Tekrarlayan Düşük

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve akser tarafından 18 Aralık 2007 başlatılmıştır.

18 Aralık 2007
    Konu Sahibi : akser
  1. akser

akser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,maalesef çok üzgünüm.Bebeğimi yine kaybettim.İlk gebeliğim 6.haftalıkken kalp atışı duyulmadığı için kaybettim.6 ay sonra tekrar hamileydim.Ama bu seferde 11 haftalıkken bebeğimin kalp atışı durdu ve yine kürtaj oldum.Ne yapacağımı bilmiyorum.Tekrarlayan gebelik kaybı yaşayan arkadaşlardan fikir almak istiyorum.Doktorum genetik danışmanlık alabilirsin demişti.Kafam çooooooooooook karışık.:teselli:

2. 18 Aralık 2007
  3. misty

misty Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm,ben de üç bebeğimi kaybettim,tedavi görüp tekrar denemek istiyorum ama çok da korkuyorum,bir kızım var nasılsa deyip vazgeçtiğim de oluyor kızım genç kız oldu bir kardeşi olmalı deyip tekrar denemek istediğim de oluyor.benim kafam da çok karışık Allah yardımcımız olsun....

4. 18 Aralık 2007
  5. akser

akser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sizede geçmiş olsun.Umarım allah herkese sağlıklı evlatlar nasip eder.

6. 18 Aralık 2007
  7. defne2008

defne2008 Guest

geçmiş olsun allahım herkese sağlıklı evlat nasiğ etsin inşallah

8. 18 Aralık 2007
  9. Nihavend

Nihavend Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok üzüldüm arkadaşım ben de 2 kere düşük yaptım
    embriyo canlanmadı,kalp sesini duyamadık.Ama moralini bozma ,yılma yaşın 29 sanırım ben 36 yım.bana bak moralin düzelsin. 3. düşükten sonra araştırma yapıyorlarmış doktorum bana öyle dedi.2.Düşükten sonra bir kaç tahlil istedi ama onu ilk doktorum da istemişti.Bilmiyorum ne olacak allah bütün isteyenlere nasip etsin ama önemli olan senin sağlığın lütfen bunu unutma

10. 19 Aralık 2007
  11. akser

akser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorum banada 3.düşükten sonra araştırma yaptır dedi.Sanırım 1 kez daha şansımı deneyeceğim.Yine olmazsa genetik danışmanlık alarak tüp bebek yapmak en mantıklısı sanırım.Verdiğiniz destek için teşekkürler.

12. 19 Aralık 2007
  13. hati 78

hati 78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba öncelikle gecmis olsun canim.Bende 3 düsük yaptim dolayisiyla 3 tanede kürtaj oldum.8 haftaya geldimi sorun cikiyodu nasil bi sey cok iyi bilirim ama sakin kafana takma sakin ol
    Ben 3 düsükten sonra bir sürü kontrolden tahlilden gectim.Doktorlar bisey bulamadi.Tekrar denedim hamile kaldim 7 ay sadece tuvalete ve yemege kalktim 9 ay sonra 1 oglum oldu.13 ay sonrada süpriz bi hamilelik daha bide kizm oldu.Simdi oglum 6 kizim 5 yasinda ve ben 26 haftalik hamisim.Insallah allah kalbine göre versin canim moralini yüksek tut hersey yoluna girer.:enbuyukkk:a.s.:kahve:

14. 17 Nisan 2008
  15. sevdason

sevdason Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende geçen hafta sonu yine bebeğimi kaybettim.
    Bu sonlanan 3. gebelik. her seferinde 6. haftada kalb atımı başlıyor ama maalesef 8.veya 9. haftada rutin kontrolde bebeğin kalbinin durduğu saptanıyor ve kürtaj ile bebek alınıyor. şu an çok üzgünüm gittiğim doktorlar yapılan tahlillerde herhangi bir neden bulamadılar

16. 17 Nisan 2008
  17. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    hepinize geçmiş olsun arkadaşlar ben de 5 düşük yaşadım.3.düşükten sonra araştırmalarım yapıldı.ama sorun bulunamadı deneyeceksiniz başka çareniz yok denildi ve hiçbir tedavi de önerilmiyodu çünkü sorun yok tedavi neye göre yapılacak diyodu dr llar.şuan yine hamileyim yine erken düşük tehdidi yaşadım ama hep yatıyorum hamileliğim devam ediyo çok şükür.dualarım hep bizim gibi düşük yapan arkadaşlarım için.dilerim hepimiz sağ salim bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip eder

18. 22 Nisan 2008
  19. nal

nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize geçmiş olsun arkadaşlar ben de 5 düşük yaşadım.3.düşükten sonra araştırmalarım yapıldı.ama sorun bulunamadı deneyeceksiniz başka çareniz yok denildi ve hiçbir tedavi de önerilmiyodu çünkü sorun yok tedavi neye göre yapılacak diyodu dr llar.şuan yine hamileyim yine erken düşük tehdidi yaşadım ama hep yatıyorum hamileliğim devam ediyo çok şükür.dualarım hep bizim gibi düşük yapan arkadaşlarım için.dilerim hepimiz sağ salim bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasip eder...

inşallah hayırlısıyla sağlıkla olurr.benimde 2 düşüğüm var araştırmalarda bişey çıkmadı.Allah isteyen herkese nasip etsin.