Tedaviye ilk adım! Dr.gittim sonunda

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sudeyoncaa tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : sudeyoncaa
  1. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Canım arkadaşlarım merhabalar c.tesi doktora gittim muayene oldum.. Bir pko lu olarak doktor ileri derecede değilsin zaten kilon da da belli oluyor dedi kilon yok dedi. Rahim duvarın da iyi dedi. Ayrıca sana neden diane35 vermişler anlamadım dedi tamam pko lu hastalara veriyoruz ama bebek düşünenlere vermiyoruz dedi. Ve bana adetin 3.günü gel sana testler yapıcaz hsg filmi felan eşinede spermiogram testi yapalım bu ayı testlerle gecirelim bi dahaki ayda sonuçlara göre tedavine başlayalım dedi. Kafamızda soru kalmasın tüm testlerini yapalım dedi. Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için Aminn.. Şimdilik olanlar bunlar bundan sonrada sizlerle paylaşırım sizlerde bana fikir verirsiniz. Minik kelebeklerimiz ucup bedenimize konsunlar inşallah...

2. 25 Ağustos 2008
  3. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    amin canım inşallah bende bu perşembe gidicem allah hepimizin kucağımızı doldurur inşallah:Saruboceq::KK46:

4. 25 Ağustos 2008
  5. gxuxlyxuxz

gxuxlyxuxz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konulardan hiç anlamıyorum ama olumlu olmanın olaylara olumlu bakmanın sonuçlarınında olumlu olduğunu düşünürüm.sana hayırlısıyla çok kısacık bir tedavi ardından hayırlı bir evlat diliyorum.herşey istediğin gibi olsun.

6. 25 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

bende bi süre tedavi gördüm önce kistleri erittik sonra testler yapıldı ve tedaviye başladık herşey normal görünüyodu ama denemeler başarısız oldu.şimdi kendimi dinlenmeye aldım biraz daha moral toplamam lazım.allah hepimizin yardımcısı olsun.

8. 25 Ağustos 2008
  9. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    peki hemen testleri yapmıyorlar mı illa 1 ay geçmesimi gerekli ki

10. 25 Ağustos 2008
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı olsun canım,yanlız bu tedavi süreci çok zor canım,çok sabır gerektiren bi zaman dilimi...geçmiş olsun...

12. 25 Ağustos 2008
  13. EU3

EU3 Guest

ne için bir ay bekliyosun anlamadım canım

14. 25 Ağustos 2008
  15. samyelim

samyelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ne biliyim bende anlamdım ki ben yeni gidicem daha doktroa arkadaşa demiş ya dr bu ay testlerle geçirelim diye yani bu kadar uzun mu sürüyor yada beklemesimi gerekiyor onu anlamdım canım ya çok fazla heyacanlıyım belki ondandır stres bastı fazlasıyla

16. 25 Ağustos 2008
  17. EU3

EU3 Guest

canım adetin 3. günü gerekli testleri yapıyo sonuçları beklemiyosun çabuk çıkıyo ama tedaviyede adetin 3. günü başlanıyo ya ondandır.heyecanlanman çok normal.biraz moralin bozulur heyecanlanırsın ama sonu istediğin gibi çıkmaz yani zor bi dönem anlıyomusun moralini yüksek tut olurmu canım bu çok önemli.ben 2deneme yaptım ve moralman çok yıprandığımı hissettim 3.ye cesaret edemedim ve ara verdim.sabırlı ol.çabuk olur inşallah...

18. 25 Ağustos 2008
  19. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    gökmel ve samyeli canlarım bana yapılacak olan testler adetin 3.günü yapılcak daha iyi sonuç elde ediliyor adetin 3.günü benimde adet olmam eylül 13 oldugu için ee o zamana kadar test yapıp sonuç çıkana kadar 1 ay olmuş olacak o yüzden bir ayı testlerle gecirelim dedik... ben doktora gittiğimde adet olsaydım 3.günü hemen yapacaktı ama eylülün 13 ü adet olucam ben, beklemek zorunda kaldık eşimede spermioram yapılcak oda10 gün sonra öyle böyle derken 1 ay geccek... İnşallah arkadaşlar birbirimize dua edelim kavuşalım tez zamanda gecekten sabır gerektiren birşey Allaha inancımız var çok şükürkü katlanıyoruz.. Ben yinede doktora gittiğim için bile mutluyum azda olsa psikolojim düzeldi psikolog gib geldi bana vallahi... bir umut aramak bile güzel.. Ama tabii Allahım bilir herşeyi o ol demeden hiçbir dişi gebe kalamaz yeterki o ol desin AMİNN