tecrübeli arkADAşlardan yardm bekliorum lütfen okuyp geçmeyn bna yardm edn kzlar:(((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve tuqcee_ tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : tuqcee_
  1. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kzlarr yne ben:)... saçlarm kızıl ya benm acaba açıcı sürüp e küllü kumrala mı boyasa yoksa açıcısız boyamaya dwm mı edpyavaş yavaş açıkmı yapsam??.. aslnda sarı istiorum ama.. bide hiç sabrlı deilim nsl beklermki bi anda açp boyam istiorum saçlarmıı ama zaten orialle yeternce yanmş ve ksa kalmş napcam bn fikrlernizi yazın noluurr:KK43:(... :Saruboceq:mirmirmirmir

2. 7 Eylül 2009
  3. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    saçların yıpranmışsa açmaya yada açık renk kullanmaya yönelme
    saçını sabunla kızıllığını akıt gereken bakımın yap ve kızılı KÜLLÜ RENKLER YOK EDECEĞİNDE N
    KÜLLÜ KUMRALA BİRKAÇ KEZ BOYA

4. 7 Eylül 2009
  5. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ım pekii ne kdar aralklarla boyıym saçlmı??CADIARZU

6. 7 Eylül 2009
  7. er_sev

er_sev Baladamın Gelini Üye

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    canım bencede eğer saçın yıpranmışşa tekrar açıcı kullanma saçını toparlaman çok zor küllü kumrala boya kızılı akıtana kadar daha sağlılkı bi sonuç elde etmş olursun

8. 7 Eylül 2009
  9. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederm cnm.. burda bi arkdş bnmde saçlarm çok ypranmş dedi ama palettenin açıısyla açmş ve ii sonşç almş resminide gördmm ve ypranmada olmamş.. o yüzden birz tereddtte kaldm..

10. 7 Eylül 2009
  11. er_sev

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    bende palattenn açıcısını kullandım 2 3 hafta önce saçımı orelle açtırdıgım halde yanmadı saçım.ama ne kadar yanmasada saç zarar görüyo elbet.sen bilirsn eğer saçlarn dayanklıysa cnm aç istersen seni anlıyorum çünkü bnde snn gibi çok sabırsızımkaydirigubbakcemile5

12. 7 Eylül 2009
  13. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kararsz kaldm ya:)... peki açmap sadce boyasam snce ne kdr süre snra boyamalym??

14. 7 Eylül 2009
  15. er_sev

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    canım şöle diyim sana bnde saçımı mavi siyahtan açtırdım renk güzel oldu ama aralarda kızıllıklar kalmıştı baya bi.bana da kullü kumral kızıllkları yok eder dediler ilk aldm küllü kumrala boyadım gene kaldı kızıllıklar snra aradan 1 ay falan geçti palette açıçıyla açtım üstüne küllü sarıya boyadım ve kızıllıklar hala vardı ama eskisine oranla çok az dı şimdi aradan 3 ay kadar bi zaman geçti ve kızıllıklar kayboldu.biraz beklemen lazım yani:sinifsinif:

16. 7 Eylül 2009
  17. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peki cnm sence senin yaptıın gbi açıyım da küllürengemi boyıym yksa açmadanmı dwm edimm..?? bide açıp sarı ya açık kumrala boyasam olmaz dmi yani turuncuulğu kapatmaz??

18. 7 Eylül 2009
  19. er_sev

Beğenildi:
    984
    Ödül Puanları:
    188
    yok canım açık renkler kapatmıyo kızıllıgı belli oluyo gene.eğer saçında kızıllık çok yoğun değilse açmadan devam et 2 boyama snucunda flan yokolur büyük ihtimalle.