te bizim akmz :)

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve alev858 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : alev858
  1. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lise 1 e başladım okula gittim bende bir çekingenlik ama arkadaslaım çoktu yalnızlık çekmedim ilk gün baya bi popüler oldum benm saçlar başlar 10 numara [kızlar zorla kuafore gtrdü düz olana saçıma fön çektrdiler :KK70: kendileri yapolar ya bende eksik kalmayım die ] sonra tabi bilirsiniz erkekleri biri gelio biri gidio snra biranda yanımdaki lise 2 kızı bir çocuk çekti yanına beni soruo yalnız elim ayağım boşaldı o derece etkilendim gözgöze geldik ama tabi ben hiç pas vermedim baya bi koştu peşimden bakştık falan :KK70: sonra herkes dedi kızım nie çıkmıosun bu çocukla okulun en yakışklısı diolardı ama korkuodum diğer kızlara yaptıgını banada yapar oynatırsa die çünkü hiç aşık olmamış ve hayattaki amacı farklıydı nese bi gün dolmştan bi indim elimde msj yazarak aklım havada indigm anda onda önümdeydi çarpıştık benim kitaplar yere saçıldı ve ayagım burkuldu snra hemen hastaneye götrdü falan beni sonra konusmaya başladık ve çıkmaya başladık yalnız oylemi aşk yaşadıkki halada yaşıoruz leyla mecnunun kemkleri sızlıo şuan hala devam edıoruz yıldır çok mutluyuz aramızda yuzuk taktık ailelermzle tanıştık inş 2 aileyide tanştrcaz bu sene gerçek nişanımız olcak ve evlenıcez univ bitince 3 seneye inş.. hep der bana sen nası bi kızsın der ben hayatımda kmseye aşık olmadım hele hele evlenmeyi hiç düşünmedim ama şimdi sensiz 1 sn ye bile geçiremıorum der .. çok mutluyum inş bozulmaın mutlulumzz :):)
    tsk ederım allahım ..:):asigim::nazar:

2. 27 Ağustos 2009
  3. masumum

masumum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ne güzel Allah bir ömür mutlu etsin inşallah. Sevginiz hiç bitmesin.

4. 4 Eylül 2009
  5. alev858

alev858 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amin amin tsk bıtanem :nazar: