Tek Şişman Beyniniz!

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve forga tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : forga
  1. forga

forga Guest

Arkadaşlar bu kitabı okuyan var mı? Varsa kitabın faydasını gördü mü acep? Kitabın yazarını Ebru Şallının programında izledim. Anlattıkları mantıklı gelmedi değil. Tavsiye ederseniz hemen alıcam. 4-5 kilo fazlam var ve veremiyorum. Sorun bilinçaltımda mı acep dedim.kaydirigubbakcemile3

2. 20 Nisan 2009
  3. tombikos

tombikos Guest

evet ya, bende çok merak ediyordum.

4. 20 Nisan 2009
  5. tombikos

tombikos Guest

yazar, 1000 kişinin üstünde denemiş inanılmaz sonuçlar almış diyorlar ama???

6. 22 Nisan 2009
  7. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    okuyan beri gelsin

8. 22 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

nasıl bir kitap merak ettim wallahi
    kendimi yemekten alamıyorum baahar günleri geldi sanırım iştah açıldı
    cokacimcoook

10. 23 Nisan 2009
  11. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kitabı okudum gerçekten güzel evet bilinçaltınızı iyi yoklamanız gerekiyor birde anlattıkları sanki öbezler içinmiş gibi geldi tamam benimde veremediğim 15 kilom var ama ben tatlı görünce çikolata görünce saldırmıyorum bazen gözüm dönüyor sürekli birşeyeyler yemek istiyorum evet ama yani önüne geçilemez bir şekilde değil.

kitapda ayrıca yemeyin demiyor yiyin diyor ama bir düşünün yediğinizi bünyemi istiyor beyinmi istiyor ? ayrıca ruh beden ve zihin hepsi birlikte hareket edin diyor canın istemiyorsa spor yapmayın faydası olmaz sadece kendinize eziyet edersiniz diyor diyet de öyle istemediğiniz yada sevmediğiniz bir şeyi yalnızda doktor önerdiği veya diyet listenizde var diye yiyorsanız üzgünüm faydası olmaz demiş. birde saatler var tabi şu saatte şunu yicem böylede kısıtlamayın kendinizi demiş yani ne zaman acıkırsanız o zaman yiyin ama isteyerek yiyin yani bunu ruhunuz zihniniz ve bedeniniz istediği için yiyin diyor Ayrıca beyin gücündende fazlasıyla söz etmiş hayel gücünden limon örneğini vermiş limon diyince bile yada gözünüzün önünde birinin limon sıktığını hayel edin salgı bezleniz çalışmaya başlar diyor beyinde öyle siz aklınızda çikolata varken diyet yapıyorsunuz ama aklınız çikolatada ve beyin çikolata yiyormuş gibi tüm salgıları salınıyor ve siz kilo veremiyorsunuz vs vs vs

bence okuyun kitabı ama yani kitabı okurken 2,5 kilo vericem gbi boş hayeller kurmayın iş inanma işi kitap bunu diyor ben kitabı okuduktan sonra inadına yapar gibi 2,5-3 kilo aldım senağlama_senağlama sizler bol şans :1hug:

12. 24 Nisan 2009
  13. forga

forga Guest

Teşekkürler ziraat paylaştığın için
    Arkadaşlar bende kitabı aldım okumaya başladım, en çok tartılmayın, baskülü atın kısmı dikkatimi çekti, doğru valla be
    yerimseniben
    ılerledikçe hoşuma giden yerleri yazacağım

14. 24 Nisan 2009
  15. ziraat

ziraat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya birde o var tartılmayın diyok haklı galiba ben kıyafetlerimden takip ediyorum kilo alıp almadığımı fisfisfis

16. 26 Nisan 2009
  17. nagihan_a

nagihan_a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
  18. 27 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

şöyle bır durum var bu tarz kıtapları okuyunca ınsan bunyesı ters tepkı verıyor sanırım,
    ben de aynı ınanma düşünme gucuyle ılgılı bır kıtap okudum ne dıyorsa tam tersını dusunuyorum yanı dedıgını de dusunuyorum ama tam aksı seyler oluyor ,
    oyuzden bu dusunme gucu kıtaplaına ınanmamak lazım göya mılyonları suruklemısler ama bıze ters tepkı yapıyrlar ne iş.!! şakkıdı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.