tavsiyenizi bekliyorum

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gestapo tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gestapo
  1. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlargörücü usuluyle evlendik20 yaşındayım 2 çocugum 2 hafta önce dünyya geldi.eşim hiç ilgilnmiyor sbah işe gider akşam oldumu ya görümceme yada internetçi arkadaşına gider.hfta sonu evde durmaz.dışarı çıkalım dedimde yok der.kayınvalimde birlikte yaşıyorum hiç anlaşamıyoruz.oglunu kıskanıyo benden.bbası çok sinirli biri ondan korkuyo.beraber geçirdimiz bi günümüz yok.çok sıkılıyorum annemgile bile giderken zorla gidiyo.sordumda beni sevmiyomusun dedimde seviyorum diyo sizce sevn insan böylemi yapar.tavsiyenizi bekliyorum

2. 28 Nisan 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    2. çocuğunuz mu doğdu ona göre yorum yazacağım da.
    sorıyım yanlış olmasın dedim..

4. 28 Nisan 2009
  5. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa esın belkı annesı snınle ılgılenıyor bana gerek yok gıbı dusunebılr
    sımdı bana yardımcı oluyor ama hep dıyor senın eya benım nnem olsa sana yardım etmem
    kı bızım çocugumuz yok
    allah klaylık versın çok zor

6. 29 Nisan 2009
  7. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    eminim şuan bulanım içindesindir..genç yaşta iki çocuk ve eşin ve eşinin ailesi sorunu ..
    bunları tek başına kaldıramassın...
    yok öğle nasılsa ailemin yanında deyip kendi sosyal yaşamına dalmak seninde canın var en iyi çözüm eşini alıcaksın karşına güzel güzel konuşacaksın..başka çareside yok ...
    ..

8. 29 Nisan 2009
  9. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :teselli:Eşinin ailesiyle anlaşamıyorsan ayrı eve çıkın. Ayrı eve çıkacak maddi gücünüz yoksa sen de işe başvur. Eğitim düzeyin çalışmaya yeterli değilse dışardan okulu bitir.

10. 29 Nisan 2009
  11. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    erken yaşta evlenmişiniz canım
    eşinde yaşca sana yakınsa
    aileside bütün sorumluluğunuzu üstlerine almış olabilirler.

seviyordur eşin
    ama bu şekil yaşamaya alışmış galiba
    eşine derdini anlat bakalım farkındamı
    sana yaşattıklarının

12. 29 Nisan 2009
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Daha önce böyle değildi de bir günde mi böyle oldu... Madem ikinci çocuğu doğurmasaydınız....
    Off ben böyle durumlarda hem bayana üzülüyorum, ama bir o kadar da kızıyorum...
    Yani daha 20 yaşındasın, evlenmek için arkandan atlı mı kovalıyordu? Kaynananla oturuyorsun ve anlaşamıyorsun... Eeee ne diye çocuk doğurursun, hadi bi tane doğurdun 2.sini niye doğuruyorsunuz....
    Kocan kaç yaşında bilmiyorum, ama kolay kolay değişeceğini zannetmiyorum, ya bu deveyi güdeceksin, ya bu diyardan gideceksin....

14. 29 Nisan 2009
  15. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşinin değişecegını bende sanmıyorum.Acıkca konusmak lazım.Ayrıca madem senınle vakıt gecırmıyor,sen gecırmesını sağla.Yanı arada bır yatak odana götür eşini ummadıgı zamanlarda,bıraz naz yap cılve yap,sana heveslensın,istesın senı bıraz.İlgisini cek,ona sık sık senı sevıyorum de,gıtmemesı ıcın bırlıkte paylaşımlar oluştur.

Eşini en ıyı sen tanırsın neyden hoşlanıyorsa öyle davran,kaynananıda takma kafana,ilgini kocana ver,bence fark edıcektır.

16. 29 Nisan 2009
  17. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım herkes kendi yaşadığı hayatı bilir. Az çok nasıl bir aile ortamındasın anlaşılıyor. Burada niye çocuk doğurdun yada dışardan okulu bitir çalış demek kolay ama hayata nasıl geçer bilemem. 2 çocuk bütün evin işi kaynana kaprisi senin gün içinde kendine ayırabildiğin yarım saatin oluyor mu acaba.. Allah yardım etsin daha lohusasın alıngan ve karamsar olabilirsin. Evde kavga şikayet falan varsa eşin gelmek istemeyebilir. Madem babasından korkuyo sen bence bir gün babasına ağla ve anlat yaşadıklarını ama şikayet gibi değilde dertleşiyor gibi.. Eşine de önemli birisi olduğunu ve büyük çocuğunun akşam babasının yolunu gözlediğini falan anlat. Huzurlu bir yaşam diliyorum sana.

18. 29 Nisan 2009
  19. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kaç yaşında evlendin...?
    eşini karşına alıp konuşmalısın...evde sıkıldığını ilgi beklediğini söylemelisin...