Tecavzle balad herey

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve wattss tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : wattss
  1. wattss

wattss Guest

herşey daha 7. sınıfa giderken başlamıştı bi çocuğa aşık olmuştum ve abimin arkadaşıydı oda bu ilginin farkındaydı bigün beni buluşmaya çağırdı büyük bi özenle beyaz ları giyip ilk buluşmama gidiyordum çok mutluydum ne bile bilirdimki beyaz elbisem kızrmızıya bulanıcaktı gittim ıssız bi yerde daha güzel konuşuruz dedi abin görmesin tmm dedim ve hayatımın en kötü şeyi başıma geldi tecavüze uğramıştım ne yapıcağımı bilemiyordum defalarca intihar ettim ama başarılı olamadım ardından 2 yıl geçti tabi bu iki yılda hertürlü kötü alışkanlıklara başladım bi mekana gitmiştim bi akrabam beni bi adamla tanıştırdı günümüzde mafya tabiriyle anılan kişilere benziyordu belinde silahı elinde tespihi uzun pardesüsü ve parmağında alyansı vardı evliydi o anda çok sinir olmustum asarım keserimli cümlelerine sonra birgün tel çaldı o adamdı eşiyle kavga ettiğini evi terkettiğini ve bunalımda olduğunu söledi benden 1 saat istedi onu dinlemem dertlesmem için kabul ettim bu sefer çok kalabalık bi yerde buluştum anlattı etkilemeye başlamıştı beni ve eşinden ayrıldı bana yakınlaşmıştı ve bende ona bütün kötü şeylerden beni uzaklaştırdı ve 1 sene sonra ona kaçtım evlendim ne bile bilirdimki karısına işkence yaptığı için onu terketmiş zamanla banada aynılarını yapmaya başladı ne düğünüm nede bi gelinliğim oldu bi resmimiz bile yoktu dayaklar hergece içmeler gazinoya gitmeler çok değişmişti tanıdığım kişi o değildi ve hamile kaldım herşey düzelir sandım ama o işkence boyutunu dahada arttırdı 7 aylık hamileyken karnıma tekme atmaları beni bazayla duvar arasına küçücük yere sıkıştırmaları başladı sancılarla o daracık yere sığmaya çalışırdım korkudan ağladığımda köpek gibi ağlıyarak ona yalvarmamı isterdi hav lardım saatlerce ağlayarak duvara kafamı zorla vurdururdu aralardada yumrukları ve tekmeleri hiç kesilmezdi hergün sarhoş bi koca daha evliliğimin 3. ayında cezaevine girdi ve onu sabırla beklemiştim herşeyine katlandım düşük tehlikem olduğu halde beni doktora götürmezdi milletten borç para isterdim tahliller için ve 8. ayımda doğum sancım başladı yalvardım beni hastahaneye götürmedi kaynanama çıktım söledim o zorla götürttü ve giderken beni tehdit ediyordu eğer doğurmazsan ben nasıl doğurtçam o çocuğu sana diye ulturasona girdiğimde çocuğun gelişemediğini ve doğumun başladığını öğrendim daha 1,300 gr dı çok küçüktü ve yaşam tehlikesi vardı çok korkmuştum nihayet kızım sağ salim doğmuştu ama eşim bi çiçek alıpta yanıma gelmedi uzaktan baktı ve arkadaşlarıyla hastahanenin bahçesinde içmeye başladı şimdi kızım 1 yaşında hiçbişey değişmiş değil 2 gündür eve gelmiyor ve ben ne yaptığını bile bilmiyorum aradığımda ise azarlayıp kapatıyor onu terketsen biliyorumki kızımı benden alıcak ve aileme işkenceler yapıcak çok çaresizim ama ben böle olsun hiç istemedim daha 21 yaşındayım ama yaşadıklarımı kimse yaşamamıştır daha anlatmadığım okadar çok şey varki allahım kimseye vermesin

2. 5 Aralık 2009
  3. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm şoktayım şu an sen şimdiye kadar neden göz yumdun bunlara
    aileme işkence eder demişsin bu ülkede polis diye şikayet etmek diye birşey yok mu ne dmek bazayla duvar arasına sıkıştırmak zorla kafasını vurdurmak
    senin de hatan hamile kalmak olmuş tatlım keşke yapmasaydın ama olmuş bir kere
    bundan sonra o adamı hayatından çıkarmalısın ve hayatına yeni bir sayfa açmalısın
    sen cesur oolduğun sürece hiçbirinize zarar veremez
    unutma sen değerlisin a.s.

4. 5 Aralık 2009
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kıyamam ya küçücük yaşında neler çekmişsin ,inan okurken bile içime sıkıntılar girdi ,o adamdan sana koca değil hiçbişey olmaz canm bence kızınında sağlıklı bir ortamda büyümesini istiyorsan al kızını ailenin yanına dön,korkma adalet var türkiyede.bişeycik yapamaz kızınıda alamz ,allah bahtını bundan sonra güzel eylesin inşallah ,dualarım seninle.

6. 5 Aralık 2009
  7. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    şok oldum
    hayatta neler var insanlar neler çekiyor
    Allah yardımcın olsun

8. 5 Aralık 2009
  9. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Bu ne böyle? Ne diyeceğimi bilemedim. Çocuğuna da sana da üzüldüm. Kızın bazı şeylerin farkına varabileceği yaşa gelmeden ayrıl git, yapabildiğini yap.

10. 5 Aralık 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok zor bir durum dayakları için rapor alın. ve para biriktirin sonrada oradan uzaklaşın başka şehre yerleşin.

çok üzüldüm çooook zor bir durum.

Allah sabır versin kolaylık versin çıkış yolu göstersin.

12. 5 Aralık 2009
  13. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hiçmi sahibiniz yok sizin ?
    yoksa polise başvurun,bir sığınma evine filan mutlaka yerleştirirler sizi,
    ne yaparsanız yapın bu çileye bir son verin ....
    allah yardımcınız olsun....

14. 5 Aralık 2009
  15. _BALIM_

_BALIM_ ♥HAYAT ARTIK 3 KISILIK ♥ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şuan şoktayım ilk basta okurken inanmadım ama sonlarına dogru ıcım sızladı keske bebegını aldırsaydın bılıyorum demesı kolay Allahım yar ve yardımcın olsun

16. 5 Aralık 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayatinin böyle gitmesine sasirmadim.

Önceki mesajlarina baktimda, malesef Annende hic is yokmus canim.

Cok üzüldüm yasadiklarina....senin kaderin bastan gülmemis sana.:çok üzgünüm:

Yinede pes etme arkadasim, kizin icin bu evlilige bir son vermelisin.

Yarin öbür gün senin kaderin ona yazilmasin diye.

18. 5 Aralık 2009
  19. graceful

graceful Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bu tarz bir insanla normal olmayan şartlarda tanışıp hayatınızı birleştirmişssiniz bir de evladınız olmuş, bütün bunların neden oldu niye yaptın demektense çözüm üretmek gerekir bir an önce destek alabileceğiniz inandığınız kişiler varsa onlarında yardımıyla hayatınızı bu adamdan sıyırın... kadın sığınma evleri var artık eskisi gibi değil her şey,lütfen çocuğunuzun geleceği için bir an önce harekete geçin ,sağlıklı bir anne ve huzurlu bir hayat onun en doğal hakkıdır...yaşadıklarınız hiç kolay şeyler değil, Allah yardımcınız olsun...