Tavuk derisi cildi olanlar ltfen buraya

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve mehlisa tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mehlisa
  1. mehlisa

mehlisa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavuk derisi cildim var ne denediysem kesin çözüme ulaşamadım ne yapmama gerekir kızlar yardımcı olursanız sevinirim

2. 24 Eylül 2009
  3. eylulhazan

eylulhazan asırlardır yalnızım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde öyle ama hiç çözmeye uğraşmadım üşüyünce boynum tavuk gibi olur herkes aa diye şoktan şoka girer ama hiç umursamıyorum :)

4. 24 Eylül 2009
  5. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o ne demek yahuu akannehir

6. 24 Eylül 2009
  7. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Öyle bir cilt tipi de mi varmış.:eek: Nasıl bir şeymiş bende merak ettim açıkçası.fisfisfis

8. 24 Eylül 2009
  9. mehlisa

mehlisa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavuğun derisi nasılsa bizim de öyle şekerim

10. 24 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

akannehirakannehir

12. 25 Eylül 2009
  13. astrogirl

astrogirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay benimde öyle cildim doğuştan beri alıştım artık garip gelmiyo ama yaz aylarında kollarımı gören herkes alerjimi diye soruyo hep..yüzümde ve kollarımda vardı doktor excipial verdi ama kullanmadım ben sonra o kremi nemlendirici niyetine yüzüme sürüyodum aylar sonra farkettimki yüzümdeki pütürler gitmiş..artık hiç yok yüzümde..kollarıma sürmeyede eriniyorum açıkcası rahat edemem öyle kremli kremli..denemek isteyen arkadaşlar olursa öneririm yani benim yüzümde sonuç verdi ki 18 senedir olan birşeyi yok etti yani..

14. 25 Eylül 2009
  15. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    o nasıl bir cilt tipi kıslar ilk kez duydum.tavuk derisi gibi nokta nokta ve kalınmı oluyor.

16. 25 Eylül 2009
  17. daphne2165

daphne2165 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bendede var gibi.özellikle üşüdüğüm zamanlar bacaklarım dikenli gibi oluyo.ve herzaman kırmızı noktacıklar var.doktor banada excipial vermişti.losyonu değil ama vücut yağının faydasını gördüm.tabiki sadece kullandığım süre içinde.bence buna en iyi çözüm banyodan çıkar çıkmaz vücudumuza iyi bir vücut yağıyla masaj yapmak.özellikle bacaklarda işe yarıyor.yumuşacık yapıyor.

18. 26 Eylül 2009
  19. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Miray'ım bal kızım Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşlar sanırım doğuştan gelen birşey benim çok yakın arkadaşımda da aynı sorun var bacaklarındaki tüyleri aldığında derisini görmeniz lazım çok kötü diken diken tavuk derisi gibi ayrıca her kıl kökü kızarık 1 yada 2 gün önceden alması gerekiyor etek giymek için vs..ama benim hiç öyle bi sorunum yok kaydirigubbakcemile2 bacaklarımı alıyorum eteğimi giydiğim gibi dışardayım:)))şakkıdı sadece biraz üşüyünce tüylerim diken diken olur oda normal zaten:) onun bi çözümü varmı bilmiyorum...bence kişinin cilt tipine bağlı