tek duam bir bebek

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve azra_arda tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : azra_arda
  1. azra_arda

azra_arda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aranıza katılalı çok zman olmadı ama uzun zamandan beri buraya misafir olrak bakıyordum
    bende bebegimin olması için hergün dua ediyordum adet dönemimin her geldiği gün aglıyorum burdaki arkadaşlarımın yazdıklarını okuyorum hamile olan arkadaşlarım olunca inanın hem seviniyorum hemde umutlanıyorum diyorum ki allahım bize vermiyor verdikleride istemiyor bazı haberleri okuyorum çocuklarını yurda bırakanları aldıranları sokaga terkedenleri allahım benim ve benim gibi umutla bekleyen arkadaşlarım için duy sesimi bizede tattır o duyguyu diyorum ve herkese sabır diliyorum

2. 24 Şubat 2008
  3. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    amin cnm yaaa bende çok istiyorum bi bebeğimin olmasını her ay umutlanıyorum ama olmuyo işte.ben artık çok üzülmek yerine kendime teselli veriyorum Allah'ım en uygun zamanda verecek bana bebeğimi buna inanıyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

4. 24 Şubat 2008
  5. azra_arda

azra_arda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım ben zaman eçtikce umudumu yitiriyorum neden diyorum NEDEN allahım kimseye böyle birşey vermesin inşallah sonunda muradımıza ereriz hepimiz canım senin nezamandır olmuyor

6. 24 Şubat 2008
  7. azra_arda

azra_arda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, çöp konteynırına terk edilmiş olarak bulunan bebeğin annesi tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, 2 Şubat'ta Ordu Caddesi'ndeki bir çöp konteynırında bulunan 3 günlük kız bebeğin annesi olduğunun belirlenmesi üzerine gözaltına alınan Zerrin O. (27), emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Evlilik dışı çocuk doğurduğu belirlenen Zerrin O., 'adam öldürmeye teşebbüs' suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ordu Caddesi'ndeki bir çöp konteynırında göbek bağı henüz kesilmemiş ve naylon torbaya konulmuş kız bebek bulunmuş, Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi'ne götürülen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirlenmiş
    şu habere bakarmısınız allahım böylelerinede çocuk veriyo işte

8. 24 Şubat 2008
  9. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    malesef hayat bazen adil olmuyor...
    biz burada bebek için gözyaşı dökerken ... nankörler bebeklerine kıyabiliyorlar...
    çok kızıyorum çok ...
    hatta bölelerini, bebeklerini incitenleri ,onlara acımadan kıyanları lanetliyorum....

10. 24 Şubat 2008
  11. barbybaby

barbybaby Guest

kesinlikle katılıyorum bayanlar hayat hiç adil deil ki isteyene vermeye biliyor olanda kıymet bilmiyor allahın takdiri işte o küçücük bir can ben çok az bi zamanda olsa onu hissetmiştim ama sonuç hüsran umarım allah bütün bebek isteyenlerin dualarını kabul eder

12. 24 Şubat 2008
  13. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    AMİN TATİM AMİN... ARBBİM BÜYÜK BELKİ Bİ GÜN BİZİMDE YÜZÜMÜZ GÜLER..

14. 24 Şubat 2008
  15. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hasta ruhlular madem istemeden oldu madem başından atıcaksın neden çöp konteynırı evlatlık ver çocuk esirgeme kurumuna bırak hiç bilmiyosan bari sıcak bi yere bırak bu resmen cinayete teşebbüs günahsız bi bebeği ölüme terk ediyo böle insanlar bırak bebek sahibi olmayı yuva kurmayı ii olan temiz olan hiç bişeyi haketmiyolar

16. 24 Şubat 2008
  17. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    aynen katılıyorum arkadaşım...
    az bile dedin.....

18. 24 Şubat 2008
  19. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu hayatta herkesin bir sınavı var bizimde sınav olamamız sabretmemiz geren bu demekki.Rabbim başka acılarla sınamasın bizleri.