tek yumurta ikizi

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve cunos tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cunos
  1. cunos

cunos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar tek yumurta ikizine hamileyim.bugun dr um risklerinden bahsetti cok korkuyorum.yapışık olması ,vs gibi.sizlerde tek yumurta ikizine hamile olan var mı?varsa kaçıncı haftadasınız riskleri nedir?tesekkurler

2. 7 Nisan 2009
  3. ikiz_lerim

ikiz_lerim DOĞUKAN & BATUHAN Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebıslerimde tek yumurta ikizleri ıkısıde erkek ve eylulde dort yasına gırecekler teyzelerı.gayet saglıklılar cok sukur.hıc korkma canım sadece dua et.

4. 8 Nisan 2009
  5. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de üçüz anne adayıyım..İNŞALLAH...17 haftalık gebeyim..Benim de ikisi tek yumurta ikizi..Evet bu durumda benim de dr.um riskli olduğunu söyledi..Aynı kesede oldukları aynı besin ve oksijeni paylaştıkları için..Monokoryonik diamniyotik..Yani tek plesenta iki kese içindeler..Sağlıkla gelsin kuzularımız inşallah hepimizin..

6. 8 Nisan 2009
  7. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108

:asigim: :asigim:
    allah analı babalı büyütüsn..
    işallah ebnimde evlenince üçüzlerim olur..

aillemde ikiz çok ama üçüz yok :çok üzgünüm:

8. 8 Nisan 2009
  9. PamuKSekeR

PamuKSekeR artık anne Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    olumsuz şeyler düşünmememiz lazım kızlar aklımızdan bile geçirmememiz gerekli. zira AKŞAM BUNU OKUDUKTAN SONRA BÜTÜN GECE UYKUM KAÇTI aklımdan çıkarmaya çalıştım Rabbim hepimizin bebeklerini korusun . benimkilerde tek yumurta ikizi olabilir dedi doktor. inşallah hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız..

10. 23 Nisan 2009
  11. cosmogirl

cosmogirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    tek yumurta ikizlere bayiliyorum ya ikiside tipa tip aynilar kopyasi resmen. dualarinizi hic eksiitmeyin hanimlar insallah sapa saglam ikizleriniz dünyaya gelir akliniza kötü seyler getirmeyin insallah evlendigimde benimde saglikli ikizlerim olur diye dua ediyorum hep:Saruboceq: