Tecrbeli arkadalar biraz fikre ihtiyacm var...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gumushayat tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gumushayat
  1. gumushayat

gumushayat Guest

arkadaşlar öncelikle şimdiden teşekkür ediyorum hepinize.ilk kez bi ilişki yaşıyorum.2 yıllık bi ilişki bu.ama onla ilgili kafamda soru işaretleri var.Son zamanlardaki davranışlarında değişmeler seziyorum bana karşı kötü anlamda.yani o kibar beni kırmayan insan gitti yerine tam tersi geldi.yani evlendiğimde sanki onla mutlu olamıcakmışım gibi geliyo bana.şöle de bi düşüncem var ne kadar doğru bilmiyorum ben hep ilk tanıdığım insanla sonuna kdr gitmek herşeyi onla yapmak istiyodum.bu düşüncem mutsuz olmama rağmen değişmedi.sanki herşeyin onla olmasına mecburmuşum gibi geliyo.bu düşüncemden kurtulamıyorum ben.sanki bi daha da karşıma böle ciddi düşünceli biri çıkmıycak gibi geliyo.hep yalnız kalıcam ve ilk onla oldu hep onla olsun diye düşünmekten ayrılamıyorum da ona muhtaç gibi yaptım kendimi iyice.aklınıza ve fikrinize ihtiyacım var.

2. 25 Haziran 2009
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    çok çok hata yapıyosun böyle düşünerek

sanırım erkek arkadaşında bu durumu sezmiş o yüzden sana karşı kaba davranmaktan çekinmiyor

nasılsa düşüncesi belli ben naparsam yapayım beni asla bırakmaz diye düşünüyor olablir

her kız bir seferde doğru insanı bulup onla sonuna kadar gitmek ister

ama karşıdaki bu durumu kötü yönde kullanıyorsa onla devam etmekte enayilik olur bence

4. 25 Haziran 2009
  5. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    O düşünceyi sil at kafandan ,herkezin evlenmeden önce birbirini tanımaya hakkı vardır,bu tanıma sürecinde her iki tarafta uyumluysa ilerisi için ciddi düşünülebilir.Uyumsuzluk varsada devam etmek mutsuz bir evliliğin habercisi olur.Hislerine kulak ver,hiçbirşey için mecbur hissetme :) mutluluklar

6. 25 Haziran 2009
  7. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de senin gibiydim gumushayat.. ılk erkek arkadaşımla 2.5 senelik bir ilişkimiz olmuştu.. Onun da değişmesine rağmen ben görmezden gelmeye çalışıyordum.. Çünkü ben de ilk aşkımla evlenmeliyim, 1 tane olsun o da son olsun derdim.. Sonra bir gün beni aldattı, hem de çok iğrenç bir şekilde çok acı bir şekilde aldattı.. O zaman tamam dedim bu doğru insan değil.. Şimdi 1.5 senelik bir ilişkim var..(2 senedir de arkadaştık, toplamda 3.5 diyebilirim) ılk gün gördüğümde nasılsa şimdi ondan 10 kat daha iyi.. Gittikçe de iyiye gidiyor.. Ve işte bu diyebiliyorum.. ışte bu evleneceğim insan..
    Yani demem odur ki, birinciymiş, ikinciymiş, beşinciymiş önemli değil.. Önemli olan yaşadığın ilişkinin kalitesi ve karşındaki insanın karakteridir.. Böyle düşüncelere saplanıp kalma sakın.. a.s.

8. 25 Haziran 2009
  9. gumushayat

gumushayat Guest

ben galiba hani gezdim tozdum onla 2 yıldır sanki bundan soraki insana bu saygısızlık gibi geliyo bana yani ona sarıl seni seviyorum de sora başkasına sarıl öp elini tut güzel şeler söyle en son da birini bul evlen yani eşime sen ilksin diyebilmek istiyodum bu yüzden bu düşüncelere sahibim galiba.var mı acaba hala böle bnm gibi düşünen oda merak konusu.allah biliyo gerçi içimi de işte kendi kendimi yiyorum ben bu bakış açısıyla...

10. 25 Haziran 2009
  11. gumushayat

gumushayat Guest

bide sanki bundan sora karşıma çıkanlar bnm daha önce bi erkek arkadaşım olduğunu öğrendiklerinde beni istemezler gibi geliyo.çünki şuan ki ilişkimde böyle düşünüyo karşı taraf.ama mutlu da edemiyo he kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramıyo.sürekli gizemli sürekli her an ayrılabilirmişiz gibi bişeler sezdiriyo dile getirdiğim de de neden böle dedin neden şöle dedin o ne demek aşkm diye sorduğum zmn da çok soru soruyosun bunladım ben senden diyo napıcam ben yaaa:KK43:

12. 25 Haziran 2009
  13. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Seni çok iyi anlıyorum canım.. Ben de her şeyin tek bir kişiyle yaşanması gerektiğine inanıyordum.. Hala da buna inanıyorum.. Birine seni seviyorum dedikten sonra, elini tuttuktan sonra bir başkasına aynı duyguları beslemek çok zor biliyorum.. Ama hayatın kanunu bu.. Denemeden bilemiyoruz bazı şeyleri.. Ve emin ol karşına çıkan bir diğer kişi sana o ortamı sağladığında, o güveni ve sevgiyi verdiğinde hiç düşünmeden sevgiyle onun da elini tutacaksın..

14. 25 Haziran 2009
  15. gumushayat

gumushayat Guest

ama cnm ozmn da ona sanki böle bi kötülük etmiş gibi hissederim ben kendimi beni ona layık görmem bu yüzden de mutsuz olabilirim gibi geliyo bu seferde çok farklı bi düşüncem var bnm yaa kimse böle değil bende böle düşünmke istemiyorum ama elimde değil.

16. 25 Haziran 2009
  17. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ah be güzelim evleneceğin adamın ilk sevgilisi senmi olacaksın acaba
    doğrular yanlış yaparak bulunur

18. 25 Haziran 2009
  19. gumushayat

gumushayat Guest

doru sölüyosun mrs.sönmez ama düşüncelerimi söledim bi bakış açısıda hemen gitmiyoki insanın aklında başından.işte biraz biraz kendimi aşıyım diye böyle bi koonu açtım.ona bağlı kalmamak için işte canıma tak dediğinde yeter diyebiliyim diye.çok saçmayım çok biliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.