tedaviden negatif alıp kendiliğinden hamile kalan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gel tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gel
  1. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 5 ocakta negatif aldım geçen ay ve 5 ocak adet günümdü bugün 15 şubat ve ben halen adet olmadım benim zaten düzensizliklerim olurdu gecikmelerim tek tek fark ayın 5 inden beri her gün adet olacakmışım gibi bazen hafif bazen şiddetli adet sancılarım oluyor o yüzden nasılsa olacak diye üstünde durmadım testlerden negatif almaktan bıktım ve yapmak istemiyorum içimden gelmiyor bide sancılar aynı adet olacakmışım gibi benim sorunum tek tüpüm tıkalı ve eşimde sperm düşüklüğü var benim gibi olupta gebe çıkan varmı arkadaşlar hemen tedavinin arkasındaki ay aslında olmadığını biliyorum ama yinede işte insan ümitleniyor galiba

2. 15 Şubat 2010
  3. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    BEN VARIM CANIM.mayısta negaztif sonucu almıştım.3 ay sonra eylülde hamile olduğumu öğrendim.2 negatif tüp bebek denemesnden sonra çok şükür allah kendiliğinden nasip etti.

4. 15 Şubat 2010
  5. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ama tedaviden sonra benimde çok gecikmelerim düzensizliklerim oldu.o yüzden bende hiç heveslenmedim.çok neg test baktığım içinde cesaret edemedim.10 gün geçince idrar testi aldım.ve çok şükür 2 çizgiyi gördüm..darısı başına inşallah rabbim sanada lütfunu gönderir...bekle biraz daha.bendede regl olacakmılşım gbi ağrılar vardı.hadi hayırlıssı...

6. 15 Şubat 2010
  7. ebi26

ebi26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gel umutlandırmak gıbı olmasın ama oluyo böyle seyler justıng de aralıkta negatıf aldı ama sımdı kendılıgınden hamıle kaldı sımdı 9 haftalık hamıle.yanı olmaz dıye bısey yok bıraz kendını rahat bırak ıns kendılıgınden gelır bebegın.

8. 15 Şubat 2010
  9. gel

gel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım benim çok teşekkür ederim sizlere iyi dilekleriniz için ama siteye yazdım ve 2 saat sonra adet oldum şans işte ama üzülmedim kısmet keşke olsaydı ama olmadı olsun hayırlısı zaten çokta kaptırmamıştım kendimi bi ihtimal diyordum artık 2. tüp denememde inş

10. 15 Şubat 2010
  11. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim arkadasim dort deneme sonrasinda iki ay sonra kendiliginden hamile kaldi dort denemede birer ay bekleyip yapilmisti yasi geciyordu cunku. hatta sonra costu bebegi dokuz ayini bitirmeden yeniden kendiliginden hamile kaldi kizi ve ogluyla cok mutlu :nazar: hatun 43unde dogurdu Masallah ikincisini:)) sperm sorunlari vardi.

12. 15 Şubat 2010
  13. yude

yude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    allahım dilerim biz isteyenlerede nasip eder bu duyguyu bende eylulde negatif sonuc aldım ve dondurulmuslarla denemeye korkuyorum cesaretım kırıldı inşallah bızlerede nasıp eder rabbım kendılıgınden bebıs sahıbı olmayı amın

14. 15 Şubat 2010
  15. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar inş hepimiz güzel haberler alırız....

16. 16 Şubat 2010
  17. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah allah isteyen herkeze versin..

18. 16 Şubat 2010
  19. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilk tüp bebek denememde benimde çok adet düzensizliklerim oldu.hatta 3 ay boyunca ayda 2 kez adet oluyordum.bayağı ilaç yiyoruz kolay değil.normal hamilelikte kilo bile elınmıyor hemen ama tüp bebekte ilaçlar o kadar şişiriyorki insanı.kilo bile aldırıyor.sen ilk tüp denemenden sonra 3 adet geçir ondan sonra olmazsa tedavine başla canım.

tazemuallime77 bunu beğendi.