tefalden parami aldim

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve silagul tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : silagul
  1. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    tefalle ilgili sorunumu okuyanlar bilir,ne musteri hizmetleri nede servis bir cozum getirmeyince tuketici sorunlari hakem heyetine basvurdum,ertesi gun dilekce ellerine gecmis,gelin paranizi geri alin dediler bu kadar kolaymis aylardir bosuna yipranmisim,tartininda,utununde parasini aldim,sizde hakkinizi arayin dusundugumden kolay oldu :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

2. 27 Ağustos 2007
  3. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ne güzel sevindim sizin adınıza a.s. ayrıca bu duyarlılık içinde tefali tbr ediyorum

4. 28 Ağustos 2007
  5. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    tesekkur ederim iremsu tefal tesekkure layik degil bence canim aylarca servise gittim geldim,defalarca musteri hizmetlerini aradim en son yasal olarak mahkeme cagrisi alinca cozum urettiler,ben parami aldim ya alamayanlar

6. 28 Ağustos 2007
  7. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili heros,aldigin bir urun garanti kapsami icinde ayni sorundan 3,farkli sorunlardan 6 kere servise gitmisse,ayipli mala giriyor,benim elimde sadece 2 servis fisim vardi,2 milyar ve uzerine sanayi ve ticaret odasi altina ise bulundugun ilcede tuketici sorunlari hakem heyetine servis fislerin,faturan,garanti belgenle basvuruyorsun,orada dilekce yaziliyor,ve firmaya gondermen uzere dilekce ornekleri veriliyor,en yakin postaneden aps yaptim,gorusmeye cagriliyor,ama gerek kalmadi isin ucu hukuk olunca aylardir cozum uretmeyen tefal ister gelin yerine urun alin isterseniz paranizi verelim,dilekcenizi geri alin dediler,parami aldim sonrada gidip dilekcemi iptal ettim,zaten tuketici hakem heyeti yardimci oluyor,umaraniye tuketici hakem heyetine tesekkurler

8. 9 Eylül 2007
  9. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım iyiki işin peşini bırakmamışsın.Firmalara ders olur bunlar.Hem de bizlere önayak oldun.Sağol canım.

10. 5 Ekim 2007
  11. Azerin

Azerin Dost istersen, Allah yeter... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bızde bosh-dan ocak aldık. 2 gunde kapsı kapanmaz oldu. ne yapıyım acaba. ustamı cagıralımmı. gerımı ıyade etdırelım

12. 5 Ekim 2007
  13. karamel delisi

karamel delisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kıslar bi site vardı adı tam aklım da diğil ama şikayetim var galba oraya bakın

14. 5 Ekim 2007
  15. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler...başkası olsa belki uğraşmazdı hakkını yedirmemişsin.