tekmele ve oyna oyun halısı

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebeklernize ne tür oyuncaklar aldınız mesela tekmele ve oyna oyun halısı kullanan varmı bebeklerinizin dikkatini çekiyormu ben alamadım ama alanlar tavsiye ediyomusunuz

2. 27 Kasım 2008
  3. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz bundan aldık...

Rainforest 1-2-3 Musical Gym - Fisher Price Toys - babygear

bizim fındıkfaresi resmen kilitleniyor renklere, şekillere ve de oyuncağın çıkardığı sese.
    Ama 20dak sonra sıkılıyor. Eşim sıkılmasının normal olduğunu, böm böm bir çocuk olmayacağını söylüyor, bakalım :)))
    Ama her koyuşumda, ilk dakikalar hayranlıkla geçiyor :))

4. 27 Kasım 2008
  5. ...DiLeK...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tekmeleme kısmı için ben de sizlere soracaktım, hoppala kullanan var mı? yürüteçle aynı kategoride mi? var mı zararı?

6. 27 Kasım 2008
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hoppala için şunları duydum,,bebek zıpır zıpır zıplamaya alıştığı için kucağa alındığında bile insanın karnına karnına tekmeler atıyomuş pilli bebek gibi ayakları tekmeleme (yani zıplama) halinde imiş
    ayaklarının üstünde dururken bile zıplayacağını zannedip hopur hopur edıomuş anlatabildim umarım :)
    oyun halısından ben de istiorum ama bilmiorum biz fisher price akvaryumu salıncak almıştık daha ilk aydan o da 11 kiloya kadar taşıyo dik bi şekilde oturtunca etrafı da görebilidiğinden hoşuna gido,,siz de onun görüş alanında bişiler yparken o da orda zevkle sallanıo müzikli falan,,bazen sallana sallana uyuyo benden demesi :) öneririm

8. 27 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

biz bi kaçgün önce bu oyun halısını aldık kızım çok sevdi baştan gereksiz sanıoduk ama onun oynarkenk sevincini görünce ii yapmışız dedik sallanan kedicin elindeki topu hafif döndünce müzik çalıo kızımda bunu çok sevio vee artık kendi topu döndürüo oyun halımız

bu çıngiragıda kızımın müstakbel kayınvaldesi aldı kızım bunuda çok sevdi mama yedirir ken çok ii olıo bazende oyun halımıza tkıoz onlada oynuo
    Lamaze - Ateşböceği Freddie (Firefly)

10. 27 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

aa dilekcim oyun halılarımız aynı benim kızımda çok sevdi halısını ama oda bi süre sonra sıkılıo sürekli yanında durayım beraber oynayalım istio

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Kasım 2008
  12. 27 Kasım 2008
  13. ...DiLeK...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ünvereciğim, çok güzel tesadüf.... çok ararştırdım, en sonunda ona karar verdim. boşu boşuna melodı çalmasın da bebek bir yerlere dokundukça çalsın melodisini istiyordum, o konuda memnunum, bir tek bacaklarını da çalıştıracak birşey bakıyorum şimdi.

sanırım biz bebeklerimizi biraz fazla mı şımarttık ne, ece sürekli benim kucağımda olsun, onun başında durayım istiyor, sanırım senin ebrar'ın da aynı..:))) şımarık şeyler!!!:ecrin_bebek:

14. 28 Kasım 2008
  15. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hoppalaya koyan var mı ??ben erken diye almadım bilgilendirir misiniz...

16. 28 Kasım 2008
  17. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hoppala ço istedim ben bebeğim de eğlenir die ama anlatılanlardan sonra vazgeçtim..ben anlatmıştım aam sanırım başka konu başlığında kaldı
    ya kullananlar dıo ki,,bebek zıplamaya öyle bir alışıyomuşki,,ordan çıkarıp kucağana bile alınca insanın karnına tekmeler atıomuş bebek ayakları hep hoplama halinde imiş yürümeye de mi ne etki ediyomuş o yüzden ,,tecrübeler keşke hiç kullanmasaydımdan yana,,,ayrıca şu oyun halılarından biz de alacağız sizinkiler güzel bayanlar,,bakalım benim prensesim ne tepki verecek ,,:)

18. 28 Kasım 2008
  19. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

çıngırağınızın boyutu ne kadar bunların avuç içi kadar olduğunu duydum bi siteden dedimşa bizim burası çok kıt netten alıyoruz herbişiyi küçük görünüyo ama bazıları da çok büyükmüş gibi görünüp yorumlarında bi geldi eve küçüçük bişi çıktı hayal kırıklığına uğradık dio da ondan sordum çok hoş bişiymiş,,kayınvalidenin böyle şeylerden anlaması ne güzel bişi.