taze dul duygu

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ve bitti......
    bitecekmi bitmeyeckmi derken en sonunda bitti artık.
    attığım her adımda acı var her lafımda hüzüm var.
    okadar zor geliyorki ayrılık bir evlilik bu kadar kolay bitemezdi.
    ben ne kadar aptalmışımki 2,5 yıllık kocamı hiç tanımamışım.
    bumu sevdiğim adam benim o kadar zorluğa katlandığım o kadar göz yaşı döktüğüm adam bumuydu.
    biliyorum geçecek bu günler bitecek bu acı da geçecek evet benden çok şey
    götürecek ama bitecek.
    hergün ağlamaktansa bir kere tam olarak ağlayıp içimdeki acıyı atrıp hayatıma devam edeceğim.
    belki uzun süre toplayamayacağım kendimi çümkü:
    okadar alışmışım ki ona,
    okadar özlüyorum ki kokusunu
    tenini,
    yaşadığımız çok az güzel günler bile olsa o kadar özlüyorum ki.
    ama atlatacağım bitecek diymi arkadaşlar
    hiç bir acı kalıcı değildir bende atlatacağı biliyorum.
    ama rabbimden tek dileğim eşim olan insan bana yaptıklarının bedelini ödesin
    özlesin pişman olsun benim içimdeki acının 10 kat fazlasını yaşasın belki o zaman onu ne kadar çok sevdiğimi anlar
    ama anlasa bile iş işten geçti artık

2. 2 Ağustos 2007
  3. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun duygucum üzülme artık ne yapalım her şey biz insanlar içn ölümdde evlenmede boşanmada seninde kaderınde bu varmış yaşadın sen istermıydın böyle olsun bak ne kadar mücadele ettın önemlı olan güzel günlerin seni beklediğini düşünerek hayata yeni bir adım atman

4. 2 Ağustos 2007
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.109
    Ödül Puanları:
    488
    Gidenler her zaman geri gelmeye MAHKUMDUR...(bana göre) Emin ol bi kaç gün yada bi kac ay gecsin tıpış tıpış gelmezse ne olim...DEDİĞİN GİBİ İŞ İŞTEN GECTİ NE EGREGİ VARKİ GELMİŞ AYDA GELMEMİŞ...
    Hiç bir acı kalıcı degildir..Faretki hayatın küçük bir sınavından gectin sanada bu sınavdaki acıyı yenmek kaldır... a.s. MUTLU OLMAN DİLEĞİYLEEEE

6. 2 Ağustos 2007
  7. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçecek duygucum...kepsi geçecek...bak yepyeni bir gün başladı...yepyeni hayaller ve yepyeni hayal kırıklıkları...ne yapalım, mutluluk nasıl hepimiz içinse hüzün de acı da hepimiz için...canımız yanacak ağlayacağız hatta ama bitecek...ölümden başka herrşeyin çaresi var...sağlığını bozma ve başını dik tut yeter...ben inanıyorum herşey çok daha güzel olacak senin için...biz burda birbirimizin ve senin de tabiki düş kırıklıklarını gözyaşlarını paylaştık...inanaıyorum hatta eminimki çoookkk mutluyum başlıklı yazılarını da paylaşacağız...iyi dileklerimin tamamı senin için...bundan sonra çok mutlu olacaksın eminim...

8. 2 Ağustos 2007
  9. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    umarım bundan sonra herşey dilediğin gibi olur , kim ister böyle olsun , ama hayat işte . güzel günlere yeni bir başlangıç yapman dileğiyle .

10. 2 Ağustos 2007
  11. Acil Servis

Acil Servis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    son parafın için amin duygucum, ne çektiğni sen bilirsin ama belli ki için de ukteler var, allah senin için en hayırlısını versin, üzülme demek kolay ama arada sırada üzül içinden at, özlem duygusuna ise yapacak bişi yok unutuncaya kadar çekiliyo işte... inşallah hayatında çok daha guzle sayfalar açılır canım benım...bi süre bazı silüetlerle yaşıyorsun ama zamanla geçiyo alışıyorsun, bende yeni atlattım,velhasıl geçecek kendine biraz zaman ver

12. 2 Ağustos 2007
  13. ivycan

ivycan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bakara Suresi , 216.Ayet
    Savaş, hoşunuza gitmediği halde, size farz kılındı. Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

Sadece Allahtan iste, ama iyiliği iste. X bir insan için kötülük isteme. Zaten senin gönlünün sızılarını senden daha iyi bilen Allah tan baska kimse yoktur.
    Hiç bir kötülükte karşılıksız kalmaz, bu dünyada öbür dünyada hepsini çekecektir .Sen işin bu tarafını düsünüp de çeksin ölsün bitsin, anlasin naptigini diyip kendini hayatı zehir etme.. Önüne bak, sana fırsat tanınmıs, huzursuz günlerini geride bırakabilmiş, yeni bir hayata yönelebilmiş..nicceleri war neler yasıyorlar ama hic bi sekilde ayrilamiolar...sen şanslısın..fırsatın var.. En güzel şekilde değerlendir.Allah yardımcın olsun güzelm

14. 2 Ağustos 2007
  15. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    Hakkinda Ne Hayirlisi Ise O Olsun...umarim Bundan Sonra Senin Kiymetini Bilen Bir Insanla Beraber Olursunnn Allaha Emanet Ol...

16. 2 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

Teşekkür Ederim Kizlar Içimdeki Aci Umarim En Kisa Zaman Da Geçer Ama şimdi O Kadar Içim Yaniyorki O Kadar özlüyorum Ki O Adam Olacak Insani Umarim Geçer Umarim çok Fazla Yara Almadan Atlatirim

18. 2 Ağustos 2007
  19. tamara197

tamara197 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah oyle büyükki merak etme kımsenın yaptığını yanına koymaz...sen herşeyin hayırlısı için dua et..ve bekle ...umarım senin hayatın bundan sonra iyi geçsin..bundan boyle mutlu ol...