Tedavi gördüğümüz hastanelerden izlenimlerimiz

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve diantus tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : diantus
  1. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepimize hastane seçimleri için fikir vermesi açısından böyle bir başlık açtım. Seçimlerimizi bu izlenimlere göre yapabiliriz diye düşündüm.

Mol gebelik tedavisi için 3 gün Hacettepe Tıp fakültesi kadın ve doğum hastalıkları bölümüne kaldım. Bu süre zarfında ki ait izlenimlerim.

1.Tüm personel, doktorlar, hemşireler ve hastabakıcılar son derece ilgili ve sevecen.
    2.işlerini titizlikle yapıyorlar.
    3.doktorlar ve hemşireler yapacakları işlemleri ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.
    4.her yarım saatte bir hemşire gelip sizi kontrol ediyor.
    5.asistan doktorlar her zaman sorulanınızı yanıtlıyor ve ilgileniyor.

Teşekkürlerim:
    Özellikle Prof. Dr. Özgür Deren’in ilgisi ve tedavisi için çok teşekkür ederim.
    Asistan Dr. Gün Doğudan Dağdeviren tüm sorularıma bıkmadan usanmadan ayrıntıları ile cevap verdiği için teşekkür ederim. Ben bile kendime bu kadar sabredemezdim a.s .Eminim ki birkaç yıla kadar Hacettepe Tıp Fakültesinin en iyi kadın doğumcularından biri olacaktır.
    Derya hemşire ve ismini hatırlayamadığım diğer hemşirelere teşekkür ederim.
    Eleştirilerim:
    Kadın Doğum bölümünün odaları ve özellikle banyo ve tuvaletlerine girilecek gibi değil. Sıcak su musluğundan paslı su akıyor. Klozet ve banyo fayansları iğrenç. Elinize fırça alıp temizleme duygusu oluşturuyor. Hatta bana kireç çözücü verin temizleyeyim teklifini yaptım. Nedenin sorduğumda diğer bölümlerin yenilendiğini ama kadın doğum bölümünün kaldığını söylediler. Ama bölümün eski olması pis olması anlamına gelmiyor bence.

Duygu

Son düzenleme: 21 Eylül 2008
  2. 21 Eylül 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    tüp bebek tedavisi için b.evler medıcalparkda oldum

1)hastane çok güzel büyük
    2)bütün görevliler çok ilgili
    3)çok yerde tedavi gördüm sadece bu hastanede işlerim günü gününe gitti
    4)doktorum çok mütavazi sıcak ,pozitif,espirili
    5)doktorum olmadığı gnde muayne eden bir başka doktor kendi hastası gibi yakından ilgiisi
    6)hemşirelerin hepsi hep güler yüzlü ve sabırla her soruma cvp verdiler..
    7)çokkkkkkkkkk temiz bir hastane (bende takıntıdır temizlik)yatakları bnayosu tuvaleti bir otel gibi
    8)yemekelri çok iyi
    9)sgk ile anlaşmaları olduğu için 75 -80 ytl muayne ücretine 11,5 ytl ödüyorum bütün ilaçlarım sskdan alıyorum.....
    10)paraya değil hastaya önem verdiklerini doktorları ve personeli olarak size çok iyi hissettiriyolar.

negatif bir olay yaşamadım şimdiye kadar ...şuan başarılı bir mikrodan sonra gebeliğimi ve allah izin verirse doğumumu orada yapacağım...

doktorum LATİF CELAL KÜPELİOĞLUNA çokk teşşekkür ederim
    hemşiremiz mukaddes hanımada

4. 21 Eylül 2008
  5. sibellas

sibellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    88
    ankara ankalife şu an Türkiye'de başarı oranı en yüksek ve fiyatı en uygun yerlerden biri. ilgi ve alaka mükemmel. ciddi bir teknik ekip var çalışan. internetten bakmanızı tavsiye ederim

6. 3 Ekim 2008
  7. dorra

dorra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    özel gaziosmanpaşa hastanesi
    nedeni ise doktorlar deneyımlı.
    işlerını cıddıye alıorlar.
    hemsıreler guler yuzlu
    fıatı 80 emeklı sandgı ndan 50 alıorlar.
    fakat 5 yıldızlı otel gıbı odaları cok lux.ben ozellıkle temızlıge duskunum .
    bu yuzden bu hastane derım
    yerı bıraz ters ama dr.huseyın mutlu ve ekıbı
    tavsıye edebılırım rahatlıkla

8. 24 Temmuz 2010
  9. flexi

flexi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diantuscum bende özgür deren beyin hastasıyım,şu an 10 haftalık gebeyim ve hiperemezisten 1 hafta hacettepede yattım valla sen 2008 de yattığında tuvalet ve banyolar iğreç banyo musluklarından pas akıyor demişsin al bende 2010 da yattım ama hala kadın doğum odalarının durumu vahşet bu nasıl yenilemeymiş hayret ettim 2 yılda birşey değişmemiş değişmediği gibi 2 yılda bence daha vahşet bir hal almış cnm...:ecrin_bebek:

10. 24 Temmuz 2010
  11. peluska06

peluska06 ikizlerim melek oldu :( Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    hacettepede gün alıp görünmek istedim 11 ay bebeğim olmadı neden diye ama yer yokmuş çok kalabalık bir hastane galiba taa eylüle gün verdi
    ben ne yapayım eylülü

Son düzenleme: 25 Temmuz 2010