tek çarem var..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sonsenfoni tarafından 29 Aralık 2009 başlatılmıştır.

29 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sonsenfoni
  1. sonsenfoni

sonsenfoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu hayatta basıma gelen en güzel, en eğlenceli,en tatlı,en mükemmel şeydin sen. Sen benim yasama hevesimdin, beni hayata, Allah a bağlayan şeydin.Öyle zor anımda geldin ki yanıma,bana her şeyi unutturdun..
    Ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun keşke açık açık her şeyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin,seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin..Bi Seviyorum Bi Sevmiyorum Diye Bana Acı Vermeseydin..
    ..Sakın arkamdan üzülme,zaten üzülmezsin ya neyse.Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni,benim seni aldığım kadar ciddiye almadın.
    Neden Bıraktın beni Be aşkım?O kadar hayalimiz varken,ben seni o kadar çok severken,senin için her şeyi göze alırken..Hiç mi değer vermedin bana? Neden Yaptın bunu bana.. Sana diyecek lafım yok,ben hiçbir zaman sana layık bir sevgili olamadım.Seni hep üzdüm..Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sende anlamadın hiçbi zaman..
    Arkamdan Üzülmezsin Bunuda Biliyorum ,unuttun zaten beni.Hem Bi Sürü Çevren Varken Ben Kimimki ..En Çok Sevdiğim Sendin Benim her şeyi Göze Almıştım Senin İçin Sadece Senle Bi hayat Düşündüm Hep Sadece Sana Hayal Kurdum Kısa Zamanda Olsa Senle Yaşadım İçimdeki Hep Sendin Ama Sen Beni Sevmemişsin Beni Hiç Sevmedinki .Madem Ben Senin Hep canını Sıktım Yokum İste Bundan Sonra Sıkmam Canını Sen Mutlu Ol Bana Yeter O Ama Emin Ol ki Öbür Tarafta Dularım Hep Senin Bu Hayatta Mutlu olman İçindir.. Ben Mutlu Olmadım Bari Sen Mutlu Ol.Biliyorum Yerim Cehennem Ama Sensiz Hayatta Kalmaktansa İşte Ben Cehennemde Yanmayı Seçtim Kimsem Yoktu Senden Başka Etrafımdakiler Hep Sahte İnsanlardı.
    Hakkımda Bişey Düşünme Benle Hiç tanışmadın Say ben Hiç Yoktum farzet ve Hayatına Devam Et Üzülme Yeter

Seni Sevdiğim İçin Özür Dilerim

2. 29 Aralık 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Umarım yanlış anlamışımdır umarım anlık bir umutsuzlukla yazmışsındır bunları. Aşk acısı inan bana katlanılmaz gelse de insanoğlunun en kolay başa çıkabileceği acıdır. Bak yıllar önce şimdi yüzünü dahi unuttuğum birisi için aynı şeyleri hissediyordum bıçak gibi saplanıyordu acı kalbime aradan birkaç ay geçti, geçmiyor delirecektim sonra babamı kaybettim ve gerçek tokatı yedim ben. O kadar kızdım ki kendime gerçek acı neymiş öğrendin mi şimdi dedim. Öğrendim ben umarım sen benim öğrendiğim gibi öğrenmezsin.

4. 29 Aralık 2009
  5. sonsenfoni

sonsenfoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaybedecek bişeyim yok kendimden başka.kendimide kaybetme zamanım geldi.çekilmez artık yaşamak hayatımdaki son umuttu.umutsuzda yaşamaz insan.inandığıma emanet ederek çekip gitmeme ramak kaldı

6. 29 Aralık 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  8. 29 Aralık 2009
  9. sam_yeli

sam_yeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bak arkadaşım evet umutsuz yaşamak hiç te kolay değildir ama sen kendine yeni umutlar yaratmalısın kendini yeni şeylere hazırlamalısın..aşk acısı kolay olmasada başa çıkmalısın bu hayatı kendine zindan ederek ona değil yalnızca kendine yapmış oluyorsun.. bizim bedenimize tek bir hayat şansı veriliyor bir daha yok bunu hiçe sayma..

10. 29 Aralık 2009
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    daha 22 yaşındaymışsın
    ve inan önünde kocaman bi hayat var değer mi biri için bunu sonlandırmaya?
    insanlar ne acılara katlanıyorlar babaannem gencecik oğlunu toprağa verdi 76 yaşındayken bu acıyı yaşadı kuzenim 19 yaşında babasını kaybetti
    gerçek acı bunlar inan bana aşk acısı öyle bi geçiyo ki
    hepimiz yaşadık zamanında hepimiz nefessiz kalmışız gibi hissettik ama bak devam ettik hayatlarımıza yeniden sevdik sevildik
    o nedenle bi erkek için kıyma kendine

12. 29 Aralık 2009
  13. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    saçmalama olur mu öyle şey :eek:lmaz: bi erkek için değer mi yani azıcık kendinizin kıymetini bilin yahu sanki hayatta bi ayrılan sensin sen yine ayrılmışsın ben napıyım iğrenç bi ilişkinin ortasına düştüm iyi dinle beni!! erkek arkadaşımı aldatan kızla beni aldattı!! şimdi anlayabildin mi bilmiyorum bu kadar iğrenç bi ilişkiyi farkettiğimde bile bu benim 1 gece mi aldı oturdum düşündüm almam gereken dersleri aldım hatta konumu okuyabilirsin de kendin görmen için çünkü o akşam buraya yazmıştım ellerim titrerken...o yüzden saçmalama bi tek senin başına bunlar gelmiyo silken kendine gel !!!!!!!!!!:eek:lmaz: bunu da yaşamam gerekiyormuş diye düşün devam et hayatına hepimiz başımıza gelenleri böyle değerlendirirsek ohoooo yandık o zaman kendinin farkına var bi an önce ve psikolojik yardım almanı da tavsiye ederim :teselli:
    hepimiz atlattık sıra sendea.s sende atlatacaksın :teselli: sadece biraz sabret ve zaman tanı kendine salma kendini bak gör nasıl unutuluyor :dance:

14. 29 Aralık 2009
  15. sonsenfoni

sonsenfoni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    olmuyorki her geçtiğim yerde sanki o var.her adımda onu arıyor ellerimde yüreğimde gözlerimde..yapamıyorum denemek bile acıtır içimi.bi çok şey yaşadım yaşıma rağmen ama yok ondaki huzuru ben evimde bile bulamadımki.içim o derken onsuzluğu hazmedecek gücümde yok takatimde.rabbim ya onsuzluğa dayanma gücü versin yada aldığım nefesi kessin.offff dayanamıyycammmm

16. 29 Aralık 2009
  17. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yani sen bu kadar güçsüz iradesizim diyorsun peki sen böyle düşünüyorsan kendin için ben yorum yapmıyorum :1closedeyes: fikrin değişirse yorum yaparım anca:1closedeyes:

18. 29 Aralık 2009
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Canından çok sevdiği insanı toprağa gömenler ve yine de hayatına devam edenler olduğunu anımsa...

Hayat o kadar ucuz değil...