Tek celsede bitti ...boandk

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sedef_80 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : sedef_80
  1. sedef_80

sedef_80 Guest

merhaba arkadaşlar ;daha önce açtığım konudan takip edenler bilirler; eşimin yakın arkadaşımla ilişkisi olduğunu anlatmıştım ve çaresizliklerimi..ve geçtiğimiz cuma günü evliliğimize son noktayı mahkemede koyduk ve boşandık.
    mahkemeden çıktım ve kendimi inanılmaz yalnız ,terkedilmiş ve çaresiz hissettim.
    öyle bir yağmur vardıki iliklerime kadar ıslanmayı önemsemeden yürüdüm yürüdüm yürüdüm..eve gitmek istemedim onunla yaşadığım anılarla dolu o eve gelinlikle girdiğim o eve dönmek çok zor geldi..
    eve gidince önce fotoğrafları sonra eşyalarını topladım arkadaşı geldi pazar günü aldı eşyalarını gitti..onda kalıyormuş ..ev eşyaları içinde haftaya büyük araç yollayıp aldıracakmış e doğal olarak bende bu evde kalmayacağım ..bursaya döneceğim ,eniştem ordaki kiracıyı çıkarma işlerini ve benim burdaki eşyalarımı alma işini halledecek..
    bu dünyada kızımla bir başımıza kaldık,yapayalnız,hiçbir güvencemiz dayanağımız kalmadı,küçücük bir çocuk ve işi gücü olmayan bir kadın ne yapar bu dünyada ,offff bilmiyorum ,çaresizim çok çaresiz..

2. 17 Mart 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    sedefcim
    yasadıkların kolay değil
    ama eminimki üstesinden geleceksin
    rabbim senin ve minik kızının yolunu acık etsin

4. 17 Mart 2009
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun ... kaldırılması çok zor bir durum yaşamışsınız ama bu sizin ayıbınız diil..siz bundan sonrası için umutlarınızı yitirmeyin!herkes hakettiğini bulacaktır emin olun...daha mutlu ve huzurlu bir ortamı paylaşacaksınız kızınız ile birlikte!zaman herşeyin ilacıdır..umutlu ve güçlü olmalısınız...

6. 17 Mart 2009
  7. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sedefcım oncelıkle ısım yok gucum yok kucuk cocukla naparım ne ederım demeden bosandıgın ıcın senı tebrık ederım.
    meslegı olan kadınlar bıle kendılerıne guvenıp bosanamıyorlar
    ıste sen bunları yapabılcek kadar guclusun
    bu gucunlede her zorlugun ustesınden gelecegıne ınanıyorumm
    yenı hayatınızda bebısınle sana mutluluk ve huzur dılıyorum

8. 17 Mart 2009
  9. bundan sonraki hayatında umarım çok mutlu olursun sedef..hakkında hayırlısı olsun. artık içinde şüphe ,öfke,nefret, gibi hoş olmayan duygular barındırmayacaksın. bir süre sonra herşey yoluna girecek..sadece biraz zaman..yerimseniben

10. 17 Mart 2009
  11. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bundan sonrası için hayırlısı olmasını diliyorum canım.
    üzme kendini,bu dönemde böyle hissetmen çok doğal,geçicek inan.

12. 17 Mart 2009
  13. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun ama bu sekilde sürmezdi zaten sürekli artık şüphelenicektin ondan boş ver sen güçlüsün eminim bunuda yeniceksindir allah yardımcın olsun canım benim

14. 17 Mart 2009
  15. *angel*

*angel* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim allah kolaylık versin çok zor şeyler yaşamışsın.Okurken gerçekten içim burkuldu.Ama şunu unutmaki bu dünyanın sonu değil,her şerde bir hayır vardır mutlaka.O mutlu olacakmı sanıyorsun ,yüzü gülecekmi,çok pişman olacak ama iş işten geçmiş olacak.ınşallah karşına değerini bilen iyi bir insan çıkar çok ama çok mutlu olursun canım.

16. 17 Mart 2009
  17. minis

minis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcın olsun çok zor bir durumm,hiç bişey şuan seni teselli edemez biliyorum,zafer senin ondan kurtulduğun için Rabbime dua et..Bir kapı kapanır bir kapı açılır ne olucak,nasıl olucaklarla çok boğuşma insanın kısmetini bittiği gün öldüğü gündür..Sabredenler eylesin Rabbim seni

18. 17 Mart 2009
  19. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Konuyu az çok hatırlıyorum...Ama barıştınız sanıyordum eşinle.....