tedaviniz kaç yıldan beri devam ediyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mumudihaba tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : mumudihaba
  1. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    ben 9 yıllık evliyim biryıllıkevliğimden itibaren sürekli tedavi görüyorum yani 8 yıldan beri beş adet doktor değiştşirdim sonun da yedi ylıdan beri aynı doktorda kara kıldık ama gelgitlerimde olmadı değil bakalım benim rekorumu kım kıracak
    8 yıldan beri sürekli tedavideyimÇok üzgünüm çoook:sm_confused:

2. 1 Haziran 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    CNM BENDE EVLENDİĞİMDEN BERİ KORUNMUYORUM 3YIL OLACAK EVLİLİKTEN 1YIL SONRA YUMURTLAMA TAKİBİ ÇATLATMA İĞNESİ DENENDİ 3KEZ OLMADI SONRA BİRKAÇ AY SONRA AŞILAMA DENENDİ TUTMADI... BU SEFER TÜP BEBEK MERKEZİNE GİDİP TAHLİLLERİMİZİ YAPTIRDIK DR.UM BU SONUÇLARLA AŞILAMA TUTMA İHTİMALİ ÇOK AZ DEDİ VE TÜP BEBEK DENEMESİ YAPTIK VE TUTTU MALESEF ERKEN DOĞUMLA KAYBETTİM.. ŞİMDİDE KORKUYORUM BİDAHA TUTARMI TUTARSA AYNI SORUNU YAŞARMIYIM v.s. v.s. tüp bebk yaptığım dr.değiştirmek niyetinde değilim çünkü çok memnunum.... ALLAH İNŞALLAH BİZLERİ FAZLA ARATMAZ.. VE HAYIRLIKLI GEBELİKLER NASİP EDER...

4. 1 Haziran 2008
  5. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    REKOR BENDE SANIRIM 8 YILLA BENDEN DAHA UZUN YILLAR TEDAVİ GÖREN YOKMU:uhm:

6. 1 Haziran 2008
  7. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben 2002 temmuzunda evlendim 2003 mayısından bu yana bebek için uğraşıyoruz....
    dile kolay tam 6 yıl oldu derken seni okuyunca daha dur ne günler geçecek dedim kendi kendimeee
    çok zorlandığım yıkıldığım tükendiğim anlar olmadı değil ama şu aralar bir boşvermişlik içindeyim
    negatif sonuçlanan 3 aşılamadan sonra tüp bebek için dinlenme ve kafamı toplama sürecindeyim

8. 1 Haziran 2008
  9. buzadaazanmel

buzadaazanmel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende on yıllık evliyim ilk 2 3 yıl üstüne düşmedik 8 yıldan beri bende tedavideyim artık tedeviler hayatımın bir parçası oldu hep başarısız denemeler artık pek umudum kalmadı en son çare evlatlık almayı düşünüyorum yaşımda gereği fazla geç kalmak istemiyorum.Artık bir yerden sonra tedaviler çok yıpratıcı oluyor birdaha denermiyimde bilemiyorum.Herkeze bol şanslar.:1hug:

10. 2 Haziran 2008
  11. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım moralinizi bozmayın sabır ve azimle tedaviye devam edin çok yakın bir akrabam tam 13 yıllık tedaviden sona evliliğinin 14. yılında ikiz bebek sahibi oldu o yüzden sabrınızın sonunda yüce Allah mutlaka muradınıza erdirecektir sizi moralinizi bozmayın tedavi yanında dualarınızı da eksik etmeyin

12. 2 Haziran 2008
  13. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada o yakınımın yaşı da 39 du anne olduğunda dipnot bunu da belirteyim yani:teytey:

14. 2 Haziran 2008
  15. silayda

silayda Guest

ben temmuz 1999 yilinda evlendim ve 3 yil boyunca korundum çunki hemen bebek istemiyordum(ahhh bilseydim hiç korunmazdim)neyse 2002 yilinda hapimi biraktim artik bir bebegimiz olsun dedik, 1 yil tedavi gormedim bu ay olmazsa birdaha ki aya olur diye, 2003 yilinda jinekoluga gittim bir çesit ilaçlar verdi yine olmadi, yumurtalarim çalismiyordu, ignelere basladim, 1 sene boyunca her 2 ay igne vuruldum(gonal) ve Allahima sükurler olsun 2004 yilinda hamile kaldim.
    2005 yilinda kizim dogdu ve 5 ay korundum(korunmasaydim olacakti sanki!)
    2005 yilindan beri tedavi görüyorum, 1 kez asilama yaptik 2 ay önce ama olmadi
    Allahima sükürler olsun bir çocugum var, Allah anne olmak isteyenlere yardim etsin

16. 2 Haziran 2008
  17. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bana 2 asır gibi gelen 2 yıldır bebek için uğraşıyorum...gelgitlerle,vazgeçmelerle sonra tekrar filizlenen umutlarla,tekrar vazgeçmelerle dolu 2 yıl..kah gülerek kah ağlayarak ama hep bi tarafın acıyarak geçen 2 yıl...Rabbim bilir daha ne kadar süreceğini ama artık O,gücümün kalmadığını da bilir.....

18. 2 Haziran 2008
  19. tulipe

tulipe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    morgül hoş geldin uzun zamandır yoktun ben üye değilken de siteyi takip ediyordum ordan biliyorum a.s.