Tehdit ediliyor arkadasim,, lütfen acil yardim

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve EU3 tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Yakin bir arkadasim bir sene evvelsi böyle bir forumda bir kizla arkadaslik kurmustu. Bu sene arkadasim Türkiyeye gittiginde onunla bulusacakti fakat özel nedenlerden dolayi gidememis, kizada haber verememisti. Daha sonra Arkadasim telefon acip özür dilesede, o kiz gurur meselesi yapmiski, arkadasima sürekli hakaret etmeye basladi. Kiz nuh diyor peygamber demiyor. Simdide arkadasima kafayi takmis durumda, tehdit ediyor, küfürlü mesajlar yolluyor, resimlerini degistirip nette dagitacagim, yuvani yikacagim gibi sözler kullaniyor. Biz bunlari polise sikayet etmek istiyoruz fakat yurtdisinda yasadigimiz icin, Türkiyede nereye basvurup bunlari sikayet edebiliriz??Lütfen yardim arkadaslar

2. 13 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

ayyyyyyyyy ne fena kızlarrrr...
    zaten ne diye böyle arkadaşlıklar aranırkii

4. 13 Ağustos 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ooooooooohhhhhhhhhhhhhhh
    aferim kıza çok iyi yapiyo kaydirigubbakcemile
    evliyken elalemin kızlariyla fingirderse başına gelebilecek herşey müstehaktır.
    ee ne demişler dinsizin hakkından imansız gelir hihoyyyt

6. 13 Ağustos 2008
  7. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    vay be olaya bak...açıkcası aklıma hemen bir fikir gelmedi...ama eğer arkadaşınızı tehdit eden kişinin yaşadığı yeri biliyorsanız, bir yakınınız gitsin olayı ordaki bir karakola anlatsın ya da ne bileyim, formda umarım bir avukat vardır ve yazıyı okur, size yol gösterir. ben de merak ettim...

8. 13 Ağustos 2008
  9. EU3

EU3 Guest

Gurbaa arkadasim fingirdeyen yokki, kiz, kiza bulusacaklardi. Hatta arkadasimin esininde bu Türkiyedeki kizdan haberi vardi. 2 seneden beri görüsüyorlardi, telefonlasiyorlardi. Hani burdada KK´da bazen arkadaslar toplanti yapiyorlarya, bunlarda öyle görüsüp kaynasacaklardi guya..Benim arkadasimda kizi görmeye gitmeyince, kiz inat yapti arkadasimi rahatsiz edip duruyor. Yani kadin-erkek iliskisi yok ortada

10. 13 Ağustos 2008
  11. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    anaaa :1shok:
    iyi ama bu hiç de mantıklı birşey değil gamyoncuiremsu
    işin içinde başka işler varmış gibi geldi bana
    yoksa kimsenin 2 yildir tanıdıgı birini bu şekilde tehdit edecegini sanmam
    arkadaşın tanımış olmalı az çok onu
    birden böyle çirkefleşemez ki insan benneyaptımki
    yerini yurdunu biliyodur arkadaşın
    bence bi dilekçeyle falan o şahsın bulundugu yerdeki savcılıga suc duyurusunda bulunulmalı:nazar:
    ama dedigim gibi bence bu işin içinde bi iş var gibi geliyo bana hihoyyyt

12. 13 Ağustos 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Pek normal bir arkadaşa benzemiyor bu kız gamyoncuiremsu
    Şimdiye kadar yani 2 yıl boyunca hiç mi farketmemiş?
    Yani böyle bir insansa bu kız mutlaka biryerlerde garip davranışlarda bulunmuştur...
    Yok 2 yıl boyunca çok iyi bir arkadaşsa birden nasıl böyle olabildi ki kafamçokkarıştı
    Çok çelişkili bir durum hihoyyyt

14. 13 Ağustos 2008
  15. incitanem

incitanem Guest

gurbikimin de dediği gibi bir buluşmaya gitmemekle iş bu noktaya gelmez..Bence de senin de bilmediğin bir durum var gibi geliyor bana..:uhm:

16. 13 Ağustos 2008
  17. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet, eğer hemen Türkiyeye gelme şansı varsa gelip kızın yaşadığı yerdeki savcılığa suç duyurusunda bulunmalı ama benim anladığım kadarıyla da hemen buraya gelme şansı yok...bir yakınına ya da avukata vekalet vermesi içinde buraya gelmesi gerek diye düşünüyorum....

ayrıca arkadaşlar, siz ne düşünürsünüz bilmem ama insan kanlı canlı tanıdığı 5 - 10 senelik arkadaşlarının bile ne yapacağını kestiremiyor bazen. belli ki bunlar birbirini görmemiş bile. ama işin içinde başka şeyler varsa bile tehdit etmesi, rahatsız etmesi hukuksal sonuçlar doğurur...artık o da ikisinin bileceği bir iş.

Son düzenleme: 13 Ağustos 2008
  18. 13 Ağustos 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Simdiye kadar ikiside sadece internet üzeri görüsüyorlardi..Hani birbirlerine yakin olupta, bir isler karistirdilar desem oda yok.. Ortada baska seyler olabilirmi bilemiyorum...Arkdasimda $okta.. Nasil olurda böyle birsey yapabilir diye, kendini yedi bitirdi... Cevaplariniz icin tesekkürler arkadaslar.. Umarim avukat bir arkadasta sorumla ilgilenirde, daha detayli bilgi verebilir...