Tavsiye Edeceğiniz Pahali Oyuncaklar

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve mert tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mert
  1. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    markalı oyuncaklar var,bilirsiniz...fisher price,intertoy,play skool .vs..
    benim oğluma şöyle oyalanabilecek kaliteli bir oyuncak arıyorum.
    bir çok şey aldım ama pek ilgilenmedi.pahalı oyuncaklara o nedenle de yaklaşmıyorum.çabuk sıkıldığı için.
    oğlum 3 yaşında sayılır.burdan alıp deneyen ve memnun olan var mı diye merak ediyorum.
    yani şu oyuncağı aldım ,size de tavsiye ederim diyebileceğiniz bir oyuncak var mı?

2. 14 Ocak 2008
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Şimdi güzel kardeşim, alıyorsun bolca kum, suyu da veriyorsun eline. Bebe bir güzel çamura bulanıyor. Bak ondan güzel oyuncak olurmu. Dünyaları versen değişeceğini sanmıyorum:1rolleyes:

4. 14 Ocak 2008
  5. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim oğlumda 3 yaşında bu yaşlarda herşeyden çok çabuk sıkılıyorlar zaten o yüzden bunu problem yapma bence .Bizimkisi sevdiğin çizgi film kahramanlarına ait nerde oyuncak görse hemen istiyor en sevdiği oyuncaklarıda arabalar çizgi filiminin arabaları hiç birşeyle tam oynadığını söyleyemem sanırım oyuncak işinde çocuklardan daha çok biz havesliyiz kendimizi tatmin ediyoruz oyuncak alırken...

sıkılmadığı tek şey sulu boya ,parmak boyası vede oyun hamuruyla oynamak...

6. 14 Ocak 2008
  7. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kuzum,verdiğin fikirde haklısın gerçekten..
    anladığım kadarı ile şu oyuncak problemi herkesde var..
    bergumtunay,şu oyun hamurunu bende almak istedim .ama evde pislik olur mobilyada leke olur diye düşünüyorum.
    oyun hamurunda ne gibi problemler yaşarım acaba?
    birde onun pisliği ile uğraşmak istemiyorum

8. 14 Ocak 2008
  9. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet cnm başlarda biraz oluyor alışana kadar ben büyük bir muşamba yayıyorum yere onun üzerinde beraber oynuyoruz ilk başlarda tabi muşambanın dıına çıkarmak istiyordu ama alıştı şimdi hep o muşambanın üzerinde oynuyoruz.sende onunla berbar oturup oynarsan problem olucağını sanmıyorum

10. 14 Ocak 2008
  11. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :kahve:bende neler neler aldım...evimin bir ucundan başla takip et tüm odaları gezerek oyuncak toplayabilirsin....aralarında pahalı olanlarıda var. keşke daha önce alsam dediğim ...mesela playschollun tren seti var....içinde zemin örtüsü bir kaç oyuncağı var....kuruyorsun oynuyor....tabiki çok uzun süre bu zamanda onu memnun etmek zor...tek başına oynaması zaten zor...kukla aldık en son...onada öfkeli :roflol:başkaa:uhm:bu arada resim yapması için birşeyler alabilirsin:uhm:memnun olursa ne ala...:çok üzgünüm:birde bitircem kızma:roflol:eğitici çocuk cdleri var...a.s

12. 14 Ocak 2008
  13. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    valla bu yaşlarda en güzeli lego onu bilir onu söylerim oğlum 4 yaşında 3 yaşında almıştım halada çok zevk alarak oynuyo yaratıcılığınında beni hayrete düşürdüğünü söylemeliyim bebeğinide senide öperim ...

14. 14 Ocak 2008
  15. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :roflol::roflol:bunu denemek en faydalısı:roflol:

16. 14 Ocak 2008
  17. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    en güzeli lego onu bilir onu söylerim oğlum 4 yasında 3 yaşında almıştım okadar zevkle oynarki yaratıcılığı benide şaşırtıyo dene bence bebişide senide öperim...

18. 14 Ocak 2008
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Yahu benim sıpa hiçbirşeyle oynamıyor.Lego veriyorum eline, yüzüne bakmıyor, boya yapalım diyorum birkaç çiziyor o kadar,(bir ara duvarları filan iyi boyamıştı ama), oyun hamuru da neki, hiiiç ilgilenmez. Ona vereceksin kamyonları, arabaları, silahları daha da birşey istemez dana.Haaa birde kürek. Bayılıyor kumu doldursun boşaltsın, saçlarına sürsün, kirpiklerine kadar kum olsun.

2.5 yaşındaki bu sıpamı normal çocuklar gibi lego vs vs lerle oynaması için nasıl yönlendirebilirim acepCADIARZU, hiç yaratıcı değil hiç:çok üzgünüm: