Tecrubelerınıze sıgınıyorum:((

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve aktasozlem tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

27 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aktasozlem
  1. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugun yarın adet olmamagerekıyo ıkı gundur mıde sıkayetım var yanma oluyo bıde benım sağ yumurtalıgımda kıst var ama benım sol kasıgım agrıyo sabahdan berı bıde goguslerımde bole acıma hassasıyet olurdu oda yok sabah bole kalktıgım zaman basım donuyo gozumun onu karamıs gıbı oldu cok hafıf kasık agrım oluyo ıkı gundur akıntım arttı su gıbı bole kıvamlı beyaz cok garıp bı duygu var ıcımde yaa esım su an sehır dısına cıktı ınsallah ona geldıgı zamana bı guzel haber vermek ısdıyorum sızce bu belırtıler gebelık belırtılerımı yarın doktora gıtsem dıyorum acelemı etmıs olurum

2. 27 Eylül 2009
  3. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tabıkı hamılelık belırtılerı olabılır bence ılk baŞ bı ıdrar testı yap daha sonra kan testı yap hayırlı haberlerını beklıorum Şekerım

4. 27 Eylül 2009
  5. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlısı olsun bakalım yarın bı ıdrar testı alıyım ısdengelırken ınsalah rabbım bızede o duyguyu tattırır cumlemıze

6. 27 Eylül 2009
  7. pelly1

pelly1 Şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    iyi akşamlar aktasozlem, inşallah hamilesindir, seninle belirtilerimiz benzer. benim daha 4 gün var. her ay ovülasyondan sonra 7-8 gün göğüs uçlarım acırdı, bu ay hiçbirşey yok. akıntı su gibi ve devam ediyor. sürekli ıslağım. ben sol taraftan yumurtladım bu ay, solda bir kistim de var. çook nadir de olsa ufak ufak sancılar oluyor. midem de bir tuhaf. akşam yemek yemiş olsam da sabah midem kazınıyor. bu sabah felaket yandı, reflü oldu resmen. öğlenden sonra ancak geçti. cuma günü de kahvaltıdan sonra midem kaynadı. ateşim de yüksek gidiyor. 3 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum. sen yarın doktora git bence. bana da umut olursun belki..

8. 27 Eylül 2009
  9. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    banada hbr vermeyi unutma

10. 27 Eylül 2009
  11. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ınsallahyarın bı test alacam yapacam ıs cıkısı bakalım sonuc ne olacak allahım hayırlısını versın rabbım bıde esım subay kasımda yurt dısına cıkacak kuzey ıgraga gıdecek bısene en azından bebegım tesellım olurr bana

12. 28 Eylül 2009
  13. berru89

berru89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canııım benim kıyamam sana bende senin gibiyim 2 ay içinde bebeğimin olmasını istiyorum benımde eşim aralıkta askere gidiyorsenağlama eğer bebeğim olursa bana teselli olur die düşünüyorum ama nasip rabbim neyler, neylerse güzel eyler bizde 3-4 aydır uğraşıyoruz ama hala beklemedeyiz rabbim herkesin gönlüne göre versin:Saruboceq:

14. 28 Eylül 2009
  15. TopukluAyakkabi

TopukluAyakkabi Tuna-Öykü-Naz :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..kalbinden geçenin olması dileğiyle

16. 28 Eylül 2009
  17. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ADETIM GECELI BIR BUCUK GUN OLDU :)kaydirigubbakcemile3BIDE SEY SORACAM AYAKLARIM COK USUYO BI ALAKASI VARMI ACABA YAAA

18. 28 Eylül 2009
  19. pelly1

pelly1 Şükürler olsun... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üşüme de hamilelik belirtisi diye duymuştum ama bence acilen bir test yapman lazım artık. adette geçmiş :))) inşallah diyelim.