Tek Kızım - Gurbete Gelin Gidiyorum - Ailem Üzgün :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Roselin tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Roselin
  1. Roselin

Roselin Guest

Derdimi paylaşmak istedim.çünkü bu sıkıntı beni bitiriyor.bikaç yıl önce nişanlımla tanıştım.sevdim.evlenmeye karar verdik.ama o memleketimden 1000 km başka bi şehirde oturuyor.o zamanlar bunu hiç düşünmemiştim.öğreciydik.bu beni hiç rahatsız etmemişti.fakat ünv bittikten sonra eve döndüm,evde tek kızım ve geçen zaman içinde aileme bağlılığım arttı onların da bana.nişanlandık.şimdi düğün vakti yaklaşıyor.babam beni değil uzak bir şehre memlekette başka bir ilçeye bile gelin göndermezdi.sırf ben istedim diye razı oldu.nişanlımın işi nedeniyle de benim memleketimde ikamet etmemiz imkansız.şimdi iki arada bi derede kaldım.çok üzlüyorum.ailem hele de babam çok üzülüyor gidiceme.zaten sık sık gelemicek maddiyattan dolayı.o kadar üzülüyorum ki rüyamda bile ağladm geçen.napıcamı bilemiyorum.evleniceme sevinemiyorum bile.içimi dökmek istedim :KK43:

2. 5 Ocak 2009
  3. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım herkes ailesinin dizinin dibinde olamıyor maalesef.. üzülmek üzüntü getirirmiş bu kadar üzülme Allah huzur,mutluluk versin ailenin evinden çıkınca 1000 kilometrede olsa 100 kilometrede olsa aynı olacak nasılsa..

4. 5 Ocak 2009
  5. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim ya herşeyin hayırlısı.
    Hepimiz birgün yuvamızdan uçup gidicez, belki yakın belki uzak bir yere önemli olan aile içi huzur. Seni sevdiğin kişiye vermişler demek ki düzgün birisi. İşinden dolayıda gurbete gitmen gerekicek kaderin bu şekildeymiş. Hem belki durumunuz çok iyi olur sürekli aileni ziyarete gidersin. Benim annem çoğumuz anneside gurbete gitmişler kim babam üzülecek diye geri dönmüş ki. Allah sabrını verir canım babanada, sanada, ailenede. Zamanla alışılır yeter ki mutlu bir evliliğin olsun.... :1hug:

6. 5 Ocak 2009
  7. Roselin

Roselin Guest

İnşallah çok kafam karışık hem de çok

8. 5 Ocak 2009
  9. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende tek kızım seningibi oldu atnı
    istanbuldan elazığa gelin geldim
    açıkçası ben çok fazla üzülmedim çünkü yanımda sevdiğim insan vvardı ve artık aile olmuştuk
    ama annem ilk aylarda mahvoldu
    sık sık gelip gittim ve alıştık
    bide çoğaldık (iki torun) artık bizden bıktılar

yani kafana takma herşey yoluna girecektir

10. 5 Ocak 2009
  11. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eğer seviosan mutlu olacağına inanıosan ve o çevreye ailesine vs ayak uydurabilceksen ailende alışacaktır bu duruma
    sonuçta sevdiğin biriyle güzel bi evlilik yaptıığını gördüklerinde tüm üzüntüler unutulup gidecektir

12. 5 Ocak 2009
  13. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm neden bu kadar üzülüyosunki inanki senin durumunda okadar çok insan varki.bunlardan biride benim.alışmasam ben alışmazdım.ama insanoğlu herşeye alışıyor.helede çok sevdigin bir eşin varsa herşeyin üstesinden geliyosun.allah saglık versin yeterki herkes saglıklı olsun evinin ocagının başında olsun.takma kafana tokadan başka bişey :)))))))) sevgiler....

14. 5 Ocak 2009
  15. Elis

Elis Guest

ah canim,ben 98 de buraya geldim.........
    gurbet gelini olmak ne demek cok iyi bilirim,,,,,,,,,
    Allah kolaylik versin sana.....
    mutluluklar dilerima.s.

16. 5 Ocak 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    allah hayırlısını versin cnm bende gurbete gelin geldim 8 saat mesafe .tek kızım bende.ailem sık gelemiyor ben gidip geliyorum arada.ben hepten gurbettyim.eşim de bırakıp gidiyor.göreve nöbete bak gene yok.denizci benim eşim :KK43: bizler napalım evlenip te gurbette olanlar yapayalnız olanlar.eninde sonuna evlinip gidicez baba evinden hayatın kanunu bu cnm

18. 5 Ocak 2009
  19. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eee canım ayaklarının ustunde durmayı ogreneceksın artık.sen yuvanı bırakıp kendı evının yuvanın kadını olacaksın.
    omrunun sonuna kadar aılenın yanında olamazsın kı ne yazıkkı onlarda senın yanında olmayacak.bu dunyada herkes enınde sonunda kendı aılesını kuracaktır.
    senın aılende bundan sonra esın sen ve ılerıde cocuklarınız olacaktır.
    baska bır deyısle ya bu deveyı gudeceksın yada bu dıyardan gıdeceksın......