Tavsiye:Saç dökülmesi sorunumu böyle çözdüm.

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve EvCadisi tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EvCadisi
  1. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben 2006 yılında saç dökülmesi sorunuyla karşılaştım...saçlarım avuç avuç dökülüyordu berbat duruma gelmişti...artık ümidi kesmiştim...
    öncelikle şunu söyleyeyim nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum ama saçınıza o karışımı bu karışımı sürmeyin...ben her şeyi denedim yok yılan yağı yok menekşe yağı bilmem ne çekirdeği yağı...bunların hepsi hikaye..
    öncelikle gidin ve tüm testlerinizi yaptırın ben yaptırdığımda bunların hepsi normal çıktı...
    izmirde bir doktor buldum..ki kendisinin telefon numarasını verebilirim gitmeniz için...bir iğne yaptı arkasından vitamin ve şampuan verdi...
    allah nazardan saklasın 2 ay içinde saçım düzeldi...hala dökülüyor ama avuç avuç değil...
    toprlandı biraz şimdi artık kendine geldi...şampuanımın adı novocrin placenta...vitaminim pharmaton ve sebze takviyem de ekinezya solgarın....

Umarım siz de düzelirsiniz....

2. 25 Ocak 2009
  3. ela

ela Guest

ne mutlu ki testlerin normal çıkmış canım saçı dökülen arkadaşlarımızın çoğu bende dahil kansızlığa bağlı demir eksikliğinden dökülüyor bencede saç dökülmesi ciddi boyuta ulaşan insanlar mutlaka doktora görünmeli altında ciddi sebepler yatıyor beslenmeyede son derece önem verelim diyet yapılacaksada doktor kontrolunde yapılmalı.

4. 25 Ocak 2009
  5. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım çok doğru söylüyorsun bende 1 ay önce o şampuanı arkadaş tavsiyesiyle aldım. Şu ana kadar kullandıklarımın içinde en güzeli. Herkese tavsiye ediyorum.Yanlız şu iğne meselesi nasıl anlamadım.Açıklar mısın Nasıl bi iğneymiş.

6. 25 Ocak 2009
  7. jared

jared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    novocrin placenta'yı eczanalerde bulabiliriz heralde değil mi? birde fiyatı hakkında bi fikri olan var mı

8. 25 Ocak 2009
  9. EvCadisi

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım eczanelerde bulabilirsn ben 19 liraya alıyordum ama 14 liraya almış arkadaşım en son...saçına sürünce 5 dk bekletiyorsun doktorum oyle dedi bana..sonra duruluyosun...çok memnunum ben inş sizin de işinize yarar....a.s.

10. 25 Ocak 2009
  11. EvCadisi

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    canım bilmiyorum iğnenin adını bana 1 kez yaptı başımdan...50 yıllık bi doktor bu benim gttiğim..ama bana 1 kez yaptı bir daha yapsaydı adını söylerdi almam için o gttiğimde kendisinden yaptı iğneyi...:eek:

12. 25 Ocak 2009
  13. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    Herkeste aynı etkiyi yapmıyor o şampuan sanırım.Ben de kullandım ama dökülmem azalmadı.

14. 25 Ocak 2009
  15. EvCadisi

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    olabilir canım...bunun yanında vitamini sbze takviyesi ilaçları kullanmak gerek...hiçbir zaman dışarıdan müdahale kesin çözüm değil saç için...sadece yardımcı ve toparlayıcı olabilir...:nazar:

16. 27 Ocak 2009
  17. ela

ela Guest

ben organıcum kullanıyorum memnunum plesanta ile aynı fiyatta
    kullananlar yok mu

18. 1 Şubat 2009
  19. EvCadisi

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Bana doktoru soran bi arkadaşım vardı...ben ona cvbı yazamadım..kim olduğunu da bilmiyorum cvp vericem ama...eğer buraardaysan bana ulaşır mısın canım...