te benim gerek hikayem...

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve urgakina tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : urgakina
  1. urgakina

urgakina İnsanıSevmekleBaşlarHerşy Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar şimdi size kendi hikayemi anlatacağım….
    Bundan 5 yıl önce üniversite de okurken ek olarak bir İngilizce kursuna yazılmıştım. Fakat sınıfım, derslere 2 hafta önce başlamıştı. Ama yinede dersleri yakalamak için kursa yazıldım. Sınıfa ilk girdiğimde herkes birbiriyle tanışmıştı..eeee doğal olarak bende tek başına takılmaya başladım.
    Sonra sınıfta “N” isimli bir çocuk dikkatimi çekti çok yakışıklı ve beyefendi bir insana benziyordu. Bir ara ders molasında onunda içinde bulunduğu grubun masasına izin isteyerek oturdum. Ve böylece tanışmış olduk. Derste sürekli göz göze geliyorduk ama samimi olamıyorduk.
    Zaman geçtikçe sınıfla kaynaşmıştım. Bu arada yine aynı memleketten olduğunu öğrendiğim “T” isimli çocukla samimiyet kurdum. Kendisinin İngilizcesi çok iyi olduğu için beni ders çalıştırıyordu. Bir gün “T” bana “N’ye mi âşıksın? Diye sordu. Soru karşısında çok şaşırmama rağmen “çok mu belli ediyorum” dedim. Oda bana “evet fazlaca“dedi. “sana yardım ederim Onunla samimi olup ortama sokarım” dedi. O anda ne isteyebilirim ki. “T” dediğini yaptı ve N ile bir ortam grup bu gruba beni dâhil etti.
    Tam iki ay sürekli gırgır şamata dolu bir ortam kurduk. Bu arada arkadaş grubumuza eklentilerde oldu tabi. Bir gün “N” bizi ders çalışmak için evine davet etti. Bizde üç kişi gittik. Yedik, içtik. Daha sonra “N” bize eski fotoğraf albümünü ve eski kız arkadaşının fotoğraflarını gösterdi. Aman Allahım bebek gibi bir kız onunla kıyaslanmam bile imkânsızdı. Ve bende umutlarımı yitirmiş bir halde yüzümde buruk gülümsemelerle albüme baktım. Derken “T” ve başka bir arkadaşım “I” (Ev arkadaşım “I” ‘ya “T’yi ayarlama çabaları içine girmiştim. Ama iki tarafta yanaşmamıştı) biz kaçıyoruz işimiz var dediler. “N” de bana dönüp sen kal evi toplayalım 1 saat sonra çıkarız dedi. Bende tamam dedim. İşte her şey bundan sonra gelişti.
    Evi toplarken “N” bana bir minder fırlattı. Ben de ona.. o bana, ben ona derken “N” bana birden sarıldı. Ben şok olmuş bir şekilde ne yapıyorsun diyebildim. “Senden çok hoşlanıyorum, Sende benden hoşlanıyorsun, daha ne kadar içinde yaşayabilirsin ki” dedi. Hiç bir şey diyemedim. Salonun ortasında öylece kalakaldım. ”T” söylemiş olabilir miydi?. Hayır olamazdı. Peki, gerçek miydi? Evet gerçekti. Öylece orada ona sarıldım… Bana göre belki aylar, belki yıllar sürdü, ama zaman sadece iki dakikaydı. Nice sonra ciddi misin diyebildim. Tek sözcük yetmişti bana “evet”…
    Ogün evden çıktığımda içim buruktu. Şimdi biz neydik. Sevgilimi? Yoksa hala arkadaş mı? Evime nasıl döndüğümü yatağıma nasıl yattığımı hatırlamıyorum….ertesi gün kursa gittiğimde “T” ile karşılaştım. ”T” hemen beni bir sınıfa çekip “ne oldu” diyerek heyacanlı heyacanlı sordu. Bende ona “bana âşıkmış, galiba çıkıyoruz” dediğimde sevinçle beni tebrik etti. Aslında her şeyi “T” ye borçluydum. Ama bu rüya sadece 2 gün sürdü.
    O gün kursa gelmeyen “N” ertesi günü de aramızda bir şey olamayacağından bahsederek, “sadece eskisi gibi arkadaş olalım” dedi. Öleceğimi düşünmüştüm nasıl olurdu ben onunla tekrar arkadaş nasıl olabilirdim.”ben seninle arkadaş olamam, sana bazı şeyler hissederken seninle tekrar nasıl arkadaş olmamı beklersin” dedim. Hiç bir şey demeden gitti. Eve gittiğimde arayacağım tek kişi vardı oda “T”…
    “T” hemen geldi ve ben ağlamaktan iki gözü şişmiş bir şekilde çıktım karşısına saatlerce beni dinledi. Ağladım sızladım o sadece dinledi ve sonra bana dedi ki; amacı başka boş ver...“Amacı başka”..neydi bu amaç, benden hoşlanmıyor muydu? Söylemişti ya kendisi “senden çok hoşlanıyorum” demişti. Amacı bense benden “evet” cevabı almıştı ya. peki neydi bu amaç?? Çok yakında amacını öğrenecektim tam iki hafta sonra koluna taktığı hafif meşrep bir kızla bizim masamıza oturduğunda görecektim asıl amacını….
    Tam 8 ay ağladım. Yanımda tek insan vardı. Oda “T”..
    Sonra bir gün kurs bitimine yakın “N” yanıma geldi konuşmak istedi. Önce suratımı çevirdim sonra rica ederek beni kaldırdı masadan, öyle yürüdük önce hiç konuşmadı. Sonra bana döndü ve dedi ki “ben senden gerçekten hoşlanıyorum ama sana aşık olmaktan korktuğum için kaçtım” dedi. Dönüp baktığımda gözleri dolu doluydu. Ne kadar sahteydi aslında, ne kadar yapmacık. Elinden uçup gittiğimi görünce nasıl bir yol izlemeyi tercih etmişti. Oysa benim beynim meşguldü. Başka sevgiyle, başka sıcaklıkla... Neydi bu sıcaklık? Diye sordum kendime. aradığım insanlıktı sevgiydi, hem de koşulsuz sevgi.. Ve bir dosttu… 8 ay boyunca omzuna sığındığım bir dosttu. Sonra kendimden utandım. Ne kadar aptalım diye düşündüm. Yüreğime “kendine gel utanmaz sen uslanmaz arsızın tekisin” dedim. Kime âşık olacağını bile bilmiyorsun. Dostun o senin hem de her derdini anlattığın ve senin için nelere katlanan dostun…o iç hesaplaşmayı yaşarken nerede olduğumu hatırladım “N” ile konuşuyordum. Sonra “N” ye dönüp “konuşma benimle,çık hayatımdan yüreğim artık sana ait değil” diyebildim…yine evime dönüyordum ama bu sefer kendimden utanarak “T” ye aşık mı oluyordum. Evet evet âşık oluyordum hem de tüm kalbimle ama olamazdım açılamazdım ona anlatamazdım. Benim için neler düşünürdü sonra…
    Tam 2 hafta kalbimde yaşadım bu aşkı iç hesaplaşmalarla… derken birgün sohbet için bize çağırdım. Oturduk muhabbet muhabbeti açtı konu “N’ ye geldi, sonra Konu aşka geldi. Gözleri bir başkaydı o gün parıl parıldı. Sözcükler söyledi hayata ve bana dair. Anlamlı yüreğe dokunur sözcükler. Baktım gözlerinin içine yüreğim yüreğine dokunacak kadar yakındı ve birden “Ne zamandan beri” dedim. o sözcükler beynimden değil yüreğimden çıkmıştı. Hissettim birden onun yüreğiyle kendi yüreğimin aynı hızla attığını yüreği yüreğimdeydi sanki. Ve öncesi olmayan sorumu hemen anladı ve cevap verdi. “En baştan beri….”
    O günü anlatamıyorum. Çünkü tarifi yok.. tam 9 ay hiç mi anlamamıştım hiç mi görmemiştim. Bu kadar mı kördüm. Yanımdaki bu ufacık yüreğine beni sığdıran adamı nasıl fark edememiştim. Peki, bana neden yardım etmişti. Neden???
    Çok sonra öğrendim ki; Beni ilk gördüğü günden beri nasıl sevdiğini, benim mutlu olmam için her şeyi yapabileceğini… Beni kafasından silmek istediğini ama her bakışımda bir mıh gibi kalbine yazıldığımı” ona “N ile çıkıyoruz” dediğimde içinde yaşadığı büyük depremi, sen mutlusun ya o bana yeter kelimeleriyle özetlemişti. Bana harcadığı her emeğini.
    Şimdi oturuyorum ve düşünüyorum. Bazen uzaklara bakmaktan ayağının dibindekini fark edemezsin derlerdi ya, işte ben bu Kelimeleriyle açıklıyorum yaşadığımı…
    İşte arkadaşlar ben her gün omzuma yaslanabileceğim bu ufacık yürekli, insanla evliyim…

Han_Ker bunu beğendi.
  2. 3 Eylül 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sonunda gerçek aşkı görmüşsünüz. iyiki de görmüşsünüz. isimler biraz kafamı karıştırdı ama :)
    Mutluluklar size T ile :)

4. 3 Eylül 2009
  5. urgakina

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim canım isim kullanmak istemedim sadece baş harflerini verdim:))

6. 3 Eylül 2009
  7. nazalp

nazalp yemekcininmekani.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    vayyy çok güzel arkadasım hikayen. sanki bir aşk filmi izler gibi heyecanla okudum...
    eşim benimde çocukluk aşkımdı. hiç birbirimize sevdigimizi soylememiştik. vee 10 yıl hiç gorusmedikten sonra bir gun....
    sonrada evlendik işte opuyorumnanaktan

8. 3 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

biri benim hikayemi yazmış sandım, çok benzer yaa :))

mutluluklarrr cnmm hep böle aşk dolu sewgi dolu olun inşş opuyorumnanaktan

10. 3 Eylül 2009
  11. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sıcak bi hikayen var canım..ömür boyu mutlu kalın.. opuyorumnanaktan

12. 3 Eylül 2009
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.030
    Ödül Puanları:
    163
    evet gercekten cok hos bir hikaye film senaryosu gibi

14. 3 Eylül 2009
  15. prenses88

prenses88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    67
    Ödül Puanları:
    153
    gercekten film gibi:) bazen insan en yakindakileri goremiyor, gorse bile gecikiyor yada imkansiz oluyor, ama sen geciktirmeyip gercek sevgiyi sonunda yakalamisin, eminim esin sana prensesler gibi bakiyordur suan. cok guzell...

16. 4 Eylül 2009
  17. urgakina

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım seninde hikayeni dinlemek isterdik. benimki bir yıllık bir hikaye ama seninki bir ömürlük. allah sizi bir ömür boyu ayırmasın inşallah:nazar:

18. 4 Eylül 2009
  19. urgakina

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dilekleriniz için çok teşşekkür ederim:))
    daha burada anlatamadığım o kadar çok şey oldu ki mesela eşimle dost iken onun eski kız arkadaşı sürekli arıyordu. Kızı hiç görmedim ama onun için o kadar çok üzülüyordum ki... ona geri dönmesi için kaç kere dil döktüğümü hatırlıyorum.
    birde ev arkadaşımla aralarını yapmaya çalışmıştım. iyiki istememişler:)) bazen arkadaşımla gırgır geçiyoruz..
    ama bu dostluktan bize kalan en sağlam şey "güven" oldu. allahım bozmasın:nazar: