tecrübeli anneler lütfen yardımm

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve Gardenia tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Gardenia
  1. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    153
    selam kızlar belki çok önemli değil ama buda bir dert sanırım az önce bir haber aldım kızkardeşim hamileymiş 2nci bebeğine yeğenim daha 1 yaşında bu hamilelik istem dışı olmuş malesef akşamdan beri ağlıyomuş kardeşim aldırcam diyo tabi biz şiddetle karşı çıkıyoruz çok günah olduğunu anlattım ama yapamam tuana daha çok küçük diyo off bende şaşırdım dayanamıyorum üzülmesine birde yeğenim hala anne sütü alıyo ve çok düşkün sanırım ayırması lazım bugün bir kaç defa denemiş ama çok ağlamış bu konuda bana yardımcı olurmusunuz nasıl bıraktırabiliriz anne sütünü

2. 21 Temmuz 2010
  3. krizantem42

krizantem42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim bi arkadaşım meme ucuna yara bandı yapıştırmıştı... annenin memesi uff oldu diye... belki işe yarayabilir... zor bi durum gerçekten Allah yardımcısı olsun...

4. 21 Temmuz 2010
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ayy çok zor kızım 7 aylık ben de öyle korkuyorum ki.aldırmasın ama ya kıyamam.ikisi bir büyür çok zorlanır ama aldırmasın.sütü kesmesi gerekicek bu durumda

6. 21 Temmuz 2010
  7. Gardenia

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım evet bende böyle şeyler yapılabilir diye düşündüm

8. 21 Temmuz 2010
  9. Gardenia

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    153
    evet bencede çok zor olucak ama yapcak bişey yok şu an pskolojisi çok kötü hiç beklemiyodu çünkü bence o yüzden bukadar tepki veriyo normaldir diye düşünüyorum sütü nasıl kesicez onu bilemiyoruz işte

10. 21 Temmuz 2010
  11. irin

irin eren & erva Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben oğlumu sütten kesmek için göğüs uclarıma carpı seklinde siyah bant yapıstırdım gündüzleri bakıodu öle emmeye calısıodu geceleride eli göğsümdeydi bantı cıkarıyodu falan ama zamnla alıstı ve bıraktı umarım yeğeninizde bırakır bencede cocuğu aldırmasın benm kuzenim bebeği 4 aylıkken hamile kaldı aldırmadı 2 side ikiz gibi şimdi sizde bakmasında yardımcı olursunuz eviniz yakınsa hayırlısı olsun inş kaydirigubbakcemile5

12. 21 Temmuz 2010
  13. Gardenia

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım bu fikirlerin hepsini uygulicaz tabikide canım yakınız hem kayınvaldeside var çok zorlanmaz işte ev aldı kışa eveine geçmeyi planlıyordu borcu daha bitmedi sanırım bu konular yüzündende sıkıntı yapıyo ama ben şiddetle karşı çıkıyorum aldırmasına zaten allahtan yeğenim çokta küçük değil bir şekilde büyürler inş

14. 21 Temmuz 2010
  15. zuzum24

zuzum24 askim+cocuklarim=ben Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tuz ekelesin kizkardesin canim,biraz kötü olur yigenin agzi,ben kizimi 2 yasinda öyle birakdirmisdim.ek mamaya baslatsin onu icerekde birakabilir belki

16. 21 Temmuz 2010
  17. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    canım ben tecrübeli anne değilim ama arkadaşım 2 yaşında çocuğu var hala emiyordu 1 hafta öncesine kadar emdiği için başka gıda almıyor tabi en son çare arkadaşım üç dört gün annesine gönderdi çocuğu orda unuttu baya bir
    sütleride gelir daha sakın süt kesici haplardan içmesin benim 6 ay önce sütlerimi kesmek için salamura asma yaprağı sardılar sıkıca bağladılar ve 1 hafta içinde sütlerim gitti eğer sütlerini de keserse çocuk ta süt gelmeyince emmekten vazgeçer ardaşımda aynen böyle yaptı anneannesinde gelince baktı ki sütte gelmiyor bıraktı.

biraz uzun bir işlem ama memeye bişeyler sürüyor bazıları bence ondan iyi ama bant işide güzel fikir..

18. 21 Temmuz 2010
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım salça sürüyormuş kimisi.deneyin isterseniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.