tecrubelilerdennn yardım bekliyorummm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve arwen85 tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    adetim 8 gun gecikti..kan testi yaptırdım 295 cıktı..ama doktora gösteremedim..cunku akşam yaptırdım..sonuclarını alıken hemşire hamilesin dedi..ama doktora gster dedi..kagıtta da 3 veya 4 haftalık sınır 130 du..birde arada kasımlarıma öyle bir sanci giriyo ki sanki adet olucakmısın ama olamıyormusum gibi...sizce bu normal bir durum mu...hamilemiyim acaba..idrar testi aldım 5 taneye yakın farklı farklı hepsinde de citf cizgi cıktı...kimileride diyoki düşün riski varssa kasıklar agırır diyo...kimide rahim mi genişliyomus ondan oluyomusss..hangisi dogru yardım ederseniz sevinirim...

2. 6 Aralık 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Tebrik ederim hamilesin:CüvCüv:
    Hamieleliğin çok yeni olabilir ayrıca karın ağrıları normal adet olcakmış gibi oluyor ama şiddetliyse ve bikaçdakikada bir gelen bir ağrın varsa vakit kaybetmeden doktoruna gitmelisin. Ozaman düşük olma riski olabilir, 3 defa düşük yapmış biri olarak malesef tecrübe ettim:çok üzgünüm:

4. 7 Aralık 2009
  5. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hayırlı olsun inanmamakda drenmişsin baya ama hamilesin :)))
    Ya o ağrılar düşük tehlikesinde de oluyor.Ama bazen normalde de oluyor.Sen yinede cok geçirmeden bir dktora git.Hayırlı olsun tekrar Rabbim kucagınada almayı nasip etsin