tek tüpü açık olup hamile kalanlar varmı

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ECE_ESKICI tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ECE_ESKICI
  1. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba acaba aranızda tek tüpü kapalı olup tüp bebek yapmadan ilaçla veya diger yöntemlerle hamile kalan varmı yazarmısınız.

2. 24 Aralık 2009
  3. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    msjı yeni gördüm aradan bir ay geçmiş ama yinede yazmak istedim.belki biraz umut olur.beni eltim ve dayımın kızı tek tüp kapalı olduğu halde normal yoldan hamile kaldılar.tek tüpte bu olabilirmiş.ya ben napayım benim iki tüp tıkalı.allah sanada normal gebelik nasip etsin inş.

4. 24 Aralık 2009
  5. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazdıgın içn sagol ben kimse yok zannettim inşallah seninde tüm isteyenlerinde Rabbim dua
    larını kabul eder be çokümitsiz ve mutsuzum çünkü fmf hastasıyım ütün olumsuzluklar var inede Rabbime isyan etmiyorum muhakkak bir b ildigi vardır hoşçakal

6. 26 Aralık 2009
  7. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ececim üzülme bak benım iki tüpümde tıkalıydı amelıyat oldum acılmadı tüp bebek dediler bazı kürler kullandım ve Allaha şükür şuan 2.5 aylık hamıleyım hemde normal yoldan senın tek tüpün varsa daha yuksek hamıle kalma sansın

8. 27 Aralık 2009
  9. EEB1975

EEB1975 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ececiğim çok yakın bir arkadaşımın yaşadığı dış gebelik sonucu tek tüpü alındı sonra ilk denemesinde hamile kaldı şimdi 7 aylık hamile sakın moralini bozma inşallah sen de bebişini kucağına alacaksın.

10. 27 Aralık 2009
  11. gurbetkusuu

gurbetkusuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mrb aycanisa canim hamileligin hayirli olsun.ALLAH saglikla kucagina almayi nasip etsin canim.benimde tek tüpüm kapali gecen ay tüp bebek yaptirdik malesef sonuc negatv sen hangi kürleri yaptin canim bizimle burda paylasirsan sevinirim ben sogan ve incir kürü yapmistim yine olmadi

12. 28 Aralık 2009
  13. gulsima

gulsima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardeşim benim de tek tüpüm kapalı çıkmıştı rahim filminde ,ama hamile kaldım doğal yollarla,gerçi başka sebeblerde düştü bebeğim ama,yani demek istediğim eger kısmeetinizde anne olmak varsa olursunuz inş ümidinizi yitirmeyin emi?

14. 29 Aralık 2009
  15. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hamile olmana çok sevindim Allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin bende hayıt ve ada çayı içiyorum sen neler yapmıştın dr. tüpün birikapalı deyince üzüldüm şimdi daha iyiyim ilk şoku atlattım Allahtan ümit kesilmez tedavi olacagım sende kendine ve bebegne dikkat et hoşçakal:nazar::nazar::nazar:

16. 29 Aralık 2009
  17. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba geçmiş olsun en kısa zamanda tekrar hamile olursun inşallah biraz anlatırmısın rahim filmindenmi ögrendin nasıl hamile kaldın film çekiminden sonra gebe kalanlar oluyormuş hoşçakal görüşmek üzere a.s.

18. 29 Aralık 2009
  19. gulsima

gulsima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    tekrarlayan düşükleri araştırıyordu dr ,rahim filmi istedi ve orda belli oldu,hamile kalmamda bir sorun yokta bebek durmuyor bendede,bakalım hayırlısı inş,Allah isteyenlere nasip etsin ne diyelim