Tecrübelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Esimin bana yalan soyledigini dusunmeye basladim fakat bunu nasil anlarim bilemiyorum fikren yardimci olabilir misiniz ?hangi konuda derseniz eve gec geldi dun gece gec kaldigini sordugumda ise sanki konuyu kaparcasina ay bugun cok yogundum da isten cikamadim da gibi sanki gunahi boynuna ama gecistirici cevaplar verdi gibime geldi ama emin degilim fakat nasil emin olacagim neden suphe duyuyorum derseniz esimin onceki vukuati bakiniz onceki konum derim ama hanimlar yardiminiza gercekten cok ihtiyacim var inanin ?ne yapcagimi sasirdim simdi dogum kontrol icin igne vurulmaya gidicem aslinda herseye ragmen cocuk istedigi icin acaba vurulmasam mi diye dusunurken dun gece ki tuhaf hali yuzunden sanirim gidicem ama kafam karisik ne olur yardim edin bu kardesinize?:çok üzgünüm:

2. 2 Şubat 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.425
    Ödül Puanları:
    463
    eşinin işi ne ki canım, memursa yalan söyleme ihtimali büyükte, mesai isteyen özel bi şirkette çalışıyosa belki gerçekten işi vardı:hulya:

4. 2 Şubat 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Güven probleminiz varken bebek sahibi olmayı düşünmek bana göre çok yanlış.. :1shok:
    Yani ben olsam güvenmediğim adamın çocuğumun babası olmasını istemezdim..
    Bence öncelik olarak sorunlarınızı çözün..:nazar:

6. 2 Şubat 2010
  7. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    memur degil esim ozel sektorde calisiyor ...

8. 2 Şubat 2010
  9. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım hemen kötüye yorma belki gercekten işte çalışmış mesaiye kalmıştır.belkide sen kıskanç yapıda biriysen eger sana söyleyememiş arkadaslarıyla erkek erkeğe bi yerlerde oturupta sohbet etmiş olabilir.hemen kesin tanıyı koyma biraz takipte ol eger degişiklik görürsen ozaman hüküm sür.buarada bebişiniz varmıydı hiç?

10. 2 Şubat 2010
  11. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayir yok biz yeni evli sayiliriz aslinda o cok istiyordu ama ben bir vukatini yakaladim ve kirildigim icinde korunmaya basladim o ise istemiyor korunmami ama ben hala cok kirginim ona icten ice ama herseye ragmen bir sans tanidim ona bakalim nasil kulllanacak hakkini?

12. 2 Şubat 2010
  13. ududub

ududub Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım zamanında bir hata yapmış ve sanırım bu sende güven problemine yol açmış.şüphe duyman normal.ama biraz takip et eşini baktın temiz çıktı çocuk düşün sende.bak erkekler için baba olma duygusu cok önemli hem bebiş bu aileye huzur ve mutluluk getirir.

14. 2 Şubat 2010
  15. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Iyi de canim bu mevzu 3 ay oncesi yasandi icimde hala endiselerim ve bana biraktigi hayal kirikliginin yaninda guvensizlikte birakti bir yanim evet yuva icin cocuk sart diyor bir yanim hayir korunmaya devam diyor ....ama hepsi onun hatasi guven duygumu kaybetmeyecekti oyle kolay kolay toparlanmaz artik guvenim ne zaman tam guvenim olur o zaman baba olacaginin haberini alir artik yok oyle haltlar yiyceksin sonra yuzsuzluk yapip tehditkar konuscaksin sonra da hic birsey olmamis gibi cocuk da cocuk diye direteceksin ...sanirim ayni duygulari yasayanlar daha iyi anlayacaktir ama Allah kimseye yasatmasin bu duygulari ben hala toparlanmaya calisiyorum tarumar oldum resmen kafamçokkarıştı

16. 2 Şubat 2010
  17. yenibirsayfa2010

yenibirsayfa2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sakın çocuk yapma dediğin gibi.

18. 2 Şubat 2010
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence de çocuk yapma... çocuk yuvaya çok şey katar ama ayakta duramayan bir yuvaya da çocuğun faydası olmaz... hatta çocuğa da yazık olur...

bence de biraz daha gözle bakalım... hemen itham etme ; ona da belli etme... sadece takipte ol...