Tecrübeyle sabittir

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve ayssays tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ayssays
  1. ayssays

ayssays Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim 15 sene önce kendimde denediğim bir kür bu.bana da birarkadaşım söylemişti.yarım kilo kadar süte birdemet maydanoz doğruyorsunuz.bunu ocağa koyup kaynamasını bekliyorsunuz.üzerinden buharlar çıkması lazım.sonra bunu yere koyun.elinize büyük bir çarşaf alın.onu belinize sararak bu buhara bacaklarınızı açarak çömelin.tabii üzerinizde giysi olmamalı.ve dikkat edin yakmayın cildinizi.artık buhar çıkmayınca yine biraz ocağın üstünde tutun aynı işlemi uygulayın.ben bir kaç uygulamadan sonra hamile kalmıştım ilk kızımda .ikinci kızımda 1 ay kadar uygulamıştım..iki arkadaşım daha bu yolla hamile kalmışlardı.birisi iki yıl diğeri 1 yıllık evlilik hayatından sonra bunu deneyerek bir iki ay gibi bir sürede.elbette bu yöntem yumurtlama,hormonal vb gibi durumlarda değil daha çok tüplarinde tıkanıklık yaşayanlara iyi gelecektir.deneyin derim sevgiler

2. 19 Şubat 2009
  3. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    İlk kez duydum...İnşallah çocuk isteyen arkadaşlarım için işe yarar....

4. 19 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

eveeetttt.. banada anneannem söylemişti.. hatta şöyle demişti süte oturacaksın tüpler acayip açılıyomuş ve yumurtalar canlanıyormuş.. birde demiştiki eğer iltihap varsa sütü maydanozla kaynat öyle otur.. ama bence yumurtlama dönemine yakın bir zamanda yapılması gerekiyor.. çünkü iltihabıda söktüğüne göre tutunan yumişleride tutunduğu yerden düşürebilirkaydirigubbakcemile3 yani adet bittikten 11. güne kadar yapılır diye düşünüyom. delikafadulden

6. 19 Şubat 2009
  7. EU1

EU1 Guest

paylaşımın için teşekkürler a.s.a.s.a.s.

8. 19 Şubat 2009
  9. guclu.z

guclu.z OgLu$uM BuyuyoR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Evet bende duymustum fakat sutlusunu degil maydonozu kaynatip onun buhari uzerinde beklemeyi biliyordum iltihaplari sokmesi acisindan, paylasim icin tesekkurler..a.s.

10. 20 Şubat 2009
  11. guleysa

guleysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bunu bende duydum.bu ayda hasta olursam deneyecem.hastalığın 4.günü yapılmalıymış.

12. 20 Şubat 2009
  13. EU2

EU2 Guest

neden 4.gün peki benim bugün 4.günüm fakat yapma şansım hiç yok yarın yapsam olmazmı?

14. 20 Şubat 2009
  15. EU2

EU2 Guest

bu bir kaç uygulama aynı gün içinde yapılanmı yoksa birbirini takip eden günlerdemi yapılmalı benim tüplerde filan problem yok ama her yol mübah:)

16. 20 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

benim bildiğim bu işlemi beraber olmadan önce yapılması gerekir..yaşlı bir teyze söylemişti bana üşütmeye iyi geldiği için sütü ve maydonozu kaynatıp buğunda bekle ondan sonra güzelce bataniye sarıl üşütme tekrar diyee..sonra eşinle beraber ol..bilemiyorum tabii ama bende yapıcam eğer hasta olursam dener yazarım buraya..PAYLAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER..

18. 20 Şubat 2009
  19. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu ay geçti ama önümüzdeki ay denerim bende.. çok sağol canım.. duymamıştım..