Tedaviye ara verip hamile kalan var mı???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asyacan7 tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

12 Haziran 2008
    Konu Sahibi : asyacan7
  1. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhebelar...Ben 5 ay klomen ve prengly sonra da bir kez puregon ve ovitrelle kullandım ama malesef olmadı.Şimdi bir iki ay ara vermek istedim,çok yıprandım çünkü,hayal kırıklığı çok kötü bişey..
    Şimdi merak ettiğim aranızda ya da çevrenizde var mı böyle hamile kalan var mı?
    Hamile kalan arkadaşlar,sizi çok tebrik ederim.Sevgiler..

2. 12 Haziran 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yok mu gerçekten?

4. 12 Haziran 2008
  5. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    ben varım canımmm
    4 yıl boyunca gonaphene ve de klomen kullandım klomenle hıc yumurtam gelısmedı
    gonaphene basladım yumurta gelıstı falan fılan aynı seyler en son martta gonaphene kullandım yumurtam 22 mm olmustu catlatma ıgnesı oldum ıkı gun ılıskı ama sonuc bısey olmadı sonra bıraktım tedavıyı yeter dedım artık hatta artık olmasın ıstemıyorum bıle dedım
    nisan da adet oldum mayısda da hamıleydım :) hıc umudunu yıtırme ve hıc dusunme olacaksa ınan oluyorrr benım adetım bır gun gectıgınde dr gıttım bhcg 0 cıktı sokturucu alayım dıye gıttım ama adet belırtılerım var dıye kullanmayım bekleyeyım dedım bır gun ıkı gun derken 10.gun tekrar gıttım bu kez hamılesın dedıler
    dusunsene adet olman gereken tarıhte bebegım henuz ılk adımı atıyormus
    yumurtam gec olusmus ve ılıskı de denk gelmıs ve bebeişim bizee hos gelmısssss
    demek ıstedıgım kım ne derse desın iş bızde bıtıyor bırak akısına su gun ılıskı bu gun derken hem bebegımız gelmıyor hemde bız onun gelecegı gunu ertelıyoruz boyle yaparak

Son düzenleme: 12 Haziran 2008
  6. 12 Haziran 2008
  7. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canımbende klomen kullnıp çatlatma yaptırdığım halde hamile kalamıyordum .. bu ay hiç birşey yapmadım . ne ilaç ne çatlatma.. ama dün hamile olduğumu öğrendim. ...:teytey:hala inananıyorum bende... demekki herşey beyinde bitiyor canım ..en iyi ilaç mutluluk ..stres cetvel gün tutma hepsini bi kanara bıraktım .. ohh na güzelmiş böyle hamile kalmak .. inşallah sende en kısa zamanda bu duyguyu tadarsın canım ..a.s.

8. 12 Haziran 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım bende 18 ay tedavi gördüm senin gibi çok yıprandığım için bıraktık tedaviyi bebek konusu tamamiyle aklımdan çıkmıştı ikisene sonra kendiliğinden hamile kaldım şimdi bebişimizi bekliyoruz en kısa zamanda seninde olur inşallah

10. 12 Haziran 2008
  11. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy arkadaşlar saolun ya ilaç gibi geldiniz.Umudumu yitirmeye başlamıştım.Allah çok büyük ben de sizden duyduklarımla daha çok inanıyorum artık olacağına.Çok teşekkürler arkadaşlar.Allah bebeklerinizle size mutlu günler nasip etsin.

12. 13 Haziran 2008
  13. ECEM2003

ECEM2003 Guest

Bende 10 Ay Sonunda Tedaviyi Ve Gebelik Testi Yapmayi Isi ölçmeyi Biraktim Ve O Ay Hamile Kalmişim önemli Olan Kafadan çikarmak Bence Inşallah Tez Zamanda Kavuşursun Bebeğine

14. 13 Haziran 2008
  15. EU3

EU3 Guest

canım ben klomenle hamile kaldım kullanmamın 2.ayında hamileydim umarım en kısa zamanda sende hamiş olursun

16. 13 Haziran 2008
  17. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun arkadaşlar,umarım en yakın zaman da ben de kalırım hamile ve isteyen herkes...

18. 24 Haziran 2008
  19. excite

excite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ben de iki ay gonaphene kullandım, sonra tedaviye ara vermek istedim bazı sebeplerden ve ucuncu ay hamile kaldim:) allah sana da nasip etsin en kisa zamanda.