Taze annelerden bebişlerine bayram mesajları :)))

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Revolucion tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Revolucion
  1. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu onlarla beraber ilk bayramımız anlatın bakalım opuyorumnanaktan
    ilk mesaj benden bebişime :
    küçük herifim benim, bitanecik prensim artık aramızdasın ve çok yakında kollarımızda olucaksın nedense herkes seni yarın göreceğini söylüyor. kim bilir belkide gerçekten kucağımızda bu bayram şeker almamışsınız yerine ben geldim diyeceksin.opuyorumnanaktan baban bile hastahane valizine ayrı bir tulum ekledi ya gelirsen diye.ve ilk defa buda oğlumun deyip daha bu günden ayırdı bayram harçlığını. bizim çocukluğumuzda bayram sabahları radyolarımızdan tv lerimizden dinlediğimiz bir şarkıyı, indirdi senin için netten seninde aynı ezgilerle bayrama merhaba diyebilmen için.

( ve taze anneler hepimizin bayramı şimdiden mübarek olsun kuzularınızla sağlıklı, bir bayram geçirmeniz dileğiyle):CüvCüv:

2. 19 Eylül 2009
  3. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Minik kelebeğim , çitlenbiğim , güzeller güzeli kızım.opuyorumnanaktanUmarım bu sensiz geçirdiğimiz son bayram olur.Daha gelişine 20 günden fazla var ama babanla beni sürekli bi telaş bastı.Babacığın bayram öncesi şu saatte koştura koştura çitlenbiğinin odasını güzelleştirme derdinde karanlık bastı basacak o duvar kağıtlarını düzenliyo bende sürekli onun fotolarını çekiyorum ilerde sana gösterebilelim diye.zemuszemusBaban ve ben seni çok seviyorum pamuğum.Güzellikle ve sağlıcakla gel.Bütün melekleri de yanında getir.hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu arada senin ve meleğinin de bayramı kutlu olsun antika.Nice güzel bayramlara inşallah diyorumŞenizŞeniz

4. 19 Eylül 2009
  5. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    anaammm kızlarr duygulandırdınız beni beee:gitme:

6. 19 Eylül 2009
  7. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eeeee hadi sizdende bekliyoruz güzel duygularınızı sositososito:CüvCüv:

8. 19 Eylül 2009
  9. kuzularim

kuzularim derya&emir Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar allaha bılerce kere şukurler olsun ben bayramıde prens ve prensesım le geçırıyoorum bu 4 lu geçeırdımız son bayramımız inşallah bundan sorakı bayramlara 5 kışılık geçırcez kaydirigubbakcemile2 kalabalığız delmı?kaydirigubbakcemile3allahımden dıleyım sizinde bundan sora bayramlarınız kalıbbalık çocukların sevıncıyle dolu olsun:Saruboceq:

10. 19 Eylül 2009
  11. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Miracım bayram şekerim benim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
    babannenin evinde bayram sabahı büyükten küçüğe el öpme sırası olur banada garip geliyodu ama alıştım şimdi bu sırada seninde yer alıcağını düşünmek inanılmaz heyecan ve mutluluk verici zemuszemuszemuszemus
    Minik kuzum benim bayramımıza hayatımıza hoşgeldin hala içerde olsanda:KK46::CüvCüv: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

12. 19 Eylül 2009
  13. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    Canım oğlum hediye gibi geldin ailemize hoşgeldin...
    Henüz doğmadın ama sen artık ailemizde bir bireysin ve seninle birlikte artık gerçek bir aileyiz...
    En güzel bayram hediyesi bana sensin, seni çok seviyorum...
    ıyi bayramlar canımın canı...:asigim:

14. 19 Eylül 2009
  15. arzum86

arzum86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben aglamaktan bişey yazamıcam herhalde çok duygulandım yaaasenağlamasenağlamasenağlama

16. 19 Eylül 2009
  17. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim minik mucizem, tam ümidi kesmişken bir ışık oldun sen,yüreğimize güneş gibi doğdun ,seninle geçen ve geçecek her yeni gün bir bayram bize ,bu güzel gün kutlu olsun sana benim minik kuzum...

18. 19 Eylül 2009
  19. arzum86

arzum86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    NAZ'lı kızım canım babasının prensesi melegim bu sensiz son bayramımız olur inş. okadar çok sabırsızlanıyoruzki seni kollarımıza almak için ama az kaldı melegim bu bayram içimdesin kurbanda ise yanımızda olacaksın ben inanıyorum melegim herşey ozaman dahada güzel olacak iyi bayramlar melegim herşeyim seni çoook seviyoruz:asigim::asigim: