tecrübeli anneler yardım !!!

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve semprex tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : semprex
  1. semprex

semprex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar büyüyen karyola aldım modokodan çocuğumu fazla sallamak istemiyorum ama yinede bir ana kucağı alcam sizce iyi olurmu bebek sonra karyolasına geçtiğinde yadırgarmı yeni doğan bebekler ana kucağ rahime daha çok benzediği için ana kucağında daha rahat ediyorlarmış sizler neler düşünüyorsunuz bu konuda...:

2. 25 Şubat 2010
  3. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel bebek hamakları var. ben geç kaldım almak için. internette bebek hamakları diye ararsan bulabilirsin.

ana kucağınıda kullanabilirsin ama uzun süre uyuması için uygun değil bence.

4. 25 Şubat 2010
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    anakucağında uzun süre uyuyamaz,anakucağı taşıma sırasında çok pratik ve güvenli oluyor,kısa uykular içinde ideal ama kesinlikle gece uykuları için düşünme.

6. 25 Şubat 2010
  7. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Evet canım gece uykusu için hiç ideal değil. Sallamak istemiyorsan bu tür karyolaları genelde yanlardan vida ile sıkıp sabitleyebiliyorsun o şekilde kullan. Ama şunuda bilmeni isterim sallanma konusunu bebeğin doğduktan sonra tekrar gözden geçireceksin. :))