Tecrbeli ikiz Anneleri yardm !!!!!!

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve WomenLove tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : WomenLove
  1. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    merhabalar 11 gün sonra 4 .cü ayını dolduracak dünya güzeli iki kuzum var..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

doğdukları günden bugüne hep odalarında yattım ağladıklarında hemen müdahale edeyim diye ......ama artık gece uykuları daha uzun geç yattıklarında mamada yediyseler sabaha karşı kalkıyolar ...........tekrar uyuyolar bu uyku düzeni ile gelişimlerinde ve kilolarında bir değişiklik olmadı............zemuszemus

şimdi sorunum ve sorum şu ben artık yatak odasında eşimle yatmak istiyorum

ama bi tarafdanda korkuyorum ya yatağım diye rahat rahat uyursam ya duyamazsam onları diye ............telsizimiz var ama bitane sesleride güzel geliyor ama korkuyorum...
    odamda tek yatakda yatamazlar ikisine dar geliyor tek yatak..........

sizler ne yaptınız ?:uhm: nasıl yapıyorsunuz ...:uhm:

şimdiden teşekkürler:enbuyukkk:vereliniortak

2. 29 Temmuz 2009
  3. meleklerime

meleklerime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım benim ikizlerim 9 aylık... bende aynı endişelere kapıldım... sakın yatak odana alıştırma... zaten kendi yatakları en güvenli ve en rahat yerdir bebekler için....sen odanda yat inan zaten insan kulak kesiliyo ve duyuyor.. sen dinlenemezsen bebeklrin enerjisine nasıl yetişeceksin bi süre sonra hareketlenecekler ve koşturmaca başlayacak.... ben artık rahatım..darısı başına.. şimdi dinlendi diş döneminde zaten başuçlarından ayrılamıyosun..

4. 29 Temmuz 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım .....odalarına alışsınlar bencede...........odanda yat artık kocaman olmuşlar...........bende pıpırıkılı anneyımdır ufacık seste uyanırım...........oğlum sekız neredeyse on yasına kadar hep yanımıza geldı..............yataklarına alışmaları zor oluyo...........ıkı ayrı yatak alıp onda yatır telsızde de var duyarsın canım............benım alt komşumun ıkızlerı var .........komsum rus.........valla bızım gıbı değıller............odalarına alıştırdı ılk gunden derı..................neredeyse hıç kucağına almadı.........bız cok kucaga alıyoruz ama alalım valla .....................ınş guzelce buyut..............buyudukce rahatlıcan.................

6. 29 Temmuz 2009
  7. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ben de kesinlikle yanıma beşikle almıycam diyorum,dırımkızı gibi yataklarının odasında ben yatarım diyorum,yapamazsın diyorlar,çocuğum olmadığı için illa yapıcam diye ısrar da edemiyorum..
    Kesinlikle doğrusu bu bence.Ve çocuklar gık dedi mi uyanmamak mümkün değil bence dee..

8. 29 Temmuz 2009
  9. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar zaten odalarında yataklarında yatıyolar babaları seyhate gittiğinde yanımda yatıyolar

yatak odasına yatak koyma imkanım yok artı ikisi yanyana yatınca uyutmuyolar birbirlerini

ben odama geçişi yapayım bakalım neler olacak

10. 29 Temmuz 2009
  11. Hymarry

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Bence geçç,tecrübelerini de burda paylaş,çünkü senin gibi yaparım diye düşünüyorum ben de canımm..

12. 29 Temmuz 2009
  13. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    zaten babalar bı yere gıdınce yanlarınca yatıyosun ya tam o zaman ıyıce alışıyolar...............alıştırma canım duyarsın zaten..............onlar duyurur hıç meraklanma............ama en tatlı zamanları sev sevebıldığınce sonra kız pesınde koscekler ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh..................

14. 29 Temmuz 2009
  15. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    bak hymarnın kızlaına talıp ol şimdıden................zemuszemus

16. 29 Temmuz 2009
  17. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benımkılerde bellı ols ınş ya..............

18. 29 Temmuz 2009
  19. Hymarry

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile3 kuzularım bi doğsunlar,o zaman görücem ben taliplerizemuszemus
    inşallah canım yaaa,Allah gönlüne göre versiiinnnopuyorumnanaktan:Saruboceq: