tecrubelerinize ihtiyacim var, kese, yolc sac

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ozlem80 tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ozlem80
  1. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaslar, donmus embro transferiyle regle tarihinden hesaplayinca 5+4 gunluk hamileyim. bugun ilk kontorulum vardi doktor keseyi gordu. ama icinde embro veya yolc saci goremedi. ya gec gelisiyor bebek ya da bos gebelik yasiyorum. sizlerden ricam, ilk kontrolunuz ne zamandi? yolc sac denen seyi ne zaman gordunuz ya da bebegi, kalp atisinin gec alinabilcegini hatta bugun icin cok erken oldugunu biliyordum zaten giderken ama embroyonun hadi onu da gectim yolc sac in 5+4de gorulmemesi bos gebelik suphesini cok arttirdi.

2. 18 Ağustos 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    lutfen herkes ayrintili yazsin boylelikle bu basliktan bircok arkadasimiz da yararlanabilir. ozellikle ilk kontrolunuzle ilgili hatirladiginiz her seyi lutfen yazin.

4. 18 Ağustos 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    zulalcim merhaba, gordun mu basima geleni galiba bos gebelik yasiyorum:KK43:

6. 18 Ağustos 2010
  7. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ozlemcim hemen simdi gordum yazini benim de 5 hafta 2 gunluktu kontrolum adet tarihime gore dr kesenin cekirdegi var yolk kesecigi yani demisti bu cok iyi demisti canim hemen kotumser olma bakalim bekleyelim Rabbim neyler gec gelisiyodur belki oruc tutamiyorum ama namazdan sonra dua edicem senin icin Allahim umitlerimizi bosa cikarmasin herseyden once bebekten bile once saglik versin gecen aksam agridan oluyodum karnim sismisti gece saat ucte ambulansla acile gitim safra kesesi iltihabi ve tas cikti hamile olmasaydim amelayata giriyodum gecici tedaviyle bes gun hastanede yattim bi taraftan gebelik bir tarftan hastalik her seyi gram gram yiyorum ikiside sindirim sistemini etkiledigi icin hamileleikte yavaslattigi icin yani migdeyi gunleri sayiyorum bulanti karin sisligi diyet falan filan kendi kendime acaba cok israr ettim zaman zaman isyanmi ettim acaba diye dusundum hayirlisini versin canim Allah kendimizide bebeklerimizde sagliklisiysa olsunlar tek tesellim onlari ultrasonda gormek ve elimdeki fotolari ben pozitif dusunce gucune ve birligine ve teslimyete inaniyorum butum gucumle inaniyorum senden saglikli haberler almak icin simdi namaza kalkiyorum dua edicem adina bakalim bekleyelim

8. 18 Ağustos 2010
  9. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    RABBIM sen herseyin en iyisini bilirsin en iyisini verirsin ol dersin olur hersey eger hayirliysa kardesim icin bir canda bir kalpte kardesime ver ALLAHIM mubarek gunlerin vakitlerin mubarek ayin hurmetine efendimiz hurmetine sana acilan ellerimizi bos cevirme yarabbim tek seni biliriz tek senden isteriz baska kapimiz yok rabbim bizi affi ilahiyene feyzi ilahiyene mazhar eyle duasi kabul kullarindan eyle Amin amiiin amin amin

10. 18 Ağustos 2010
  11. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ozlemcim,

Ben 7. haftanin icindeyken gordum kese ve kalp atisini. Daha erken cagirmadigi icin Dr um oncesi hakkinda bir bilgim yok. Haftaya daha belli olur hersey. SImdiden moralini bozma inss bebisin seninledir.. Sevgiler

12. 18 Ağustos 2010
  13. yenicherry

yenicherry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    6.haftada yolksac i gormustuk,ondan sonraki haftada da kalp atisi duyulmustu..lutfen telas yapma allah yardimcin olsun ins..

14. 18 Ağustos 2010
  15. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence erken
    ben 5+2 de gittim dr a
    dr bana kese var bebek yok 2 hafta sonra gel demişti
    çok korktum bende hiç bi bilgim yoktu bebek yok deyince
    hiç olmucak zannettim ama bi sorun çıkmadı...
    7+2 de kalp atışını gördük

16. 18 Ağustos 2010
  17. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim Allah razi olsun, amin. hayirlisi olsun.
    sana da cok gecmis olsun, kendine cok dikkat et.

18. 18 Ağustos 2010
  19. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim 6.hafta derken, 5+0 gb hafta basini mi kastettin hatirlayabiliyormusun tarihi daha net?