Tedavinin ortasında hayıt kullanılır mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Bonadea tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

29 Mart 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar microya başlayalı 5 gün oldu. Günde 600 unite menogon (8 iğne) gibi yüksek bir doz kullanılmasına rağmen maalaef sadece 2 yumurtam gelişti. Doktorum, 3 gün daha iğnelere devam , belki arkadan gelen yumurtalar da büyüyebilir, dedi.
    Bilgisi olan arkadaşlardan 2 konuda yardım rica ediyorum .
    1. Cemrenin Vitex Hayıt'ını aldım. Acaba bu süreçte kullanmam olumlu bir katkı sağlar mı? Ya da olumsuz etkiler mi?
    2. Safran yağı bulamadım ama safran bulabildim. Bunu nasıl kullanmam gerektiğini bilen varmı acaba?

Paylaşımda bulunacak herkese şimdiden teşekkürler

2. 29 Mart 2008
  3. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence bitkisel hiç birsey kullanma ne kadar olsada zararsız görünene bitkilerin bile zararaı var bak dr zaten igne kullandırıyo 2 yumurta da yeter canım benbim iyi düsün sakın arkadasım öyle seyler kullanma bak ne güzel düsün tedavi olupta karsılık alamıyanlar var hem bu allahın işi tek yumurtadan kalanlar var yani cok yumurtası olupta sonuc alamıyanlar var sen genede arastı ama önce dr sor bende bitkişsel bişey kullnama derim bol sans arkadasım....

4. 29 Mart 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bencede kullanma canım bol süt iç,yumurta gelişimi için istersen.
    Belki ilaçlarla etkileşir felan.
    Önemli olan sayı değil işlev :)

Hem 2 yumurta kesesi ama içinden eminim çatlayınca çok yumurta hücresi çıkar.

6. 29 Mart 2008
  7. hafsaa

hafsaa Guest

hayıtın ne oldugunu bılmıyorum ama dr danış bı

8. 29 Mart 2008
  9. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamm

bir kere kulanmak için çok geç kalmışsın,bildiğim kadarıyla en 15 günlük kulanım gerektiriyor.(tedaviden önce)alerji ,ateş,ıshal gibi şeyler yaşata bilir hem yumurtaların kalitesini etkiler sonra,daha önce deneseydin en azından vücudundaki tepkileri bilirdi.)
    sadece menogon mu kullanıyorsun ve bayağı fazla,.

yinede dr sormanda yarar var ,belki daha önce deneyimleri vardır bu konuda.
    Tedavin hayırlı olsun canım,güzel haberlerini alırızinşallah sen sakin ol yeter.

10. 30 Mart 2008
  11. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sadece bal-arı sütü-polen karşımı kullanıyorum. Cevap yazan herkese teşekkürler

12. 30 Mart 2008
  13. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hayıt dediğiniz nedir,ayrıca safran yağı ve hayıt ne faydası varmış? bilgi verirmisin canım, ayrıca yaşını merak ettim?

14. 30 Mart 2008
  15. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim bildiğim kadarıyla yumurtalıkları çalıştırıci bitkiler ancak doktoruna bi danışsan canım ben de merak ediyorum

ben de yeni başlayacağım uzun protokol ile

16. 31 Mart 2008
  17. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Doktora danışmaya gerek yok, millet o kadar çok bitki kullanıyor ki ama bi Allahın kulu şunu kullandım demiyor, ben şuan bazı larını kullanıyorum fayda mülahaza ettiğimde herkese yazacacım buradan:mymeka:

18. 31 Mart 2008
  19. PELUŞ 35

PELUŞ 35 Guest

hayıt suyunun faydasını gördüm ama çok acı bişiy söyliyeyim.ayrıca badem ve cevizinde faydalı olduğunu duydum sadece duydum.ama en çok şundan eminim ki şu yumurtalara en çok faydası olan şey sakin olmak.tedavi süresinde dünya yansa sukunetini bozmayacaksın en azından ben bu sefer öyle yapamaya çalışıyorum biz anne adayıyız dünyanın en zor şeyide olsa yapmak zorundayız önce kendine inanmakla başla hadi ben sana güveniyorum mutlu haberini paylaşmak dileğiyle:nazar: