tecrübesi olanlar cevap bekliyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve UcukMavi tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : UcukMavi
  1. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    203
    5 haftalık hamileyim, yarın 5 hafta bitiyo ve dr. a gideceğim.Ama ben vajinal yoldan ultrason istemiyorum.bunun düşüncesi bile çok rahatsız ediyo beni.:çok üzgünüm: acaba üstten bakıldığında, karın bölgesinden yani bebeğim henüz görünmez mi.bilen arkadaşlar varsa ve paylaşırlarsa çok sevinirim:1rolleyes:

2. 16 Ekim 2008
  3. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    203
    lütfen cevap bekliyorum arkadaşlar

4. 16 Ekim 2008
  5. canım ben ilk 5 + 5 günlükken gittim doktorum normal karnımdan baktı vajinadan bakmadı ve bebeğim göründü tabi nokta kadar bişeydikaydirigubbakcemile3 7 + 5 günlükkende kalp atışlarını duymuştuk... inşallah görürsün bebeğini canım sendea.s.

6. 16 Ekim 2008
  7. vidi

vidi SMYRNA(hülya) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım 5 haftalıkta benim vajinal yoldan bile görünmemişti.6+5 günlükken vajinal yoldan ilk kez görüp kalp atışlarını almıştık.illaki üstten bakılsın istiyorsan 1-2 hafta falan daha bekle bence

8. 16 Ekim 2008
  9. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım korkunu anlıyorum bende çok tırsmıştım ilk gittiğimde 5 haftalık hamileydim zaten alttan muayene edecek olsa yaptırmıcaktım çıkar gelirim diyordum kendi kendime çünkü kuzenim ilk 2 bebeğini de düşürdü biz buyüzden düşürdüğüne inanıyoruz 3. sünde karından baktırdı hiçbirşey olmadı Allah a şükür benim gittiğim doktor da karından görünür alttan bakmayı tercih etmiyorum dedi tabi bende ohh çektim gayette iyi bi şekilde gördü kesenin içinde bebişimi.
    Ama devlet hastanelerinde doktorlara bu şekilde ben istemiyorum diyince kızıyolarmış biz bebeği tehlikeye atarmıyız diye

10. 16 Ekim 2008
  11. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkmana gerek yok bu çok normal bişey sonuçta doktor zaten 5 haftalık olmuş diosun bakmaz büyük ihtimalle karından bakar ama alttan gerekiyosa bırakın

12. 16 Ekim 2008
  13. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    189
    Ödül Puanları:
    163
    Hayir cnm ben karindan ultrasona girdim siyah keseciki gördüm ayin 27 sine gel kalp atişina bakalim dedi doktorum doktorundan rica edersen karindan bakar belkide kormana hiç gerek yok direk karindan bakar bende öle oldu önce kiste bakmak için alttan bakardi bunda direk karindan bakti ama varya bende hiç sevmiyom altan bakmaya

14. 16 Ekim 2008
  15. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    eğer istemiyorsan zorla bakmaz zaten doktor.
    hem gerek de yok.
    karından görünmezse bir iki hafta daha sabredip görünmesini beklemek daha iyi bence..
    bana teklif etmişti doktor ben istememiştim..
    sabretmek zor oluyor cidden ama vajinal ultrasondan iyidir bence..

16. 16 Ekim 2008
  17. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148

canım 5 haftalık henüz cok küçük...bebgın sadece kesesi gözükür bu haftada..9-10 haftada gözükür bebgın...hayırlı olsun

18. 16 Ekim 2008
  19. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    inanın anlamıyorum bu vajinal ultrasondan nie korkuldugunu haklısınız bende cok korkuyordum ama mecbur kadığım için baktırdım ve hersey daha net
    ayrıca dr un görmediği şey değil ki
    hani bi sakatlık söz konusudur keseye zarar gelir die korkuyorsanız anlarım ama dr bakmıo bile sadece vajina girişine bakıp aleti sokuyor daha sonra bakmıo bile cekinecek bişey yok yani