tehlikeli mi lekelenmeler?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kavuniçi tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : kavuniçi
  1. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 4 haftalık hamileyim kahverengi siyah lekelenmlerim oluyo progestan içiyorum neyse ama sancım agrım yok doktor normal böle demişti telde ama korkuyorum bugün yine gidicem keseyi felan görmüştük nie böle oldu iiii tutunmusta dedi saglıklı dedi kafayı yicem böle olanlar varmı kızlar nolur yarım edin bana

2. 14 Mart 2008
  3. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım hiç korkma ben bunun sebebini az önce öğrendim.bebiş yerleşiyormuş, kendine bir nevi temel kazıyor yani. buna genel olarak yerleşme kanaması diyorlar korkulacak bişey yok yani.bu lekelenmeler normal , fakat bunun miktarını ve süresini doktorun bilmeli.. gebelik.org sitesine gir orda hafta hafta hamilelik bölümünü bul 4.haftada yazıyor tatlım .a.s.

4. 14 Mart 2008
  5. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merak etme canım aynısı bende olmuştu lekenleme ve aşırı kasık ağrısı doktor banda bebek kendine yer açıyo bazı kadınlarda oluyo demişti aşırı kanama ve parça düşürmediğin sürece sorun yok dedi progestan hapı bende kullandım lekelenme ve sancı kesilince bıraktım şu an iyiyim çok şükür bebeğimde iyi sende korkma inşallah bebeğini sağ salim kucağına alıcaksın

6. 14 Mart 2008
  7. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de pembe lekelenmem olmuştu geçen hafta progestan kullandım şimdi bıraktım. Ama sabah biraz iş yaptım yine leke geldi. :KK43: doktor iş yapmıycaksın dedi. dikkat edicem artık. Kavuniçi canım sen de dikkatli ol her ihtimale karşı ama daha senin 4. hafta belki yerleşme kanamasıdır.

8. 15 Mart 2008
  9. ZEYNEP İREM

ZEYNEP İREM Guest

Ben 11hafta 2 günlük hamileyim 2 kutu progestan kullandım .8 haftadan beri kahverengi lekelenmelerim devam ediyo.Doktor sorun yok dedi.Bebek sağlıklı ve ultrosonda bebeğin etrafında herhangi bir kanama da yok .Bende zaman zaman çok endişeleniyorum .

10. 15 Mart 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Korkma birşey olmaz canım bendede oldu aynı durum günde 3 kere progestan aldım 1 7,8 haftamda lekelenme olayım bitti..

12. 15 Mart 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Benim Başima Halen Gelmekte Cannim Meraklanma Düşük Tehlikesi Olabiliyor Ama Pragestan Yuttun Mu Geçiyor ...

14. 17 Mart 2008
  15. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bu lekelenmelerin miktarı nasıl oluyor? ufak bir yaprak pet batıyor mu mesela? yoksa leke leke mi oluyor? bende çok az olmuştu..

16. 3 Nisan 2008
  17. NXIXKO

NXIXKO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ki lekelenme önce kahverengiydi sonra kırmızıya dönüştü tuvaletten sonra peçete ile silince görüyorum.progestan hap verdi doktorum.ağrım yok.28 martta öğrendim gebelimi.umarım düşürmem bebeğimi.

18. 3 Nisan 2008
  19. suan 14haftalik hamileyim.6-7haftadan beri lekelenmelirim oluyodu ara ara.sonra 11hafta olunca iki kere kan geldi.kan gelincede doktor progestan verdi. ama ultrasonda tehlike yok dedi. ictim bihafta. bidaha olmadi ne kan ne lekelenme, insaallah hamileligim boyunca bidaha olmaz.korku yaratiyor