
  9. zeynep346161

zeynep346161 Geldi canım oğlumm ..Ömür Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    ben aldım hayatım bebısım dogmadan baby max cok da hosuma gıttı dogrusu $SAM_1968.jpg nasıl sence ?? 279 du 220 ye aldımm
  10. 18 Nisan 2012
  11. TuRuNCu

TuRuNCu YüReĞiMSiN.... Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    Merhaba...
    Çift yönlü değil ama travel sistem olarak kraft horn travel sistem siyah renk bebek arabası aldık.
    İlk 1 sene arabanın iskeletinin üzerine anakucağı monte ediliyor ve bebeğin yönü size dönük olarak kullanabiliyorsunuz.
    Zaten 1 sene sonrada bebeğin gezerken etrafı seyretmesinde bi sorun olmayacağını düşünerek çift yön olmamasını fazla kafaya takmadım.
    En önemliside katlandığında çok fazla yer kaplamıyor ve ağırlığı sadece 7.6 kg.
  12. 27 Temmuz 2012
  13. edaberk

edaberk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb,canım sen de bu arabayı kulllanıyormuşsun.sana bişey sorcam da.bu anakucağını yönü öne bakacak şekilde arabaya monte etmek istiyorum.ama yapamadık bi türlü.bebeğimiz 15.ayında.sen kullanabiliyor musun.nasıl monte ediliyor acaba.uzun yola çıkmıştık bi türlü monte edemedik
  14. 27 Temmuz 2012
  15. orskiran

orskiran Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bebek arabası konusu yıllarca konuşsakta tam olarak mutlu bir sonuca varamayacağımız bir konu.

şimdi anneler ne ister: bebeğim ilk 6 ay bana doğru baksın durup eğilip ben ona bakmaya çalışmiyim
    hafif olsun bebeğimle kendi başıma dışarı çıktığımda ordan oraya kolayca taşıyim
    tek elle kapatabileceğim birşey olsun bebeğim kucağımdayken birde onunla uğraşmiyim
    pahalı olmasın aile bütçemi sarsmasın
    antibakteriyel ve terletmeyen olsun bebeğim rahat etsin
    tekerlekleri orta boy olsun hem yazın rahat sürülsün hemde kışın karda çamurda rahat sürim
    anakucağı ve arabakoltuğu takım olsun en azından hem uyumlu hemde foksyonel olsun
    arabanın önünde bardak yiyecek konacak bölüm olsun ama o arabayla birleşik olsun fazladan bir aparat taşımayayım

cvp veriyorum hepsi bir arada yok. ama en öncelikli olarak hafif olmasına bakmalısın. kolay kapanması da önemli. iç kılıfı yıkanabiliyor olsa iyi olur. yazlık kıslık alabiliyorsan yazlık baston bebek arabası kışlık daha sağlam ve ağır bir araba almanı öneririm. ama imkanın yoksa ile iyi bir araba bu özelliklerin en çoğunu taşıyan bir araba almanı öneririm. çünkü çocuğun birkaç yıl kullanacak bunu tabi sende ucuza kaçıp yollarda arabayla tek başına cebelleşirken bulma kendini. şimdiden Allah başışlasın analı babalı büyütsün minişini.
  16. 31 Ekim 2012
  17. MozaikPasta

MozaikPasta Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. 1 Kasım 2012
  19. brcbyl

brcbyl Hesabı 2 kişi kullanıyor. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/kanz-lux-cift-yonlu-bebek-arabasi-puset-doping-64239587

Verdiğim ürünü inceleyebilirsin. Eğer travel sistem almayacak olsaydım bunu kesinlikle alırdım. Kanz marka 189 TL. Fazlasıyla kullanışlı geldi bana.