te bu benim yllardr herkesten gizlediim srrm=(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ezel.01 tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

11 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ezel.01
  1. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar çok önemli bir sırrımı artık bu sitede sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü yakın çevremden kmse üyeliğimi bilmiyor ve artık içimi dökmeye ihtiyacım var..=( ben yıllar önce 14 yaşında iken halamın oğlunun tecavüzüne ugradım:KK43: benden 4 yaş büyük birisi. ve olay sadece bununla kalmadı beni her gördüğü yerde sıkıştrdı canımı acıttı istemediğim zamanlar tehdit etti susturdu:KK43: ona sert davrandıgımda ittiğimde annemin yanına gidip ona bişey söleyeceğini sölerdi gözlerine bakarak yalvarırdm bni çok korkuturdu bana kiim en ufak bi ilgi sevgi gösterse ona sığınırdm birde kız kardeşim vr benden iki yaş küçük. beni onunla bile tehdit etti onada yaparm vs gibisinden .. çok snir oldm ve seninde kardeşine böyle bişey yapsalar iyimi olur dediğimde ise aldıgım cvp şu oldu '' yaparlarsa yapsınlar '' :sinifsinif: bi insan bu kadar mı iğrenç ahlaksız olabilr... kızlığım bozuldumu bozulmadımı hiç anlayamadm o korku ile hiç bişeyn farkına varamadm şu an bi sewgilim var ve ileriyi düşünüyoruz önceki başlıktn tanırlar bni. sewgilim sürekli evlilik diyor ama ben hep o konudan kaçıyorum bana yaklaşmaya çalışıyor ondn bile korkuyorum kçıyorum bu bile sorun oldu =( :gitme: onu kaybetmek istemiyorum...tecavüze ugradıgım zamanlar öyle kötüydmki insan o yaşlarda hep düşünürki ailesi onu herşeyden korur ailesi varken hiç bir zarar gelmez zannaedr ama öle değilmiş ben eve her girdiğimde bu yükün altında ezilmekten yoruldm eve her girdiğimde ailemin yüzüne bakarken kötü oldum hayatta bi tek ailemle iken korkmazdım ne olursa olsn annem ve babam kanatları altına alır derdm ama annemin ve babamın koruyamayacağı duurmlarda vrmış onlara bişey diyememek canımı çok yaktı. hele birde onlarla tartıştığımda dünyada kmsem kalmadıgını düşünrdm başka bisey için ağlarken annem gelip bana sarılıp destek çıkarken o olay gelirdi aklıma... hep düşünüyorum acaba benmi layık olamadım die:KK43: öyle bi devirde yaşıyoruzki insan abim die saydıığı birinden bile kötülük görüyor:KK43: hala çok kötüyüm aklımdn çıkmıyor ve diyormki keşke hergn sıkıştırsaydı veya dövseydi ama bana bu izi bırakmasaydıı !!!:gitme::gitme:

2. 11 Kasım 2009
  3. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annene soyleseydinya canım ya
    nasıl şerfsiz aciz insanlar var boyle insan kardeşi gibi gorduğu kuzenine nasıl boyle bişe yapabilir dusunmesi bile kotu

4. 11 Kasım 2009
  5. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    düşünmedm değil o yaşlarda mutlaka akla gelen ilk şey odur ama işini bilmeyen bi işe başlamazki :KK43: onun dünya umrunda deildi aynısını amcasının kızınada yapmış. umrumda değildi isterse öldürseydi ama beni kardeşimle tehdit etti o zmn kardesm 12 yasında idi onada yapacağını söledi ben o psikolojimi biliorum aynılarını kardeşimin yaşamasına dayanamazdm çünkü o insanla hep aynı ortamdaydık babamla eniştem aynı iş yerinde çalışıyordu yani ortak dükkanımız vardı yazlığa onlarla gidiyorduk ben lavaboya bile kardeşimle giriyordm sırf onu yalnz bırakmamak için:KK43: anneme bile bişey yapmasndan korkuyordum:KK43: çok kötü bişey hemde çok:KK43:

6. 11 Kasım 2009
  7. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hala uğraşıyor mu sizinle? keşke olay olduğunda hemen söyleseydiniz ailenize..ama çocuklukta insan cesaret edemeyebilir...şimdi söyleseniz bile inandıramayabilirsiniz
    bence başınıza gelen kötü şeyi hiç düşünmeden gelecekteki güzel günlerinize odaklanın...

8. 11 Kasım 2009
  9. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.407
    Ödül Puanları:
    238
    canım çok kötü şeyler yaşmışsın artık bende bilmiyorum sevgiline doğruyumu söylesen yalanmı söylesen ama sanırım söylediğinde sanki eskisi gibi bakmaya bilir veya inanmaya bilir açıkca ne yazacağımı şaşırdım, ben dahi,

teyzemin aynı yaşta oğlu var kızım ile hiç gitmek istemem akraba evliliğine dahi karşıyım ama şuna inanıyorum kız çocuğu olanlar akraba ile aynı yaşta veya büyük oğlu olanlar ile görüşürken çok dikkatli olmaları gerekir ,belik beni bazıları bu konuda kınarlar
    .Bu gibi durumlara sebeb vermemek için.Ama SON yazacağım bir piskolog ile konuşmalısın

10. 11 Kasım 2009
  11. ezel.01

ezel.01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dediğim gibi kardeşimle tehdit ediliyordum:gitme: hem o benm kardeşime olan düşkünlüğümü biliyordu :KK43: beni o yzdn tehdit etti şu an onlar mersnde oturuyor arada gelip gidiyorlar ben hoş geldnz diyip odama çekiliyorum kapıma geliyor açmamı sölüor ama açamıyorum kardeşimide yanıma alıyorum açmıyoorum. açtığım zamanlar pis pis gülüyor gel biraz eskiyi hatırlayalım diyo. sert sert bakınca kardeşimin yanına oturup kuzen nbr dio elini boynunna fln atıo kzn deli oluorum kız kardesimi ya bakkala gönderiyorum ya su getr diyorum bi şeklde uzaklaştırıyorm hep peşimde gezio allahtn mersine taşındılar ya :KK43:

12. 11 Kasım 2009
  13. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok arık ya psikopat sapık
    bu kadarda olmaz bide eskiyi hatırlayalım diyo
    Allahım sen bilirsin artık
    bence soyle artık ailenene baksana vazgecicek gibi değil hala geldiğinde kapıyı ac diyomuş
    vazgecmez bu sana yapmasa kardeşine yapar soyle bence

14. 11 Kasım 2009
  15. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de kesinlikle ailene anlatmak zorundasin.Sinirden ve üzüntüden tüylerin diken diken oldu yaa su an.
    Böyle Allah'in belalarinin yaptiklarina susmamak lazim yoksa ayni seyi baskalarina da uygulamaktan kacinmazlar.

16. 11 Kasım 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    beynim karıncalandı resmen..
    hemen ailene anlat bu olayı.neden gizliyorsunki?
    hay Allahım ya..
    ema aynı durumda bende olucams anırım seninle.hiç kimseye güvenim yok şu hayatta

18. 11 Kasım 2009
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    eger ailen sana inanıcak seni dinleyebilcek yapıdaysa anlat derim ama degillerse unutmaya calıs psikolojik yardım al bu tarz olayları yasayan insanlar cok gelecegi dusunmeye calıs gecmişi unut