Tavsiyelerinizi alayım kızlar....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kedishimalya tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kedishimalya
  1. kedishimalya

kedishimalya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    iş ortamım değişiyor eylülde yeni okulumda başlıcam heyecanlıyım nasıl davranayım nasıl durayım da ilerde başım ağrımasın bilenler bilir eski okulumda arkadaş grubumdan kazık yedim fesatlarla uğraştım epey...canım acıdı arkamdan konuşuldu dedikodum yapıldı sırf kıskançlıklarından..başka hiç sebep yokk huzurum ciddi olarak bozulmuştu çok şükür ki tayinim çıktı ve eylül 1 de yeni görev yerimde olacağım hadi sohbet edelim biraz kızlarr:)

2. 29 Ağustos 2010
  3. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    allahıma şükür şuana kadar hiç kimseden kazık yemedim:)
    bunda tabi insanları tanımamın büyük önemi var gözünden anlarım..beni sevsinler diye hiç bişi yapmam:)
    en önemli taktigim asla basit davranmadım bildigim konuda konuşurum bilmedigim konuda ortada boş boş konuşmam..her zaman pozitif oldugum için sanırım iyi bi enerji yayıyorum ve buda insanların hoşuna gidiyor:) yabancı bir ortama girdigimde ilk işim herkese selam vermek (tabiki tek tek deil)
    2. işim bilmedigim herşeyi sorarım zaten özellikle o yardımcı olanlarla arkadaşlık gelişir onlar arkadaşlıga açık kişilerdir..buqüne kadar girdigim ortamlarda bana yardımcı olmaları sayesinde tanıştıgım insanlar gerçekten iyiki varlar dedigim insanlardır:)

4. 29 Ağustos 2010
  5. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı dertlerden ben de müzdariptim,aldığım kararları uyguladım ve çok rahatım şimdi..
    Bence herkesle mesafeni koru,kimsenin sana cıvık şakalar yapmasına izin verme.
    Kimsene sakın sırrını anlatma ve hiç kimsenin dedikodusunu yapma.
    Sana nasıl davranmasını istiyorsan insanların,sen de karşıdaki insana öyle davran.Seni yakın görsün ama saygısını yitirmesin.

6. 29 Ağustos 2010
  7. anngel

anngel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayırlı olsun canım bence çok fazla kimseyle muhatap olma insanlara nekadar iyi ve sevecen davranırsan okadar başın ağrıyor hiç bişeyinden taviz verme

8. 29 Ağustos 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Hayırlı olsun:)

10. 30 Ağustos 2010
  11. nesmekaya

nesmekaya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsunn yeni okulunnn,yeni okulun büyükse mutlaka gruplarr vardırr, bence bir süre kimseye çok yakın durma,,uzaktan izleee ,zamnla zatenn kendine yakın hiisettiğin kişilerle iletişim kurarsınn..
    benim ilk atandığım okul yeniydii bve hepimiz yenii olduğumuz içinn ve okul küçüktüü hiç sorunum olmadı.şimdiki okulumu da gelmdenn çoğu arkadaşımdıı yine sorun yaşamadımm

12. 1 Eylül 2010
  13. kedishimalya

kedishimalya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bugün başladım yeni okulumda..ilk izlenimlerim gayet olumlu inş da öyle devam eder..dediğiniz gibi herkese mesafeliydim ve tanımaya çalıştım sohbet ettik az çok kişilerle ilgili fikir edindim aynı branştakilerden birinden sadece negatif elektrik aldım ama önyargılı değilim bir sorun yok şimdilik..bol bol soru soruldu tab,i bende sordum tanımaya çalıştık işte yeni gelen öğretmen baya vardı o yüzden çok zorlanmadım şükür..hayırlısı bakalım ynei ortama girmek kolay iş değil kızlar hakkaten..yeni bir düzene alışmak zaman alacak elbette..

14. 1 Eylül 2010
  15. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Hersey düzelir sen olumlu düşün :))

16. 1 Eylül 2010
  17. _LipStq_

_LipStq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    baştan tavrını koy bnce:KK1:

18. 1 Eylül 2010
  19. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    hayırlı oslun yeni okulun.İnşallah karşına iyi insanlar çıkar.Her zaman bir adım geriden gelmekte fayda var.Kendinden asla taviz verme.Ne çok sıcak ol,ne çok soğuk.Ve kimseye sırrını açma.Ona greçekten güvenene kadar.Asla başak bi öğretmen arkadaşının yada personeliniz dedikodusunu yapma,yoksa sana ilerde seni çekemeyenler bunu koz olarak kullanabilirler.Allah yar ve yardımcın olsun.