Tek Tüple Hamiş Olan Var mı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gxuxley tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gxuxley
  1. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar geçen ay çekilen hgs ile tek tüpümüm tıkallı olduğunu öğrendim!Doktor aslında hamiş olmak için teki de yeter dedi ama 2 yıldır tık yok!Hiç aranızda tek tüple hamiş olan varmı?Yada yakınında biri!:sm_confused:

2. 11 Ocak 2008
  3. sena.kocer

sena.kocer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı sorun bendede var. bende dış gebelik geçirdim.sezeryanla hem bebeği hem tüpün birini aldı.çünkü tüpte sıkışmış bebişim.aldı. bende merak ediyorum tek tüple oluyormu.,senağlama, bende de olmuyo 5 aydır. banada doktor olucak dedi ama ben inanmıyorum artık.

4. 11 Ocak 2008
  5. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canım!Sana çok geçmiş olsun:)Herhalde hamile olan yok ki cevap yazan olmadı!!!Doktor aslında tek tüple de hamile kalabilirsin demişti!Ama herhalde 2 yıldır kalmam lazımdı dimi?Çok merak ediyorum!Aslında mantıken olur diyorum,çünkü tek yumurta dölleniyor!Ama sanırım yumurtanın sağlam tüpte olgunlaşması ve spermin orayı denk getirmesi gerekiyor!!Tabi buda şansımızı epey azaltıyor... :KK43: senağlama

6. 11 Ocak 2008
  7. spacegirl

spacegirl çaktırmayın aslında yokum Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben değil de bir arkadaşım tek tüple kaldı. Onun da bir dış gebelik sorunu olmuştu, bir tüpü maalesef tıkanmıştı. Ancak tedavi görerek (detayları pek bilmiyorum ancak aşılama yöntemi galiba) hamile kaldı, 3 yumurtadan biri döllenmiş ve şimdi maşallah gül gibi bir oğlu var 3.5 yaşında. O yüzden umudunuzu kaybetmeyin lütfen, ben yaşamadım ama bu derdi yaşayıp da isteğine kavuşan bir örnek var :)). Herşey kısmet ve biraz da sabır galiba.
    not: demin eklemeyi unutmuşum. Tedavi görmesinin nedeni ikinci tüpünde de bir sorun olması idi. Yani illa tek tüp de tedavi olunacak gibi algılanmasın lütfen. Onun biri kapalı diğeri sorunlu olduğu halde çocuğu oldu. Hem de ilk aşılama deneyiminde.

8. 11 Ocak 2008
  9. GOKDENXIXZZ

GOKDENXIXZZ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Güley Merhaba Her Ay Bir Yumurta çalişiyor.hangi Yumurtan Sağlamsa Ve Yumurtlama Günlerini Takip Etmelisin.

10. 11 Ocak 2008
  11. sena.kocer

sena.kocer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt canım yaaa.... ben kendime bunu okadar çok sıkıntı yaptımki midemde ülser oldu. bugün onun tedavisine başladık.aman sen dikkat et bari sağlığını bozma kafaya takma.inşallah olur,:KK46:,bizimde. iyice bi araştırmak gerekiyor bu tek tüp meselesini.

12. 11 Ocak 2008
  13. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım teşekkür ederiz!!Allah bağışlasın oğluşunu..Evet herşey kısmet,biyolojik saatle ilgili birazda galiba!!!Darısı bizim de başımıza işallaha.s.

14. 11 Ocak 2008
  15. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 3 ay yumurta takibim yapıldı ama sonuç negatiff...Bu ay laparoskopi olacağım işallah,bakalım hayırlısı belki de açılır tüpüm.a.s.

16. 11 Ocak 2008
  17. sena.kocer

sena.kocer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güley bursada mı yaşıyorsun.neresinde.

18. 11 Ocak 2008
  19. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çok geçmiş olsun!!Lütfen kendine dikkat et!Moralin max.olmalı ki bebişimize kavuşalım di mi??Aslında kafama takmamaya çalıştığımı zannediyorum ama reglim 1 gün gecikse kafayı yiyorum,ve sürekli "allahım işallah hamişimdir!"diye dualar ediyorum...sonra regl oluyorum!Ağla ağla...senağlamaSonra hadi toparlan tekrar dene!!!!!vs...vs...çok zor çokkk!!umarım kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize canım!:KK46::nazar: