Tekrarlayan düşükler için istenilen testler.

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ARTVINLI9876 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : ARTVINLI9876
  1. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 tek vekilim sensin allahım Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba arkadaşlar.benim iki kez üst üste tekrarlayan düşüklerim oldu.doktorum bazı testler istedi.bağışıklık sistemi ve genetik testler.bu testleri yaptıran arkadaşlardan yardım istiyorum.testleri nerede yaptırdınız.düşükten nekadar zaman geçtikten sonra yaptırdınız.ben 2.düşüğümden sonra daha adet olmadım.adetliykenmi yapılıyor.tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    Son düzenleme: 4 Mart 2009
  2. 5 Mart 2009
  3. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsun canım bnde baya bir süre hastane aradım ücret olarak çok yüksek fiyatlardı ve benm ilk düşüğüm olduğu için devlet hastaneleri yapmadı doktorumda malatyada olduğu için oryada gidemedik ama şükürler olsunki burda bi yakınımızın çalıştığı bi diyaliz merkezinde yaptırdım testlerimi çokta ii bi laboratuardı ama sen sanırım istde deilsin hastanelere sordunmu hiç ve isimleri ne acaba yaptıracağın testlerin...
  4. 5 Mart 2009
  5. ARTVINLI9876

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    sanada çok geçmiş olsun canım.şuan istanbuldayım ve testleri burada yaptıracağım.benim bu 2.düşüğüm olduğu için belki devlet hast.yapar diyorlar.testler şunlar canım.
  6. 24 Mart 2009
  7. dilek23

dilek23 hayatımın anlamı oğlum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya arkadaşlar bu konuda bilgi verirseniz sevinirim bende iki kere düşük yaptım 2. düşükten sonra daha adet olmadım tedavi için ne zaman gitmeliyim doktora. adet zamanımı gitmeliyim
  8. 24 Mart 2009
  9. ARTVINLI9876

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun arkadaşım.ben düşük yaptıktan sonra adetim bitti bir hafta sonra testler için gittim doktora.ben özel hastaneye gidiyordum orada testler çok yüksek tutuyor.devlet hastanesine gittim ama orada istenilen testlerin hepsini yapmadılar sadece genetik olanları yaptılar.sonucu 1 ay sonra alacağım.birde devlet hastanesinde düşüklerden sonra ayrıntı testler istemiyorlar özel hastanede daha ayrıntı testler istiyorlar.kendi dr.13 tane test istemişti ama sadece 6 tanesini yaptırabildim.diğer testleride özel laboratuvarda yaptıracağım o testlerde 600 civarı tutuyormuş.allah yardımcımız olsun canım işimiz zor bu testlerden.:çok üzgünüm:
  10. 24 Mart 2009
  11. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım testlerde yazan isimleri yazar mısın ben de devlette yaptırdım kendi doktoruma götürcem sonuclardaki isimleri yazarsak birbirimizinkiyle karşılaştıralım doktor bizden ne eksik istedi
  12. 25 Mart 2009
  13. ARTVINLI9876

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Faktör II. faktor V leiden mutasyonu. MTHF Reductase677. MTHF Reduktase 1298. PAI 1 4G 5G Polimorfizmi.bu testleri devlette yaptırdım.ama diğer testleri devlette yaptıramadım. canım bence sen git bir devlet hastanesine düşük yaptığını söyle onlar sana neler yapman gerektiğini söylerler.sadece bu yazdığım testleri istiyorlarmış.diğer testler için gerekli değil istemiyoruz bu yaptığın testler yeterli dediler.
  14. 25 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

canım öncelikle geçmiş olsun Rabbim sağlıklı hamilelikler nasip etsin inş.
    benimde 2 düşük ve 1 erken doğumum var şu an araştırmadayım ,,kocaeli üniv. den gün aldım,,kromozom testim yapılacak ve ayrıca bunun yanında adını hatırlayamadım birkaç test daha ,,,bunlarda adetli olmak gerekmiyor,, doktoruna söylüyorsun araştırılmasını istiyorum diye onlar gerekeni yapıyorlar..
  16. 29 Mart 2009
  17. dilay8

dilay8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 kez düşük yaptım kan testleri rahim filmi vs. herşeye bakıldı. ama bunu üniversite hastanesinde yaptırdım ben düşükten sonra yani 15-20 gün sonra başladılar araştırmaya ama birşey çıkmadı enfeksiyon çıktı sadece.adetli olmana gerek yok kan testi zaten çoğu. pıhtılaşma değerlerine falan bakıyorlar.
  18. 30 Mart 2009
  19. ARTVINLI9876

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    dilay8 arkadaşım.ben testlerim için devlet hastanesine gittim ama sadece genetik testlerini yaptılar.diğer testleri yapmadılar bukadar ayrıntıya gerek yok dediler.bağışıklık sistemiyle ilgili testleri yazarmısın yani isimlerini. o testleri dışarıda yaptırmayı düşünüyorum.