Tekrarlayan Düşükler

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve PAPATYAM tarafından 14 Kasım 2007 başlatılmıştır.

14 Kasım 2007
    Konu Sahibi : PAPATYAM
  1. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar Ben 1,5 Yilda 3 Defa Düşük Yaptim Ve 9 Gün önce Aşilama Yapildi Bana Umarim Hamileyimdir Ve Inşallah Bu Defa Düşük Olmaz.benim Yaşadiklarimi Veya Benzerini Yaşayanlar Tecrübelerinizi Anlatiniz Lütfen.:nazar:

2. 14 Kasım 2007
  3. xxyxixldxixzxx

xxyxixldxixzxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hicrancım ben 1 düşük yaptım ama ne demek olduğunu iyi bilenlerdenim. Umarım rabbim bu sefer gönlüne göre verir.

4. 14 Kasım 2007
  5. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    aşılamadan sonra progesteron diye bi ilaç verdi doktorum bana.düşüğü engellemek için...ben hiç hamile kalamadım...dolayısıyla düşüğümde yok...bu ilacı kullanıyormusun.......

6. 14 Kasım 2007
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım ben de üç kez düşük yaptım kan pıhtılaşması vardı bence sen de bir baktır kan pıhtılaşmasına

8. 14 Kasım 2007
  9. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim 1 düsüğüm oldu.senin arastırıldımı nedeni..
    insallah bu sefer kucağına alırsın bebişini sğlıcakla..

10. 14 Kasım 2007
  11. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım araştırma yapıldımı sana.bende 1 düşük yaptım doktor bi düşükten sonra araştırmaya gerek olmadığını tekrarlarsa yapılacağını söyledi.düşüklerin kaç haftalıkken oldu canım.

12. 14 Kasım 2007
  13. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    Benim Düşüklerim Ilk Ikisi 5.hafta Biterken Oldu 3.sü 6 Hafta Biterken Araştirmayi 3. Den Sonra Yaptilar Fakat Siz Zorlayin Oktorunuzu Eğer 2. Düşüğü Yaparsaniz Tüm Tetkikler Yapilmadan Hamile Kalmayin Bir Daha 3.den Sonra şansiniz Yariya Iniyor çünki.benim şansim Hamileliğimin Erken Safhalarinda Olmamdi Kürtaja Gerek Duyulmadi çünki.

14. 14 Kasım 2007
  15. PAPATYAM

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    3.düşükten Sonra Genetik Testler Hormon Testleri Kan Tetleri Guatr Ne Var Ne Yok Yapildi Rahim Filmi Sonra Histereskopi Anliyacağiniz Beni Iyi Kurcaladilar Makine Gibi Nerdeyse.ama Bir şey çikmadi Bu Iyimi Kötümü Bilmiyorum

16. 14 Kasım 2007
  17. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canlarım hepinize geçmişolsun ben 5 düşük yaşadım 2si kürtajla sonuçlandı.Allah kimseye yaşatmasın.benim genetik araştırmalardan tutun aklıma gelmeyen bilmediğim birsürü tahliller yapıldı,geniş çaplı araştırmalardan sonra problem bulunamadı.yapılanlar da normalçıktı.araştırmalar 3.cüden sonra yapıldı araştırmlar deneyin deniliyor sürekli.nasip işte ondan sonra 2 meleğimi daha keybettim.dilerim herkesin göbişleri sıkı sıkı tutar meleklerini zamanı gelince terkederler umarım...

18. 14 Kasım 2007
  19. NEXSXELXIX:))

NEXSXELXIX:)) Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ablacım benim arkadaşımda 3düşük yaptı doktor yine araştırmaya gerek görmemişti,zaten o zamanlar dk a çok sinir olmuştuk tam dk unu değiştireceken yine gebe kaldı ve şimdi tosuncuk 3 aylık bir bebeşimiz var.sen gebe kaldığını öğrenir öğrenmez dk una git düşüğü engelleyici bir hap varmış onu veriyorlarmış,arkadaşıma öyle yapmışlar.allah ın izniyle gebe kalırsın ve sağa sağlim doğurursun inşallah.allah ım sana sağlık saat versin üzülme olacak ve dk unada danış istersen hap meselesini....allah a emenet ol.kendine iyi bak...