tek kanalı tıkalı olupta kolay hamilelik monitorünü kullanan varmı arkadaslar ???

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve snzsrd tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : snzsrd
  1. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar
    aranıza yenı katıldım ama neredeyse 1 yıldır sureklı takıp edıyorum. Benım rahim filmi sonucunda sol kanalımın yarı kapalı oldugu ortaya cıktı ( yarısı nasıl kapalı oluyor anlamıyorum ) sureklı arastırma ıcerısındeyım klomen tedavısı yenı bıttı ama yıne sonuc husran burada yıne bazı arkadasların kolay hamılelık testıyle hamıle kaldıklarını okudum acaba bende ıse yararmı ? aranızda hıc kanalı tıkalı olupta bu cıhazı kullanan oldumu lutfen yardımcı olun.mafoldumben

tesekkurler

2. 13 Şubat 2010
  3. beybisi35

beybisi35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben sana tıkanık tüplere iyi gelen bitkisel kürler veriyim bi arkadaşımın iki tüpü tıkalıymış ve bunları yapınca hamile kalmış bendede tıkanıklık var ve yeni başladım bunları denemeye adaçayı yağı ve viksi bir sargı bezine sürüp rahme koymuş geceden sabaha kadar,1'er gün arayla adetten snra paptya kaynatıp buharına oturmuş diğer ay süt ve maydonoz kaynatmış onun buharına oturmuş,brokoli kürü içmiş kaplıcaya gitmiş ve 500 yasin okutmuş henüz 500 yasinin yarısındada hamile olduğunu öğrenmiş allahım bizede nasip etsin denemek istersen dene cnm belki faydasını görürüz bunların hiç bir zararı yokmuş ibrahim saraçtan almış bu kürleri

4. 12 Mart 2010
  5. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol canım cok uzun zaman oldu cevap veremedım kusura bakma. Ben sut buharını denıyorum 2. ayım ayrıca sogan kurude uyguluyorum ama senın dedıgın vıkslı denemeyı kac ay yapmıs arkadasın bırde kac gun yapmıs? Bu arada sende uygulayacagını yazmıssın su an ne durumdasın ınsallah allah hepımızıne bır an once bebek nasıp eder.
    Guzel haberlerını beklıyorum

6. 12 Mart 2010
  7. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hı bu arada bende 4444 selati tefriciyeye basladım ınsallah kabul olur ıstersen sende oku

8. 14 Mart 2010
  9. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende sana ilk yazdımda adetimi bekliyodum adetimi oldum adetimin 5. günü adaçayı yağına başladım 5 gün kullandım sonra papatya buharına oturdum bide incir kürü kullandım sonra 500 yasin okuttum dünde dualattım yasini allah kabul eder inşallah ancak ben bu uygulamalarımı düzenli yapamadım cnm ev taşıma işim oldu iş güç derken arada benim uygulamalar kaynadı nese canım şuanda yine adetimi bekliyorum 19 martta olamam gerekiyo biraz gecikmeli oluyo benimki bakalım inşalllah hayırlısıyla bu ay hamileyimdir inşallah allah tüm isteyenlerinyüzünü güldürsünhihoyyyt canm

10. 14 Mart 2010
  11. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    allah kabul etsin cnm saol bende düşünüyom en yakın zamndaa.s

12. 14 Mart 2010
  13. snzsrd

snzsrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ınsallah bu ay hamıs kalırsın banada haber ver olurmu :) banada 500 yasın baslıcaklarmı noldu bılmıyorum he bu arada hanı yenı dogmus bebeklere kuran okuturlar ya oradada senın kucagına cocugu verıp senın ısmını soyleyıpte dua edıyorlar cogu kısıın kabul olup o sekılde hamıs olanlar var banada gecen ay yaptılar gorumcemın kuranında sende bı dene ıstersen allaha ne kadar yakın olursak bence dualarımız o kadar cabuk kabul olur dımı netıcede herseyı o ısterse oluyor.

guzel haberlerını beklıyorum senın ıcınde dua edıcem

14. 16 Mart 2010
  15. beybisi35

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    inşallaaah cnm inşallahhhhh allah gönlümüze göre versin allahım kucaklarımızı bebişlerimizle doldursunnn bende bu ay ümitlendimm inşallah hayal kırıklığı yaşamam inşallah dedin şeyi yapmak isterim ama etrafımda yeni doğan yada doğurCaK biri yok ki
    nese cnm benimde dualarım seninle cnm inşallah her isteyeni sevindirir allah aminnn:Saruboceq: