Tekirdağ Malkara'da Op. Dr. Ümit Ekmen

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sevdalinka59 tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sevdalinka59
  1. sevdalinka59

sevdalinka59 Guest

benim doktorum
    kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
    op.dr.Ümit Ekmen

artıları.........
    güler yüzlü
    çok ilgili
    açıklayıcı bilgiler veriyor
    malkara ve çevresi tarafından çok tercih ediliyor
    hastayla iletişimi çok iyi
    işindede çok başarılı

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Şubat 2009
  2. 23 Ocak 2010
  3. bahar1207

bahar1207 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 3 yıl önce kendisinin kontrolünde hamileliğimi geçirdim.Doğumumda da bizzat bulundu.Gerek mesleki bilgi,beceri donanımıyla gerekse ilgili ve ikna edici yaklaşımıyla bana son derece güven veren biri oldu.Hamilelikte doktora güven çok önemli bir nokta kaldı ki ilk gebelikse.... Kendisi şu anda Tekirdağ il merkezinde bir klinik açmış.Yakın çevrede ki hamile bayanlara bir eğitimci olarak kesinlikle tavsiye ederim.Sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle...

4. 23 Mart 2010
  5. cannur82

cannur82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yıllardır cevremde köyümdeki komşularımın ablalarımın ve annemin doktoru ümit bey.cok başarılı ve cok ilgili allah ondan razı olsun.şu andada benim doktorum zor bi sürec icindeyim ilk tüp bebek denemem olmadı ama doktoruma güveniyorum tavsiyeleri ve güler yüzü ile desteği insana unut veriyor tüm tekirdağlılara tavsiye ederim pişman olmayacaklar...herkese anne olmayı nasip et yüce yabbim amin...

6. 13 Ekim 2010
  7. cikolatalipastam

cikolatalipastam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    hanimlar bende tekirdag' da dogum yapmayi dusunuyorum, aslinda kusadasinda kaliyorum, ama ailem ve esimin ailesi orda oldugu icin bu hafta sonu tekirdag' a gidiyorum dogumum icin, hangi dr gidecegimi bilemiyorum, umit bey ablamin da doktoruydu, bana biraz sezeryanci gibi geliyor umit bey, karar veremiyorum, baska tavsiye ettiginiz dr varmi tekirdag'da ???

8. 11 Kasım 2010
  9. bucan

bucan Hayatta herşey kısmet... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende malkaradayım ve iyi bir dr arıyorum ümit bey dışında,özellikle keşan da olursa??

10. 16 Aralık 2011
  11. sedr

sedr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok uzun zaman olmuş yazmışsınız ne oldu tedaviniz merak ettim bende aynı dertten müzdaribim ümit beye gidiyorum

12. 5 Nisan 2013
  13. AYIGIT

AYIGIT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar bende şuan ümit beye gidiyorum 10 haftalığız daha :KK46: ama başta sorun yaşadığım için onu tercih ettim(lekelerim oldu ve özel bi hastanede gittiğim dr bişey yok dedi önemsemedi) çok iyi biri sezeryanı tercih etmesinin sebebi bence gelen hastalarının neredeyse tamamı gebe kalmakta sorun yaşayan çifler ve böyle kıymetli gebelikleri riske atmak istemiyor anladığım kadarıyla.. ben normal yolla hamile kalmama rağmen sezeryan düşünüyorum başta yaşadığım stresi tekrar yaşamak istemiyorum... umarım süreci sorunsuz atlatırız kendisine çok güveniyorum :KK9:

14. 6 Aralık 2013
  15. pembeyakut

pembeyakut Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kızlar merhaba

Tekirdağda iyi kadın doğumcu arıyorum . hamilelik ile ilgili detaylı bilgiler versin .soru sorduğumuzda sabırlı ve güleryüzlü davransın sezeryancı olmasın böyle bir doktor yokmu koca tekirdağda .