Tecrbelerinize ihtiyacm var, bana bir akl verin ltfen...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ZARACI tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ZARACI
  1. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar sorunum eşimle 10 gündür falan benle konuşmuyor çok basit bir mesele yüzünden tartıştık.ama hala hırsını alamadı akıllanda gel özür dile diyor ama özür dileyecek bişey olmadığı için özür dilemedim ama konuşmaya çalışıyorum.herneyse 3 saat uzaklıkta benim ailem oturuyor ve yurtdışından ablam geldi ailemin yanında ve ben 2 yıldır ablamı yeğenlerimi görmüyorum çok özledim.bugün dedimki ben memlekete gideceğim ablam geldi burdada yüzümüze bakan yok falan dedim.sen hala özür dilemeyip,hatanı anlamıyosun bide gitmekmi istiyosun falan dedi 15 20 gün sonra gideriz dedi.kızlar ama ben kardeşlerime okadar düşkünümki aklım yüreğim orda iştahtan kesildim gidemediğim için.15 20 gün napıcam ben.gitmek istiyorum anla beni dedim git ozaman bidaha gelme çok meraklısın o eve dedi.eşim normaldede en çok 10 gün gönderir hemen çağırır hiç aileme doyamadan gelirim.zaten şu son 10 gündür herşeyime kızıyor karışıyor yüzü hiç gülmüyor.sıkıldım brda kimsem yok siz olsanız resti çekip gidermisiniz yada nasıl davranırsınız benim aklım durdu.çok üzgünüm.yorumlarınıza ihtiyacım var...mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 13 Temmuz 2009
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Resti çekip gitme bence olaylar daha da büyür,
    Eşin biraz dominant galiba canım damarına basma boşver evinin tadı kaçmasın,
    Özür dileme ama tatlı dille konuş hatasını anlatmaya çalış, inatlaşırsan o daha da işi ilerletir, umarım eşini dolduran birileri yoktur, biraz yönlendirme var gibi geldi bana yada eşin kincimi?
    Tatlı dilini güleryüzünü eksik etme yapar yapar yorulur, vazgeçer, kardeşinle görüştürmeme gibi bir cezada uygulayamaz sana, sen iyi oldukça.

4. 13 Temmuz 2009
  5. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım evli olmadıgım için tecrübem yok ama yinede yazmak istedim..

ben olsam resti cekip gitmem.eşin neye kırıldıysa tatlılıkla cözün ve öyle gidin.hatam varsa özürdilerim de oda diler sanırım karsılıklı gönlünüzü alırsınız.resti cekip gidersen aranızdaki sorun dahada büyür

6. 13 Temmuz 2009
  7. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim kızlar eşim biraz kincidir malesef.ama dolduran kimse yok hatta kaynanam hep beni destekler oğlunun huylarını eleştirir.ablamla görüştürecek tabi ama sadece 10 yada 15 gün ben de arkadaşlarım gibi 1 ay kadar kalmak doya doya hasret gidermek istiyorum.oda bizi kimseyle kıyaslama diyor deli gibi kıskançlığınıda eklersek benim huyum bu karımı aylarca serbest bırakamam diyor sanki serbest kalınca napıcaksam.resti çekip gitme fikrim aslında ben yokken acaba hatasını anlar burnu sürtermi en ufak şeyleri bukadar büyütürmü bidaha diye görmek için veya işte bidaha yapmaması için.

8. 13 Temmuz 2009
  9. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ailelerimiz tabiki hepimiz için çok önemli ama,evlendikten sonra önceliğimiz evimiz olmalı diye düşünüyorum ben.
    Şayet hastalık söz konusu değilse,yada başka bir sebepten dolayı kardeşinizin size şu anda ihtiyacı yoksa,bence eşinize sırtınız dönüp gitmeyin.
    Bekleyin,beraber gidersiniz.
    Bu tip ufak gözüken şeyler evliliklerde büyük hasarlara yol açabilir sonradan.
    Daha yapıcı olmanızda fayda var diye düşünüyorum.

10. 13 Temmuz 2009
  11. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.987
    Ödül Puanları:
    238
    Eşiniz size neden küs?

12. 13 Temmuz 2009
  13. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    boşver canım dedimya çok basit anlatsam gülersiniz anlatmaya değmezyani...

14. 13 Temmuz 2009
  15. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım demekki küsme sebebi sana basit geliyor. o bu kadar özür beklediğine göre ona komik gelmemiş bu sebep.. anlatmak istemezsen sorun olmaz tabi ama bende merak ettim :)

16. 13 Temmuz 2009
  17. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam gitmem ama bunun acisini da cikaririm. o da istedigi seyi zamaninda yapamaz. yaparsa da bedelini oder.

18. 13 Temmuz 2009
  19. ZARACI

ZARACI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

Son düzenleme: 13 Eylül 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.